Kriptopara

4 Uzmandan DCR Yorumları, Decred Coin Geleceği 2021, 2022

  Yerli kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği Decred (DCR) coin, zaman zaman yükseliş hareketleriyle dikkat çekmektedir. Yüksek kazanç potansiyeli olan altcoinlere yatırım yapmak isteyenlerin merak ettiği DCR coin geleceği ve uzmanların fiyat tahminlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

  Decred Coin Geleceği 2021, 2022

  Analistlerin büyük bir çoğunluğuna göre, DCR coinin muazzam bir büyüme potansiyeli bulunmaktadır. Sağlam temelleri ve tutkulu bir geliştirici topluluğu ile Decred, kripto para biriminin altın standardını elde etme arayışında kendisini sürekli olarak geliştirecek ve kilometre taşlarından sonra kilometre taşlarına ulaşacaktır.

  DCR Coin Grafik Analizi

  Anonim analistler DCR coin fiyat tahmini oluştururken Hareketli Ortalamaları veya "MA'ları" da kullanmaktadır. Hareketli ortalamalar, birçok yatırımcı tarafından, fiyatın bir düşüş trendinden sıçramasının veya bir yükseliş trendinden sonra yavaşlamaya başlamasının muhtemel olduğu momentumu ve potansiyel seviyeleri değerlendirmek için göz önünde bulundurulur.

  200 MA ile fiyatın birkaç etkileşimi olduğunu belirten analistler, Decred gibi bir varlığın fiyatını belirlemede ve kısa, orta ve uzun vadeli Decred fiyat tahmini oluşturmada bu satırın önemine dikkat çekmektedir. Ayrıca RSI (Göreceli Güç Endeksi) Göstergesinin grafiğine bakıldığında da DCR coin fiyatındaki yükseliş trendinin devam ettiği görülmektedir. 

  Price Prediction DCR Coin Fiyat Tahmini

  Deneyimli analistlerden oluşan Price Prediction ekibinin DCR coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizine göre, 2021 yılı sonunda DCR coin fiyatının minimum 128.33 dolar olması beklenmektedir. Ayrıca DCR coin fiyatı, ortalama 133.26 dolarlık işlem fiyatı ile maksimum 139.54 dolar seviyesini görebilir. 

  Kripto para uzmanları uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için DCR coin 2022 yılı analizlerini de yapmaktadır. Buna göre DCR coin fiyatının 2022 içinde minimum 190.18 dolar seviyesine kadar çıkacağı tahmin edilmektedir. Decred fiyatı, 2022 boyunca ortalama 195.51 dolar fiyatıyla maksimum 224.97 dolar seviyesinden işlem görebilir.

  Crypto In Society DCR Coin Fiyat Tahmini

  Crypto In Society ekibinin tahmin ve algoritmik analizine göre, DCR coin fiyatı 2021 yılında potansiyel olarak 59,10 dolar civarında olabilir. Analistlere göre Decred kapsayıcı yönetim felsefesi ve giderek daha karmaşık hale gelen teknolojik yenilikleri ile kesinlikle ivme kazanacaktır. Böylelikle DCR coin fiyatı 2022 yılında 109,90 dolardan işlem görebilir. 

  Coinquora DCR Coin Fiyat Tahmini

  2021'in başından bu yana, DCR coin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen konsolidasyon, dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak DCR coinin, 2021'de rekabetçi bir pazara sahip olduğu unutulmamalıdır. 

  DCR coin fiyatındaki düşüş trendi devam ederse, ayıların baskısıyla fiyat 87 dolara düşebilir. Bunun tersine, yatırımcılar kriptoya yönelirse, boğalar düşüş trendi konumundan DCR coini devralabilir. Daha basit bir ifadeyle, DCR coinin fiyatı yükseliş sinyali olan 178 dolara yükselmesi muhtemeldir. 

  Pick A Crypto DCR Coin Fiyat Tahmini 

  Pick A Crypto ekibinin uzman analistleri de destek/direnç, trend çizgileri, hareketli ortalamalar ve RSI gibi basit göstergeleri kullanarak, 3, 6 ve 12 ay öncesi için Decred fiyat tahmini oluşturmaktadır. Analistler, önümüzdeki birkaç ay içinde DCR coin fiyatının 150 - 400 dolar civarında bir yere ulaşabileceğini düşünmektedir.

  Uzmanlar, piyasadaki mevcut trendler, yatırımcı duyarlılığı ve kripto para piyasasının genel yönü aracılığıyla, DCR coinde trendin devam etmesini beklemektedir. Ayrıca geliştirici ekip ürünleri üzerinde çalışmaya devam ettiği sürece 2022 yılında 400 ABD Doları işaretini ziyaret etme şansının yüksek olduğunu belirtmektedir.  

  Sonuç

  Tecrübeli analistlere göre DCR coin 2021 sonunda parlak bir geleceğe sahiptir. DCR ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, DCR'nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz. Boğa DCR fiyat tahmini 2021 yılı sonunda 250 doları işaret etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle