Kriptopara

Yükselme Potansiyeli Olan 11 Coin

  Yükselme potansiyeli olan ve 2021, 2022’de fiyat artışından söz edilen coinler listesinde RUNE, Ren, ALTBT, BMI, INJ Coin gibi varlıklar yer alıyor. 2021’de bu varlıklara dair değerlenme potansiyelinin yüksek olduğu ise Elliot Wainman ve Lark Davis gibi ünlü isimlerce açıklandı. Bu yazımızda analistlerce yükseliş potansiyeline sahip oldukları belirtilen altcoinler hakkında bilgileri sizlere sunacağız. 

  THORChain (RUNE)

  Analistler Binance borsasında işlem gören RUNE Coin’in 2021 ve 2022’de beklenmedik artışları kayda geçirebileceğini öne sürüyorlar. Altcoin analisti Elliot Wainman, ThorChain ağının 1 milyar dolarlık piyasa değerini ve kripto paranın birim fiyat artışlarını başarılı buluyor. İşlem hacminin ise 2021’de çok daha üst seviyelere çıkabileceğini ifade etti. Bu konu hakkında bir video paylaşan analist,“RUNE teminat, Bitcoin kilitlemeye ve pasif gelir elde etmeye izin veriyor. RUNE, bu avantaj ile birlikte büyüyerek, gerçekten iyi sonuçlar vermek için tasarlandı.“ dedi.

  Ren (REN)

  Wainman’ın konu aldığı ve 2021, 2022’de artış beklediği REN Coin, yatırımcılar tarafından da dikkat çeken altcoinler arasında yer alıyor. Uzman analist, Bitcoin fiyat artışları ile birlikte REN Coin’in kısa sürede nasıl artışa geçiş yaptığının izlenmeye değer olduğunu belirtti. Büyümeye en hazır DeFi projelerinden birinin REN Coin olduğunu, kendi cüzdanında da REN Coin’e büyük oynadığını açıkladı. Analiste göre REN Coin 2021 sonunda 0.55 dolar ile 0.65 dolar bandı arasında hareket edebilir.

  AllianceBlock (ALTBT)

  Wainman’ın açıklamasına göre, CoinGecko verilerine bakıldığında yalnızca 53 milyon dolarlık piyasa değerine sahipken bile artışı göğüsleyen kripto para ALTBT Coin oldu. Uzman analist ALTBT Coin’in gözden kaçırıldığını aslında yükseliş potansiyelinin bulunduğunu belirtti. Geleneksel ve merkeziyetsiz finansal işlemleri geliştirmek için oluşturulan ALTBT Coin’in depolama projesi olarak bilinen Ocean Protocol ile ortaklık sağlaması ardından fiyat yükselişlerinin kapıda olabileceğine işaret etti.

  KeeperDAO (ROOK) ve ARCH Coin

  ROOK ve ARCH Coin’i birlikte ele alan Wainman, bu iki altcoin projesinin aynı amaç üzerinden değer kazanımına gidebileceğini açıkladı. Yükseliş potansiyeli gördüğü RROK ve ARCH Coin birimlerinin, madenci işlem onaylarına mümkün olduğunca fazla kazancı verme amacına sahip olduklarını belirtti. Uzman analist ve trader’a göre, ROOK ve ARCH, boğa piyasası oluşumlarında ise mükemmel şekilde besleniyorlar. Analistçe, 2021 ve 2022’de değer kazanımlarını kayda alabilecekleri ifade edildi.

  Bridge Mutual (BMI)

  2021 yılında merkeziyetsiz sigorta sektörü hakkında konuşan Wainman, Polkadot tabanlı yapısı ile öne çıkan BMI Coin’e dikkatleri çekti. Bridge Mutual projesi hakkında açıklama yaparak,“Bridge projesi son 2 senedir kendini geliştirmeye devam ediyor. Doğru poliçelerin onayına imkan sunan BMI Coin aynı zamanda yatırımcıların kendi sigortalarını kendilerinin yönetmesine imkan veriyor.“ dedi. Uzman analist avantajların 2021 ve 2022’de BMI’nin yükseliş olasılığını kuvvetlendirdiğini açıkladı.

  Inejective Protocol (INJ)

  Wainman, merkeziyetsiz türev platform olan Injective Protocol projesini de değer kazanımı olasılıkları çerçevesinde konu aldı. INJ Coin hakkında yorum yapan analist, 88 milyar dolarlık piyasa değerinin olduğu dönemde dahi, INJ Coin’in onlarca trilyon değerinde büyüme potansiyelini içerdiğini tahmin etti. Ona göre INJ Coin özellikle 2022 başında sert bir fiyat artışı içinde olabilir.

  REVV, AKT ve RAMP

  Uzman analist ve başarılı trader Wainman, REVV, AKT ve RAMP Coin’i aynı sınıf içinde değerlendirerek, her birinin 2022 senesinde yüksek fiyat artışı yapabileceklerini açıkladı. NFT sektörü için en önemli kripto paraların 2022’de REVV, AKT ve RAMP Coin olabileceklerini düşünüyor. Analist REVV projesinin merkeziyetsiz bulut depolama işlemlerine yönelik taleplerle, AKT Coin’in ise kaliteli haber yayını hazırlama konusunda sunduğu imkanlar ile değerlenebileceğini savunuyor. 

  Kylin Network

  Kylin Network, 2021 senesinde Lark Davis tarafından ele alınan kripto para birimi oldu. Uzman analist ve önemli trader Lark Davis, DOT sistemi için yeni bir oracle olan Kylin Network Coin’in 2022 yılbaşında etkili bir değer kazanımı içinde olabileceğini vurguluyor. Kylin Network hakkında konuşan Lark Davis, son yıllarda oracle ağlarının ve Polkadot’un nasıl başarılı hareketler yaptıklarının açıkça görüldüğünü, yeni Polkadot temelli oracle ağı Kylin Network’ünde benzer başarıyı yakalayabileceğini belirtiyor.

  Terra Virtua (TVK)

  Lark Davis’in etkili yükseliş potansiyeli gördüğü diğer bir altcoin TVK Coin oldu. Ünlü analist, non fungible kripto paralar için boğa sezonunun 2022’de başlayabileceğini açıkladı. Lark Davis, Terra Virtua’nın belirli gerçek medya markaları için çalışan sanal gerçeklik platformu olduğunu, yüzbinlerce NFT’ye ev sahipliği yaptığını ve artışa gidebileceğini ifade etti. 

  NFT Teknolojisine sıcak bakan tüm markaların gelecekte bu alanda toplanabileceğini açıkladı. NFT sektörünün bir sonraki seviyeye taşınacağı alanın Terra Virtua olabileceğini düşünen analist, bu güçle TVK Coin artışının gündeme gelebileceğini belirtti.

  PowerTarade (PTF)

  Ünlü analist Capo, düşük piyasa değerli PTF Token’ın unutulduğunu ancak onun 2022’de değer kazanımı ile herkesi şaşırtabileceğini savundu. Power Trade’in opsiyon ticaret platformu olduğunun unutulmaması gerektiğini belirten analist, platformun arkasında ciddi destekçilerin olduğunu açıkladı. Analist, platformda işlemlerin Bitcoin ile sınırlı kalmayacağını, proje geliştiricilerinin 2022 atakları ile artışı görebileceğimizi tahmin ediyor.

  APY.Finance (APY)

  Lark Davis’in dikkat çektiği APY Coin, getiri çiftçiliği için robo danışman olarak tanımlanan bir kripto para projesi olarak biliniyor. Davis, DeFi toplayıcı Yearn Finance’ye benzeyen APY.Finanace’nin daha teknolojik olduğunu açıkladı. DeFi pazarla küçük bir yüzdeyi dahi ele geçirmesi halinde 2022 girişinde etkili değer kazanımlarının gündeme gelebileceğini belirtti.

  Sonuç Olarak

  2021 yılında yükselme potansiyeli olan kripto paraların NFT sektörüne, merkeziyetsiz finansa, hızlı ve düşük masraflı işlemlere imkan verdiklerini gördük. Analistlerin değer kazanımı bekledikleri kripto paraların özellikle 2022 sene girişinde etkili artışlar yapabilecekleri ifade ediliyor. Henüz yeni 2021 boğası yaşamış olan kripto para sektörünün yeni yükselişinde bu projelerin parlayacağı düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle