BTC'de düşüş tehlikesi bitmedi! Ünlü analist son kez uyardı

  Kripto para piyasasındaki belirsizlik ortamında Bitcoin (BTC) fiyatındaki düşüş devam ediyor. Popüler kripto para analisti Tone Vays, yatırımcılara düzeltmenin henüz bitmediği uyarısında bulundu.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden Tone Vays, sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptı. BTC ile ilgili gelen sorulara Youtube videosunda yanıt veren analist, ETF onayı sonrası düzeltmenin henüz bitmediğini söyledi. Tone Vays’e göre BTC fiyatında çok daha büyük bir düşüş yaşanabilir.

  Tecrübeli kripto para analisti Tone Vays, videolu BTC analizinde kritik fiyat seviyelerini açıkladı. Analiste göre BTC fiyatında önümüzdeki günlerde 44 bin dolar seviyesi görülmezse, ayılardan bir atak daha gelecek. Usta analist, bu muhtemel satış dalgasının öncekinden çok daha büyük olacağını düşünüyor.

  BTC 44 Bin Dolar Olana Kadar Nakitteyim

  BTC’de yükseliş bekleyen yatırımcıları son kez uyardığını belirten Tone Vays, “Bitcoin’de tüm işaretler çok daha büyük bir düzeltmeye işaret ediyor. Umarım bu olmaz.” dedi. Kendi kripto para yatırım stratejisini paylaşan Vays, “Ancak BTC 44 bin dolardaki hareketli ortalamanın üzerine çıkana kadar nakitte kalacağım.” ifadelerini kullandı. Popüler analist, BTC boğalarının yeniden 44 bin doları almasını bekleyecek.

  BTC Düşüşte 36 Bin Dolar Seviyesini Görebilir

  Ünlü analist, en büyük kripto paranın muhtemel satış dalgasında düşebileceği seviyeye dair tahmini yatırımcıları korkuttu. Tone Vays, 44 bin doların üzerinde kapanış gelmezse BTC’nin 36 bin dolar seviyesine doğru düzeltme yapacağını iddia etti: “Burada ne kadar hızlı ya da ne kadar yavaş düşüş yaşandığına göre bu seviyeler değişebilir. Bu noktada 39 bin dolar da iyi bir satın alma fırsatı olabilir.”

  Kripto paralarla ilgili başarılı tahminlerde bulunan analist, BTC’nin 40 bin doların altına düşmesi halinde bunun kısa vadeli olacağını söyledi. Analist ayrıca bu düşüşlerin halving habercisi olup olmadığına ise “Halving öncesinde düşüşler genellikle yarılanma olayından birkaç hafta önce gerçekleşir. Dört ay önce gerçekleşmez.” yanıtını verdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle