Kripto Para

Norton, ETH madenciliği için adım attı!

  Bilişim dünyasının en popüler antivirüs şirketlerinden Norton, yakın bir zamanda “Norton Crypto” isimli yeni özelliğini kullanıma sunacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar güvenli ve kolay bir şekilde kripto para madenciliği yapabilecek…

  Norton antivirüs şirketi tarafından yapılan açıklamada, Norton 360 müşterileri Ethereum madenciliği programı kapsamına alınacak. Norton, yeni özellik ile bilgisayarını incelenmemiş kodlarla çeşitli risklere maruz bırakmadan güvenli yolla kripto para madenciliği yapma imkanı sunacak.

  Program aracılığıyla güvenli bir şekilde Ethereum madenciliği yapılabilecek. Böylelikle çıkartılan tüm ETH’ler, bulut tabanlı bir Norton cüzdana yatarak biriktirilebilecek. Popüler antivirüs şirketi Norton CEO’su Vincent Pilette, bu konu hakkında yaptığı açıklamasında Ethereum madencilerini heyecanlandırdı. 

  Norton ile Ethereum Madenciliği Yapılabilecek

  Kripto para basınına Norton Cryto duyurusu yapan ünlü yönetici Vincent Palette şunları söyledi: “Kripto ekonomi, müşterilerimizin hayatlarının daha önemli bir parçası olmaya devam ederken güvendikleri bir marka olan Norton ile kripto para madenciliği yapmalarını sağlamak istiyoruz.”

  Norton’un ürün müdürü Gagan Singh de özellikle Ethereum madencilerinden büyük ilgi gören bu özellik hakkında şu değerlendirmede bulundu: “Kripto para madencilerine bilgisayarlarının boşta kaldığı zamanları güvenli ve kolay bir şekilde dijital para kazanma fırsatına dönüştürme olağanı veren ilk siber güvenlik şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Norton Crypto ile müşterilerimiz, kripto para ekosistemine girişin önündeki birçok engeli aşarak yalnızca birkaç tıklamayla kripto para madenciliği yapabilirler.”

  Gelecek Haftalarda Kullanıma Sunulacak

  Norton antivirüs şirketi tarafından piyasaya sürülecek Norton Crypto özelliğinin gelecek haftalarda kullanıma sunulacağı açıklandı. Norton 360 müşterileri bu özellik sayesinde Ethereum madenciliği yapabilecekler. Kullanıcıların çıkardığı tüm ETH’ler, bulut tabanlı bir Norton cüzdana aktarılabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle