Coco Swap (COCO) Token Nedir, Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, kripto para işlemleri üzerinden ödül kazanma amacı olanların yakın takibindeki COCO Token hakkında bilgileri sunacağız. COCO Token aslında nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları ne, analistler onun geleceğinde ne görüyor sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Coco Swap (COCO) Token Nedir?

  Coco Swap (COCO) Token, Coco Swap platformunda çalışan kripto paradır. COCO Token, DeFi protokol sistemleri üzerinde inşa edilen belirteçtir. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilir. COCO Token aynı zamanda alım-satım işlemleri üzerinden ödül sunan bir kripto paradır. COCO Token, yakın gelecekte Web 3.0 Coco Swap ile hızlı üretiminin yapılması planlanan kripto paradır. COCO Token, NFT satın alımında ve üretiminde kullanılabilir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Coco Swap (COCO) Token projesinin amacı, yeni nesil otonom ve verimli likiditeye sahip bir protokolü yatırımcıya sunmaktır. Proje, İOS, Android üzerinden kullanılabilen Coo Swap Web 3.0 platformu ile takasa ve NFT satışına imkan sunar. Projenin diğer bir amacı her bir yatırımcıya işlemler üzerinden hediye token vermek ve en hızlı stake etme seçeneklerini sunmaktır. İşlem ücretlerinin %2’lik kısmı COCO Token sahiplerine verilir. COCO Token hakkında diğer bilgileri öğrenmek için şu adresten Whitepapter sayfasına erişebilirsiniz.

  COCO Token Yorum

  Coco Swap (COCO) Token hakkındaki yorumlarda, bu token’ın nasıl güçlendiğinden söz ediliyor. COCO Token, ekosistemi ile ilgilenen yatırımcı sayısı yükseldikçe, yatırımcılarında likidite üzerinden elde ettikleri ödüllerin yükseldiği açıklanmıştır. Diğer yandan projenin her bir yatırımcıyı ortak sıfatında değerlendiği yorumlarda aktarılmıştır. Ağa destek sağlayanlara ödüllerin verildiği iletilmiştir.

  Coco Swap Token Geleceği

  Analistlere göre Coco Token geleceğinde değer kazanımı gündemde olabilir. Analistler Coco Token’ın 2021 yılı Temmuz ayında 0.00075 dolar ile 0.00085 dolar bandı arasında hareket edebileceğini ifade ediyorlar. 2021 Eylül ayı ardından COCO Token fiyatının 0.00090 dolar ile 0.0095 dolar bandı arasında olabileceğini açıklıyorlar.

  Coco Swap (COCO) Token Nasıl Alınır?

  Coco Swap (COCO) Token edinmek için yapılacaklar:

  • 1. Adım: COCO Token, PancakeSwap borsasında işleme girer. Bu borsaya giriş yapılmalıdır.
  • 2. Adım: Borsa platformundaki hesap açılış menüsüne girilerek, hesap açılış formu doldurulmalı ve kaydedilmelidir. 
  • 3. Adım: Açılan hesaba ise borsanın para yatırma menüsünden yardım alınarak, tercih edilen bir yöntem üzerinden para transfer edilmeleridir. 
  • 4. Adım: Hemen ardından borsadan COC Token paritesinin yer aldığı işlem sayfasına, “kripto al“ menüsü tercih edilerek gidilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma işlem sayfasında görülen o andaki fiyattan veya daha uygun bir fiyat tanımlamasından COCO Token alım emri verilir. 
  • 6. Adım: Satın alınana token miktarı hesabın sanal cüzdanında veya daha güvenlikli donanım cüzdanlarda saklanabilir.

  Aşamaları doğru izlemeniz hakinde alım işlemini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Coco Swap (COCO) Token avantajları:

  • Pasif Gelir: COCO Token sahipleri cüzdanlarında belirli miktarda COCO Token kilitleyerek staking yapabilirler. Bu kilitlemeyi belirli bir vadede yapanlar, vade sonunda yeni token kazanırlar.
  • Hız ve Düşük Masraf: COCO token hem takasta hem de cüzdanlar arası transferde oldukça düşük masraf ortaya çıkarır. İşlem onayları ise düşük bekleme süresinde alınır.
  • Ödüller: COCO Token sahipleri, projenin ağına her katkı sağladıklarında ve token ile her işlem yaptıklarında %2 oranından başlayan token ödülleri alırlar. 

  Dezavantajları Ne?

  COCO Token dezavantajları:

  • Düşük Erişilebilirlik: COCO Token sadece PancakeSwap borsasının işlem listesinde yer alır. Diğer işlem hacmi geniş borsalarından hesapların ona ulaşmak ve tercih edilen her ana işlem yapabilmek mümkün değildir. 
  • Saldırı Riski: COCO Token, çevrimiçi saklamaya imkan sunan sanal cüzdanlarda, ağda oluşabilecek saldırıların riski altındadır. Çevrimdışı saklama imkanı veren donanım cüzdanlarda muhafaza edildiğinde, bu risk ortadan kaldırılır.

  Sonuç

  COCO Token, Coco Swap platformundaki işlemlerden yararlanmak için kullanılan kripto paradır. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alır. Hız ve düşük masraf avantajlarını sunan COCO Token’ın 2021’de değerlenebilmesi beklenen kripto paralar arasında yer alıyor. Analistlerin fiyat tahminlerinin gerçekleşmesi halinde yatırımcıları için sene bitmeden kar sunabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle