Ünlü analistten 10 katına çıkacak altcoin tavsiyesi

  Kripto para piyasasında başarılı tahminleri ile tanınan dünyaca ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe yine dikkatleri üzerine çekti. Popüler analist, Youtube kanalından yayınladığı videoda 10 katına çıkacak altcoin projelerini sıraladı…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü analistlerden Michael van de Poppe, kısa zamanda 5x ve 10x yapacak kripto para projelerini sıraladı. Özellikle altcoin yatırımcılarının takip ettiği Michael van de Poppe, yükseliş rallisi yaşayacağını düşündüğü altcoinleri açıkladı.

  Daha önce pek çok tahmininde başarılı olan Michael van de Poppe, altcoin yatırımcılarına kaçırılmayacak tavsiyeler vermeye devam ediyor. Youtube kanalından video yayınlayan usta analist altcoin yatırımcıları için yeni projelerini şu şekilde sıraladı: Borç verme protokolü Aave (AAVE), yield farming platformu yearn.finance (YFI) ve verim toplayıcısı DFI.money (DFI).

  “DeFi Sektörü Patlama Yapmaya Hazır”

  AAVE, TFI ve DFI altcoin projelerinin kısa zamanda 10 katına kadar yükselebileceğini vurgulayan Michael van de Poppe, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “Tüm DeFi sektörü, yukarı yönlü çok büyük bir kırılma yapmaya hala hazır. Ve sadece YFI değil, sadece YFII değil, AAVE de hala çok güçlü görünüyor.”

  Usta analist AAVE yükselişini incelerken, temel destek seviyelerini analiz etti. Kritik görülen 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kaldığını söylediği altcoin projesi hakkında şu tahminlerde bulundu: “Kripto para projesi AAVE hala çok güçlü görünüyor. AAVE’nin tutunması gereken çok önemli bir seviye olduğu için, kripto para destek için hala çok önemli bir seviyeyi elinde tutuyor.”

  LINK ve BAND İçin de Yükseliş Beklentisi

  Başarılı tahminleri ile kripto para topluluğunda ün kazanan analist, DeFi sektörü dışından da altcoin tavsiyelerinde bulundu. Chainlink (LINK) ve Band Protocol (BAND) gibi merkezi olmayan oracle ağlarının hızlı yükseleceğine inanan analistin bu tavsiyeleri büyük ilgi gördü. Kripto para piyasasında sert düzeltme yaşanmasına rağmen Michael van de Poppe, popüler altcoin Chainlink’in Bitcoin çiftinde (LINK/BTC) şimdiden güçlü hareketler olduğunu aktardı

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle