BTC'de dip görüldü, artık yükseliş vakti!

  Bitcoin fiyatındaki son düşüşün ardından hızlı bir toparlanma süreci başladı. Lider kripto para birimi hızlı bir şekilde yükselirken popüler altcoin fiyatlarında da ciddi oranda artışları beraberinde getirdi…

  Bitcoin (BTC) fiyatının son 1 ay içinde yüzde 50 oranında değer kaybı yaşayıp 30 bin dolar seviyelerine gerilemesi, yatırımcıları panikletmişti. Eşi ve benzeri olmayan bir panik yaşanmasına neden olan düşüşlerin ardından piyasadaki görünüm pozitife döndü. Kripto para yatırımcıları, 30 bin dolar seviyesine bir anda düşen BTC fiyatının geleceğini merak ediyor. 

  “Bitcoin Dip Seviyeden Dönmüş Olabilir”

  Lider kripto para birimi fiyatında kısa sürede toparlanma sinyalleri kendini göstermeyi başardı. Crypto Quant analisti ve CEO’su Ki Young Ju ise konu hakkında yaptığı açıklamada Bitcoin için dip seviyenin sonunda gelmiş olabileceğini belirtti. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden biri olan ünlü analist, paylaşımlarıyla büyük ilgi topladı.

  Yaptığı başarılı analizleri ile ön plana çıkan on-chain analisti Ki Young Ju, sektördeki popüler kripto para borsalarına gönderilen Bitcoin miktarına dikkat çekti. Buradan elde ettiği verilerle başarılı analizlerine devam eden Ki Young Ju, BTC fiyatında dibin görülmüş olabileceğini belirtti. Bu açıklamaların ardından kısa bir süre içinde de BTC fiyatında hızlı yükseliş hareketleri görüldü. 

  Bitcoin Fiyatındaki Yükseliş Sinyalleri

  Son düşüşün ardından hızlı bir toparlanma aşamasına giren Bitcoin fiyatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Ki Young Ju, yatırımcıları heyecanlandırdı. Detaylı analizinde BTC fiyatının sert düşüşünden sonra MA7 indikatörünün düşüşe geçmesinin beklenmesi gerektiğini kaydeden analist yükseliş beklentisini yineledi

  Sert düzeltme sonrası kripto para yatırımcılarının yüklü Bitcoin alımı yapabileceğini vurgulayan Crypto Quant e CEO’su, bu paylaşımında da haklı çıktı. BTC fiyatı gün içinde yüzde 10’un üzerinde değer kazancıyla hızlı bir yükseliş rallisi başlattı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle