Bonfida (FIDA) Coin Nedir? FIDA Token Nasıl Alınır?

  Eylül ayının sonu ile yakaladığı yükseliş ivmesini koruyan Bonfida (FIDA) Coin, aralarında Binance’ın da yer aldığı önemli kripto para borsalarında listelenmektedir. Yakaladığı yükseliş ivmesi ile kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği FIDA Coin nedir, nereden ve nasıl alınır, hangi avantajlara sahiptir, eksileri nelerdir gibi detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Bonfida (FIDA) Coin Nedir?

  FTX platformunun yerel token’i olan Bonfida (FIDA) Coin, Serum ticaret protokolü üzerine inşa edilmiş ve Solana blockchain’i tarafından desteklenen merkezsiz gözetim dışı borsadır. Kripto endüstrisinde uzman Bonfida Vakfı üyelerince geliştirilen FIDA Coin, kullanıcıların DEX ile sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesine olanak tanıyan ekosistemdir.

  Bonfida Projesi ve Whitepaper

  Serum sistemindeki ilk proje olan Bonfida; Serum, Solana ve Serum DEX’te aktif olarak işlem yapan kullanıcı tabanı arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlamaktadır. Ethereum DeFi ekosisteminin önde gelen aktörlerini çoğaltmayı hedefleyen Bonfida, ilk Solana veri analitiğini sisteme getirerek tek duraklı bir çözüm olmayı hedeflemektedir.

  Kripto para piyasasının en büyük piyasa yapıcıları tarafından kullanılan Bonfida (FIDA) Coin hakkında detaylı bilgi almak için https://bonfida.com adlı resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

  FIDA Coin Yorumları

  Halihazır başarısını ve güvenilirliğini kanıtlamış FTX platformunun yerel token’i olan Bonfida (FIDA) Coni, Serum sisteminde geliştirilen ilk proje olma ayrıcalığına sahiptir. Kullanıcılarına sunduğu özel pazarlara ve listelere erişim imkanı ile elde tutmak için yeterli sebepler sunan altcoin, gelişmiş zincir içi sipariş türü ve FIDA sahiplerinin GUI ücretlerinde ayrıcalıklı konumu ile uzmanların ilgisini çekmektedir.

  Gerek teknolojisi, gerek sahiplerine sunduğu artılar ile FIDA Coin yatırımı yapmak için uzmanlar önemli ayrıcalıklar olduğu noktasında görüş birliği içindedirler.

  Bonfida (FIDA) Coin Geleceği

  Geleneksel finans sektörünün giderek DeFi’ye geçiş yapması, artan kullanıcı sayısının oluşturabileceği potansiyel sorunlara çözüm sunan FIDA Coin potansiyelini artırmaktadır. Solana ağının hızlı yürütme hızı ve düşük maliyetli ücret avantajlarına sahip olan FIDA Coin, kullanıcılarına merkezi olmayan borsa (DEX) erişimi avantajı sunması ile dikkat çekmektedir.

  Partnerleri arasında AKG Venture, CMT Digital, Genesis Block, Koinbros ve Evernew Capital gibi isimlerin olması da FIDA Coin geleceğinin olumlu görülmesi etkenlerin başında gelir. Uzmanlar, FIDA Coin’in kripto para portföylerinde yer alması gerektiği düşünmektedirler.

  Bonfida (FIDA) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 FIDA fiyatı %bonfida+try% TL. Döviz cinsinden ise %bonfida+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bonfida coin fiyatı 24 saatte %bonfida+yuzde%.

  Binance’da listelenmesi ile birlikte fiyatı güçlenen FIDA Coin, Eylül 2021 sonu ile başladığı boğa piyasasını sadece bir düzeltme ile sürdürmeye devam etmektedir. Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın fiyatlanan altcoin’de, boğa sinyalleri halen devam etmekte ve alım iştahı canlı görülmektedir. Uzmanlar DeFi ve kripto para endüstrisine getirdiği yeniliklere atıfta bulunarak FIDA Coin’in ilerleyen günlerde zirve tazelemeye devam etmesini beklemektedirler.

  Bonfida (FIDA) Token Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Gate.io, Binance ve FTX gibi borsalara ait web sitelerine giriş yapın.
  • 2. Adım: Seçtiğiniz borsada ücretsiz bir üyelik oluşturun ve hesap doğrulama işlemlerini tamamlayın.
  • 3. Adım: Hesabınızın onaylanması ardından para transferi gerçekleştirin.
  • 4. Adım: FIDA/BTC, FIDA/BNB ve FIDA/USDT gibi pariteleri kullanarak altcoin’i satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız coin’in orta ve uzun vadede zirve tazelemesini bekliyorsanız soğuk cüzdana çekerek güvenle saklayabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  Bonfida (FIDA) Token artıları şu şekildedir:

  • Solana ve Serum ekosistemine işlem yapan kullanıcıların tamamını hedefler.
  • Aralarında Koinbros, Evernew Capital ve Genesis Block gibi isimlerin yer aldığı partnerlere sahiptir.
  • Kullanıcılarına DEX ile sorunsuz etkileşime girme şansı tanır.

  Dezavantajları Neler?

  Bonfida (FIDA) Token dezavantajları şunlardır:

  • Henüz sınırlı sayıda borsada listelenmektedir.
  • Tüm zamanların yüksek seviyelerine yakın fiyatlanması nedeni ile olası negatif havada düşme riski taşımaktadır.

  Sonuç Olarak

  Serum sisteminin ilk projesi olan Bonfida (FIDA) Coin, giderek artan kullanıcı sayısı ile çözülmeyi bekleyen potansiyel çözümlere sahip DeFi’nin ihtiyaç duyduğu yenilikçi teknolojilere sahiptir. TradingView grafikleri aracılığıyla yerleşim siparişi gibi yeniliklere sahip olan altcoin, fiyatını destekleyecek çok sayıda avantaja sahiptir.

  Doğru teknik analiz çalışmaları ile alım – satım yapılması tavsiye edilen coin’in, geleceğinin iyi olduğu ve portföylerde yer alması gerektiği kripto para piyasasının uzman isimlerince belirtilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle