DeFiChain (DFI) Coin Nedir, DFI Coin Nasıl Alınır?

  DeFiChain (DFI) Coin, güçlü proje altyapısı ve grafik analizleri ile son dönemin popüler kripto yatırım araçlarından biri haline dönüşmüştür. Yatırımcıları fiyat dalgalanmaları ile üzerine çekmeyi başaran coin, proje hedefleriyle de dikkat çekmektedir. Piyasaların radarına giren DeFiChain (DFI) Coin hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sizler için derledik. 

  DeFiChain (DFI) Coin Nedir?

  DeFiChain (DFI) Coin, hızlı, şeffaf ve merkezi olmayan (DeFi) hizmetler sağlayan DeFiChain platformu için Bitcoin’in bir forku olarak BTC üzerine inşa edilmiş bir kripto para birimidir. DeFiChain, ölçeklenebilirlik, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik gibi sorunlara çözümler sunan bir blockchain projesidir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  DeFiChain, merkezi olmayan finans (DeFi) için oluşturulan, bankalar ile benzer finansal hizmetler sağlayan ve borç alamadan borç vermeye, yatırımdan fon tutmaya kadar birçok hizmeti sunan bir platform olarak tasarlanmıştır. Platformun kripto para birimi olan DeFiChain (DFI) Coin ise 2019 yılında başlayan projenin hemen ardında piyasalarda yerini aldı. Kasım 2019 yılında kurulan DeFiChain Vakfı bünyesinde proje, Julian Hosp ve U - Zyn Cuha tarafından geliştirilmiştir. Proje detaylarına: https://defichain.com/white-paper/ bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. 

  DFI Coin Yorumu

  DeFiChain (DFI) Coin, uzman yorumlarına göre, DeFi için sağladığı çözüm önerileri ve finans hizmetleri ile güçlü bir yatırım aracına dönüşmüştür. Platformun sahip olduğu temel özellikler fiyatlarına da yansımıştır. Proje hedeflerinin tutturulmasının ardında gelecek dönemde de işlem gördüğü birçok borsa üzerinde daha yüksek fiyatlar ile al – sat işlemlerinin yapılması mümkündür. 

  DeFiChain (DFI) Coin Geleceği 

  Projenin geleceğine ilişkin piyasa uzmanlarının görüşleri benzer bir projeksiyonda buluşmaktadır. Son dönemde öne çıkan DeFi projeleri arasında yer alması ve kısa sürede büyüme istikrarı göstermesi sayesinde, 2019’dan 2021 Aralık ayına kadar ciddi bir değer kazanmıştır. Önümüzdeki yıllarda ise 2023 ve 2026 dönemi için ciddi bir kar potansiyeli belirtilmektedir. 2022 yılı için fiyat tahminleri ise negatif yönde değerlendirilmiştir. 

  DeFiChain (DFI) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 DFI fiyatı %defichain+try% TL. Döviz cinsinden ise %defichain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, DeFiChain Coin fiyatı 24 saatte %defichain+yuzde%.

  DeFiChain (DFI) Coin fiyatının 1 yıllık süreç içinde 2022 sonuna doğru dalgalı bir seyir izleyecektir. Kısa vadede kazançtan ziyade düşüş eğilimi içinde olan coin, 2022 yılı sonrasında bir sıçrama yaşayabilir. 2022 için 1 yıllık tahmin 2,72 dolar seviyesi olarak yapılmıştır. Güncel fiyatının altında kalan bu tahmine göre düşüş sonrası hızlı bir kar potansiyeli elde edebilecektir.  

  DeFiChain (DFI) Coin Nasıl ve Nereden Alınır? 

  • 1. Adım: KuCoin, Bitrue, Uniswap, Bittrex vb. listeleme yapan borsalara girin.
  • 2. Adım: Bu borsalardan ücretsiz hesap açın. 
  • 3. Adım: Hesap açma onayı ve aktivasyon sonrası para yatırın. 
  • 4. Adım: Para yatırma işlemi sonrasında araçlar bölümünden alım sayfasına giriş yapın. 
  • 5. Adım: DeFiChain (DFI) Coin alma talimatı vererek cüzdan hesabınızda saklayın.

  Avantajları Neler?

  DeFiChain (DFI) Coin avantajları şunlardır:

  • Güçlü bir proje altyapısı ve hedeflerine sahiptir. 
  • Gelecekte değer kazanması beklenen DeFi ortamı için önemli çözümler sunmaktadır.
  • Fiyat performansı uzun vade için olumlu gözlemlenmiştir.  

  Dezavantajları Neler?

  DeFiChain (DFI) Coin dezavantajları şunlardır:

  • Kısa ve orta vadede yatırım için son derece risklidir. 
  • Grafik ve fiyatının sert dalgalanmalar yaşadığı görülmüştür. 
  • Rekabet gücü benzerlerine göre nispeten zayıftır. 

  Sonuç

  DeFiChain (DFI) Coin uzun vadede olumlu bir projeksiyona sahiptir. Ancak birçok yıllık süreç içinde fiyatında olağanüstü patlamalar beklenmemektedir. Yatırımcılarını DeFiChain (DFI) Coin satın almadan evvel piyasa uzmanlarının gelecek tahminlerini incelemesi tavsiye edilmektedir. Proje hedeflerinin tutturulması ile yatırımcısının da bol kazanç etmesi muhtemeldir. Bu yönüyle DeFiChain (DFI) Coin yatırımcıların radarına girmesi gereken alternatif dijital unsurlardan biridir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle