Kriptopara

4 Uzmandan Numeraire (NMR) Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini 

  Kripto para piyasalarının gündeminde aniden belirlen NMR, uzmanların ve yatırımcıların yeni gözdesi olmayı başarmıştır. Kısa süre önce başlayan hareketiyle yakından takip edilmektedir. Bir süredir devam eden fiyat dalgalanmaları, düşüşler ve belirsizlik sonrasında yakaladığı ivme Numeraire (NMR) projesini öne çıkarmıştır. NMR hakkında öne çıkan bu detayları ve analistlerin güncel yorumlarını sizler için bir araya getirdik. 

  Numeraire (NMR) Coin Geleceği

  Kripto sektörü için yenilik ve birçok çözüm getirmeyi hedefleyen Numeraire (NMR), belirlediği yol haritası ve hedefleriyle de gelecek vaat eden projeler arasında takip edilmeye başlamıştır. Veri bilimcileri ile geliştiricilerin makine öğrenimi modelleri denemelerine ve oluşturmalarına olanak sağlayan platformun, gelecek dönemde daha etkili bir konuma gelmesi beklenmektedir. 2022 yılı ve sonrasında takip eden dönemde ortaya koyacağı yeni çözümler platforma olan ihtiyacı da artıracaktır. Genel hatlarıyla Numeraire (NMR) projesinin geleceğine dair tahminler şöyle özetlenebilir:

  • Hisseli modelleri, küresel borsada Numeraire hedge fonunun sermayesini kontrol eden Meta Modeli ile birleştirerek gelecek yıllarda da işlevselliğini artıracaktır. 
  • ‘’Demokratik ticaret çağı için nicel yatırım’’ gibi sloganlarla önemli kuruluşlardan aldığı destek 5 – 10 yıllık sürelerde de hedeflerini gerçekleştireceği sinyallerini vermektedir. 
  • Gelecek vizyonu ve işlevselliği sayesinde uzmanlardan da tam not almayı başarmıştır. 

  Numeraire (NMR) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  NMR, piyasa görünümüyle mevcut formasyonda üçgenin son dar açısında yer almaktadır. İyi bir grafik izlese de karar aşamasına geldiği görülmektedir. Yaşanan bu fiyat hareketinin aynı zamanda sert bir harekete hazırlandığı sinyallerini de verdiği aktarılmaktadır. Bu nedenle riski de henüz yüksek görülmektedir. Uzun vadede grafik görünümüne bakıldığında geleceğine dair net tahminlerde bulunmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle yakından takip edilmesi ve mevcut piyasa risklerine karşı yatırımcısının temkinli olması gerekmektedir. Yeni direnç ve destek noktalarını takip ederek işlem gerçekleştirmek daha yerinde olacaktır. 

  Numeraire (NMR) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Numeraire (NMR), Ethereum blok zincir üzerinden hisse senedi ticareti yapılmasını sağlayan ve riskten korunma fonu olarak görev gören bir yazılımdır. NMR Coin ise ERC – 20 belirteci olarak bu platformun kripto para birimidir. 

  Teknik açıdan çalışma prensibine bakıldığında ise uygulama ağındaki katılımcıların aldığı tahminlerin tamamını içeren meta model adıyla bir yapay zeka toplama modeline sahiptir. Hedge fonu bu modele dayalı olarak borsada hisse senetlerinin algoritmik olarak takas edilmesini ve ağa erişen herhangi bir kullanıcının ürün grubuna erişim sağlaması halinde modelleri kullanmasına olanak tanıyan bir yapıya sahiptir. Numeraire Turnuvası ve Numeraire Signals başlığı altında işlevsel birçok özelliğinden söz etmek mümkündür. 

  Numeraire (NMR) Kullanım Alanları Nelerdir?

  NMR, tüm Numeraire uygulamalarına güç sağlamak için kullanılan bir kripto para birimi olarak değerlendirilmektedir. Kullanıcıların farklı tahmin modellerinde paylaştırarak, performansa göre ödüllendirme veya cezalandırma aracı olarak kullanımına rastlanmaktadır. NMR’nin başlıca faydaları arasında Numeraire Turnuvası kapsamında en iyi performans gösteren veri bilimciye verilmesidir. Bu yönüyle teşvik için kullanımı mümkündür. 

  NMR Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 NMR fiyatı %numeraire+try% TL. Döviz cinsinden ise %numeraire+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Numeraire Coin fiyatı 24 saatte %numeraire+yuzde%.

  Numeraire (NMR) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Ethereum tabanlı oluşu ve veri bilimi alanında adem merkeziyetçiliği getirmek, geliştiricilerin etkili yapay zeka tahmin modeli yaratmasında rekabet etmeleri sağlama hedefine sahip olması, NMR Coin beklentilerini de etkilemektedir. 2017 yılından beri istenen beklentinin altında kalan ve uzun süredir gelmeyen hareket nedeniyle endişe yaratsa da hala yatırımcı ve uzmanların beklentileri pozitif yönde seyretmektedir. 

  Numeraire Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  2015 yılında San Francisco’da kurulan Numeraire, hedge fonu olarak öne çıkmıştır. Richard Craib’in kurucusu ve CEO’su olduğu proje köklü bir geçmişe sahiptir. Proje yönüyle güven vermektedir. NMR ise ERC – 20 belirtecidir. Ethereum Proof of Stake (PoS) kullanarak güvence altına alınmıştır. Teknik açıdan, blok oluşturucuları ve doğrulayıcıların stake ettikleri NMR miktarına göre seçildikleri görülmektedir. 

  Hem proje yönüyle hem de teknik açıdan Numeraire (NMR) güvenilir addedilir. Gelecekte fiyatının ne olacağı net kestirilemediği için alınır mı sorusuna henüz net bir yanıt vermek zordur. Piyasa hareketinin izlenmesi gerekir. 

  Numeraire (NMR) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Numeraire, kripto para birimi başlatan ilk hedge fonu olma iddiası ile kripto piyasalarda benzersiz bir fikir yapısına sahiptir. Bu özelliğine ek olarak daha birçok farklı özellik sayılmıştır. Projeyi benzersiz kılan diğer detaylar ise şöyledir:

  • Geleneksel hedge fonlarının aksine, borsaya katılmak için turnuva katılımcılarının ürettiği verilere ve tahminlere güvenmektedir. 
  • Yatırım stratejisinde yapay zekayı bu kadar yoğun kullanan ilk hedge fonudur. 
  • Arkasındaki fikir açısında benzersiz özellikler sunmaktadır.  

  Numeraire (NMR) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Numeraire (NMR) avantajları:

  • Hemen kullanılabilir olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Hedge fon kalitesiyle gizlenmiş, bu nedenle ücretsiz olarak verilebilir. 
  • Borsa tahmini için en iyi makine öğrenmesini sağlar. 

  Numeraire (NMR) dezavantajları:

  • Piyasa belirsizliği fiyatında kötü bir görünüm çizer.
  • Fiyat dalgalanmaları ciddi riskler barındırmaktadır. 

  Numeraire (NMR) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Numeraire (NMR) ticareti yapmak için günümüzde birçok farklı platform tercih edilebilmektedir. Numeraire (NMR) ile işlem yapabileceğiniz borsalar şunlardır:

  • Binance 
  • Bithumb 
  • Coinbase Exchange 
  • Gate.İo 
  • DigiFinex 
  • Bilaxy

  Numeraire (NMR) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  4 uzmanın Numeraire (NMR) hakkında fiyat tahminleri ve hedefleri kritik düzeyde seyretmektedir. Bu tahminler yatırım tavsiyesi olmamasında çelişkili projeksiyonda seyretmesi etkili olmuştur. Uzmanların tahminleri ise şöyle özetlenebilir:

  • Wallet Investor’a göre 1 yıllık yatırıma göre fiyatı 16 USD seviyesine inecektir. Bu yönüyle riskli ve kötü bir yatırım aracı olarak değerlendirilmiştir. 
  • Trading Beast uzmanları ise 2022 yılı sonu için daha umutludur. 22 – 32 USD bandı yıl sonu tahminlerinde öne çıkmaktadır. 3 yıllık projeksiyonda ise 2025 sonu kazanç potansiyeli yüksek görülmüştür. 
  • Price Prediction platformunda yer alan teknik analizlerde ise NMR 2022 yılı sonunda ortalama 37 USD seviyesinde görülmektedir. Gelecek 5 yılda ise hedefini 223 USD’ye kadar çıkardığı görülmektedir. 
  • Digital Coin Price analizlerinde ise yıl sonu beklentisi 33 USD iken, gelecek 5 yıl için uzun vadede 77 USD seviyesi maksimum fiyat olarak belirlenmiştir. 

  Sonuç 

  Piyasada bir kripto para başlatan ilk hedge fonu iddiası ile 2015 yılından itibaren güçlü bir konuma gelmiştir. Numeraire (NMR) projesi bu yönüyle köklü ve önemli bir yere sahiptir. Ancak piyasa riskleri NMR üzerinde ciddi olumsuzluklar yaratmaktadır. Bu nedenle uzmanların genel görüşlerine göre tedbirli işlem yapmak önemlidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle