Kriptopara

4 Usta Analistten AION Coin Geleceği ve AION Fiyat Tahmini

  AION Coin yaşadığı geri çekilme ardından yükseliş sinyalleri üreterek kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Projeye yatırım yapmak isteyen okurlarımız için 4 usta analistin AION Coin geleceğine ve fiyat tahminine yönelik beklentilerini sizler için yazımızda derledik.

  4 Usta Analistten AION Coin Geleceği

  Aion sistemi içerisinde blockchain yaratmak amacıyla geliştirilen AION Coin, Ethereum altyapısı ile yoluna başladı. Özel ve halka açık sektörler arasında bir köprü oluşturmayı hedefleyen proje kısa sürede ilgi toplasa da zamanla ATH seviyesinden gerileme yaşadı. Ağ üzerinde uygulamaların geliştirilebilir olması projenin girişimcilere hitap etme potansiyelini artırmaktadır. Mevcut fiyat tahminleri ise sınırlı da olsa kar beklentisi taşımakta ve fiyatların portföye eklemek için uygun olduğu ifade edilmektedir.

  AION Coin Grafik Analizi

  AION Coin grafiğine yönelik teknik analiz çalışmaları gerçekleştiren anonim kripto para analistleri, 7 Mayıs 2021 tarihindeki ATH seviyesinden başlayan ve 22 Haziran 2021 tarihinde dibi gören trendde Fibonacci aralıklarını belirleyerek yaklaşımlarını sergilemektedirler. Analistler 22 Haziran ve 20 Temmuz tarihlerinde altcoin’in ikili dip yaptığına işaret ederek, akülümasyon sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu ifade ettiler.

  Fiyatların kısa aralıklı bir yükselen trend şeklinde ilerlediği değinilirken, henüz akülümasyon sürecinin bir miktar devam edebileceği öngörüldü. Olası yükselişte ise ilk hedef 0,618 Fib direnci olduğu işaret edildi. Güncel pozisyonda ise yükselen kanal alt desteğine yakınsama beklenerek, yeni alımların parçalı olarak yapılması yönünde tahmin paylaşılmaktadır.

  Güncel durumda 1 AION fiyatı %aion+try% TL. Döviz cinsinden ise %aion+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AION Coin 24 saatte %aion+yuzde%.

  AION Fiyat Tahminleri

  AION fiyatını geçmiş verileri kullanarak tahmin eden kripto para piyasasının öncü analistleri, genellikle boğa görüşü savunmaktadırlar. Akümülasyon sürecinin tamamlanmış olma ihtimaline göre tahminde bulunan sektörün en çok takip edilen 4 analisti, bu yıl için en az %25 ve en fazla %100 gibi kara karşılık gelen fiyat tahminleri paylaşmaktadırlar.

  Gelecek yıl ise ikiye bölünen analistlerin ağır basan görüşü ise yükseliş yönünde gerçekleşmektedir. Son olarak yeni satın alımların parçalı olarak yapılması gerektiği ifade edilerek, mevcut teknik analiz formasyonlarının izlenmesi önerilmektedir.

  Wallet Investor AION Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri AION Coin’de uzun vadeli bir yükseliş beklemektedir. Bu beklentiler ışığında altcoin’in iyi bir yatırım fırsatı sunduğu düşünülmektedir. Bir yıllık süreçte 0,246 dolara kadar yükseliş öngörülen AION Coin’de ilerleyen süreç için hedefler 1 dolara yakınsamaktadır. Wallet Investor 2026 yılına kadar yükseliş öngördüğü altcoin’de 2026 yılı hedef fiyatı 0,641 dolar olarak paylaşmaktadır.

  Price Prediction AION Coin Tahmini

  Price Prediction analistleri, 2021 yılı için yerinde saymasını bekledikleri AION Coin’de, uzun vadede kar fırsatı görmektedirler. 2021 yılının 0,18 – 0,20 dolar bandında kapanmasını bekledikleri AION Coin’de gelecek yıl 0,33 dolarlık fiyat hedefi belirlemektedirler. 1 dolar ve üzeri fiyat hedefleri için 2024 yılına işaret edilirken, 2027 yılı sonunda ise fiyatların hızla katlanması öngörülerek 6 dolar seviyelerini aşması hedeflenmektedir.

  Trading Beasts AION Fiyat Tahmini

  Geçmiş verileri kullanarak günlük tahmin yineleyen Trading Beasts, AION Coin değerlendirmesinde yükseliş öngörmektedir. Altcoin’in 2021 yılını 0,241 dolar ve üzerinde tamamlanmasını bekleyen analistler, gelecek yıla 0,30 dolara yakın bir giriş yapılmasını beklediklerini ifade etmektedirler. 2022 yılına gelindiğinde ise beklentiler tersine dönerken, 2022 yılının en fazla 0,286 dolar seviyelerinden kapatılmasını beklediklerini paylaşmaktadırlar.

  Digitalcoin AION Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin analistleri, AION Coin’e yönelik fiyat tahminlerinde long yaklaşım sergilemektedir. Analistlere göre 2021 yılı 0,27 dolar seviyelerinde tamamlanabilecektir. Gelecek yıla gelindiğinde ise beklentiler yine yükseliş yönünde ifade edilmektedir. Gelecek yıl Digitalcoin AION Coin fiyat tahmini 0,32 dolar olarak paylaşılmaktadır.

  Sonuç

  AION Coin geri çekilmesini tamamlayarak akümülasyon sürecini tamamlamayı beklemektedir. Yatırımcılar ve analistler bu sürecin sonuna gelindiğine inanmakta ve yıl bitmeden yükseliş dalgasının başlayacağı yönünde görüş beyan etmektedirler. Yıl tamamlanmadan %25 ila %50 arası yükseliş beklenen altcoin’de, 2022 yılına ilişkin beklentiler mevcut fiyata göre %100’ü aşan bir kar fırsatı taşımaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle