Kripto Para

Ünlü rock yıldızının tüm yatırımı BTC’de!

  Kripto para piyasalarında bir kez daha hareketli dönemler yaşanmaya başladı. Bununla birlikte birçok analist ve sektörde popüler olan isim, kripto para fiyat tahminleriyle gündeme geldi. Ancak bu kez Bitcoin (BTC) ve diğer kriptolar konusunda tahminde bulunan kişi KISS Rock grubunun üyesi Gene Simmons oldu.

  Kripto para piyasaları son dönemlerde yeniden hareketlilikler yaşamaya başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 21 Temmuz tarihinde yukarı yönlü hareketlerini başlatarak piyasadaki ivmelenmelerin de fitilini ateşlemiş oldu. Ardından 40 bin dolar seviyesinin üzerine çıkan BTC, Mayıs ayından bu yana beklenen yükselişi de bir bakıma göstermiş oldu.

  Sonrasında BTC’nin 45 bin dolar üzerine çıkması ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen altcoinlerin BTC’yi yükselişleriyle desteklemesi, piyasadaki hareketliliği hızlandırdı. Bu da uzman ve analist tahminlerinin daha sık şekilde gündeme gelmeye başlamasına önayak oldu.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Analistlerin Ardından Bir Tahmin de Gene Simmons’tan

  Piyasada bulunan birçok popüler isim, analist ve uzman, özellikle Bitcoin fiyat tahminleriyle yatırımcıların dikkatini çekmişti. Yükselişler görüldüğü için genelde yukarı yönlü gelen tahminlerde de artış yaşandı. Birçok ismin dahil olduğu bu tahmin trendine bu kez de bir rock yıldızı dahil oldu. KISS Rock grubunun üyelerinden Gene Simmons da Bitcoin ve diğer kripto paralar ile ilgili fikirlerini ve tahminlerini dile getirdi. Bu durum, kripto paraların ana akımda yoğun şekilde yer almasıyla sınırlarını nasıl genişlettiğini gösteriyor.

  Gene Simmons: “Ben Bu İşte Varım”

  CNBC’ye konuşan KISS grubunun solisti Gene Simmons, bireysel olarak tamamen Bitcoin’e yatırım yaptığını açıkladı. Simmons, kendi portföyü ile ilgili bilgi verdikten sonra bir de BTC ile ilgili fiyat tahmininde bulundu. Ünlü rock yıldızı, Bitcoin’in 2022 başında 60 bin doların üzerinde işlem göreceğine inandığını dile getirdi. Konuya ilişkin olarak Gene Simmons şu ifadelere yer verdi:

  Ben bu işte varım, gerekirse paramın hepsini koyuyorum. Büyük bir düşüş olduğunda ve düştüğünde, daha da fazlasını koydum.”

  Gene Simmons’ın, Şubat ayında 7 haneli meblağlara ulaşan BTC servetinin olduğu ortaya çıktı. Ünlü rock yıldızının, BTC yatırımı yapmaya başlamadan önce Tyler Winklevoss ile telefon görüşmesi yaptığı ve sonrasında kripto para piyasasına girdiği öğrenildi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle