Usta analist yükseliş geliyor dedi! BTC analizinde pozitif göstergeler

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatındaki yatay görünüm yatırımcıların sabrını zorlamaya başladı. Uzun süredir konsolide olan BTC ve kripto paralarda kritik bir sürece girildi. Deneyimli analist Michael Van De Poppe, BTC analizinde “yükseliş geliyor” ifadelerini kullandı.

  Kripto para yatırımcıları, bir süredir yatay seyreden BTC ve altcoinlerde yeniden yükseliş bekliyor. ABD’de heyecanla beklenen istihdam verileri pozitif olmasına rağmen BTC’de hareketlilik olmadı. Geçtiğimiz haftaki olumlu haber akışı kripto paralarda yükselişi tetiklemese de konsolidasyon süreci devam ediyor.

  En büyük kripto para birimi Bitcoin’in uzun süredir kayda değer bir yükseliş yaşayamaması yatırımcıları bıktırdı. BTC’nin konsolide olduğu bu dönemde yatırımcıların sektöre ilgisi iyice azaldı. Kripto paralardaki volatilite tarihin en düşük seviyelerine gerilerken yatırımcılar yeni bir yükseliş dalgasının gelip gelmeyeceğini merak ediyor.

  BTC TOTAL Grafiği Olumlu Sinyaller Veriyor

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği usta analistlerden Michael Van De Poppe son analizini sosyal medya hesabından paylaştı. X platformundan takipçilerine önemli tavsiyeler veren usta analist, kripto para piyasasında yeni yükselişler bekliyor. Michael Van De Poppe bu beklentisinin arkasındaki sebepleri ve göstergeleri sıraladı.

  Michael Van De Poppe’nin incelediği TOTAL grafiği, kripto para sektörünün toplam piyasa değerini gözler önüne seriyor. Usta analist bu grafikte 1.75 trilyon dolar seviyelerine yükseliş gelebileceğini söyledi. Kripto paralara akmasını beklediği paranın büyük bir kısmının BTC odaklı olacağını vurgulayan analist yatırımcıları heyecanlandırdı.

  Piyasada Beklenti Yükseliş Yönünde

  BTC için piyasada yukarı yönlü bir eğilim olduğunu vurgulayan Michael Van De Poppe paylaşımında “Kasım 2022’deki düşüşten ve FTX çöküşünden bu yana fiyatlar yavaşça artmaya başlamış durumda. “Bitcoin düzenli olarak yükselen dip ve zirveler oluşturuyor. Aynı zamanda 200 Haftalık Hareketli Ortalama (MA) ve Üstel Hareketli Ortalama (EMA) seviyelerinin üzerinde bulunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

  Popüler kripto para analisti Poppe, bu göstergelerin olumlu kalmaya devam ettiği sürece piyasada yükselişlerin devam edeceğini söyledi. Usta analistin pozitif beklentisi BTC yatırımcılarının beğenisini topladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle