Kripto Para

3 Analistten Wistaverse (WISTA) Token Geleceği, 3 Fiyat Tahmini

  Metaverse üzerine protesto etkinliklerini getiren Wistaverse hızla popüler olsa da nasıl bir geleceğe sahip olduğu merak ediliyor. Yazımızda proje tanıtımı ile birlikte Wistaverse geleceğine yönelik yapılan uzman değerlendirmelerine ulaşılabilir.

  Wistaverse (WISTA) Token Geleceği

  Metaverse teknolojisi ile demokratik protesto hakkını birleştiren Wistaverse, misyonu ve sunduğu güvenli ortam ile dikkat çekiyor. Protokolün benzersiz misyonu uzmanların dikkatini çekerken, olumlu görüşler aktarılıyor. Özellikle kendi meta verisine geçiş yapma hedefi nedeniyle yakından izlenen Wistaverse hakkında öne çıkan uzman değerlendirmelerine gelin hep birlikte göz atalım:

  • İklim değişikliği ve su sorunları gibi dünyanın ortak hareket etmesi gereken sorunlar vardır ve Wistaverse, kitleleri bu sorunlara karşı ortak hareket etme şansı tanımaktadır.
  • The Sandbox ortaklığı Wistaverse’in hızla popülerleşmesini sağlayabilir.
  • Bağış toplama anlamında sunulan merkezsiz çözüm, çeşitli kampanyaların fonlanması için iyi bir alternatif oluşturur.
  • Çeşitli sorunlara yönelik tepki oluşturulması adına coğrafi engellerle birlikte Wistaverse; yaş, sağlık durumu ve politik görüş gibi çeşitli engelleri kaldırmaktadır.

  WISTA Token Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Hızlı giriş yaptığı kripto para ekosisteminde adından söz ettiren WISTA, kısa süre ardından gelen geri çekilme ile gördüğü zirvenin gerisinden fiyatlanıyor. Anonim teknik analistler inceledikleri WISTA grafiğinde ise fiyatların önemli ortalamaların altında seyrettiğini hatırlatarak güncel görünümü yorumladılar.

  WISTA, 20 günlük basit fiyat ortalamasının altında seyrediyor ve 0,0271 USDT’ye karşılık gelen bu seviye anonim analistlerin ilk güçlü direnç noktasını oluşturuyor. Bu seviye üzerinde 0,03267 USDT’ye karşılık gelen 50 günlük fiyat ortalaması ikinci direnç noktası olarak takip ediliyor. Alt tarafta ise 0,01571 USDT seviyesi önemli bir destek olarak gösterilirken, direncin kırılması halinde fiyatlarda sert düşüşlerin yaşanabileceği ifade ediliyor.

  Wistaverse (WISTA) Token Nedir, Nasıl Çalışır?

  Wistaverse; 2017 yılında Gregoire Laugier, Jules Alcazar ve Talal Kurdali tarafından merkezi olmayan bir kamu malı olarak inşa edilen ve metaverse üzerinde katılımcıların özgürce fikirlerini ifade edebildikleri sanal protestolar düzenleyebilmelerini sağlayan bir platformdur. Katılımcılara merkezi ve politik olmayan bir güvenli alan sağlayan Wistaverse platformunun yerel varlığı WISTA Token’dir. WISTA, ekosisteme güç katmak ve bağış toplama gibi çeşitli kullanım senaryolarını karşılamak adına geliştirilmiş bir kripto para birimidir.

  Wistaverse bir kamu malı olarak inşa edildi ve bu yaklaşım onu herkese eşit ve tarafsız bir erişim fırsatı sunabilecek bir çalışma mekanizması hediye etti. Platform, gerçek hayatta protestolara katılamayan kullanıcılara uygun bir alternatif sunuyor. Herhangi bir küresel eylemi organize etmek adına ihtiyaç duyulan politik olmayan platformu kullanıcılarına hediye eden Wistaverse, elde edilmesi gereken küresel desteğe ulaşıma aracılık ediyor.

  Protesto düzenleme ve katılım ile birlikte bağış yolu ile maddi destek toplamak isteyen kullanıcılar da Wistaverse’den yararlanabilir. Platformun yerel varlığı WISTA, merkezi olmayan fon toplama adına kullanılabilmektedir. Kişilerin statüsünden, servetinden ya da eğitim seviyesinden bağımsız olarak sürükleyici etkinliklere katılmalarına olanak tanıyan vef 2023 yılına kadar kendi meta veri deposuna geçiş yapmayı planlayan Wistaverse platformunun hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hazırladığımız Wistaverse (WISTA) Token nedir isimli rehber içeriğimize buradan göz atabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  WISTA Token aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:

  • Küresel destek toplamak adına başlatılan merkezi olmayan bağış kampanyalarına WISTA ile katılım sağlanabilir.
  • Düzenlenen etkinliklere özel çıkartılmış avatar ve diğer satın alınabilir öğelerin alım ve satım işlemleri WISTA kullanılarak yapılır.
  • Tüm işlemlerden kesilen yüzde 0,5 oranlı vergiler WISTA cinsinden tahsil edilir.
  • Protokol içi yapılan oylamalara WISTA kullanıcıları katılabilir.
  • WISTA ile para transferi yapabilirsiniz.
  • Listeleme yapan kripto para borsaları üzerinden WISTA alınabilir, satılabilir veya takas edilebilir.

  Wistaverse Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Kripto para ekosisteminin önemli isimlerince yapılan Wistaverse değerlendirmelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

  • Uzmanlar, Wistaverse protokolünün gelişimini sürdüreceğine inanıyorlar.
  • Anonim teknik analistler, WISTA Token’de yükseliş için gerekli şartlarını söyleyerek olası fiyat hedeflerini paylaştılar.
  • Kripto para analistleri WISTA Token’de yükseliş bekliyorlar.

  Wistaverse Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı?

  Wistaverse protestoları bugüne kadarki en büyük metaverse olan The Sandbox Game üzerinde gerçekleşecek. The Sandbox Ethereum üzerine inşa edildi ve Proof-of-Stake (PoS) konsensüs algoritması ile güvence altına alınmaktadır. Bununla birlikte Wistaverse 4,5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve önemli isimlerden yatırım almayı başarmıştır.

  WISTA yatırımı ise daha komplike araştırmalar gerektirir. Tüm kripto para birimleri gibi WISTA da riskli bir yatırım aracıdır ve tüyo ile hareket edildiğinde zarar etme ihtimali yüksektir. Bu nedenle kişisel risk algınızla birlikte analiz becerinizi kullanarak yatırım kararlarınızı vermeniz önemlidir.

  WISTA Token’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Statüsü,  yaşı, cinsiyeti ya da maddi durumu ne olursa olsun Wistaverse üzerinden tüm katılımcılar protestolara katılma noktasında eşittirler. Metaverse üzerinden “protesto başlatma” ve “protestoya katılma” hakkı sunan Wistaverse, sağladığı politik olmayan merkezsiz alan ile farklılaştı. Çeşitli etkinlikler için güvenli bir alan sunan Wistaverse’i sektörden ayıran temel özellikler ise şu şekilde paylaşılabilir:

  • Protestolara ve sosyal eylemlere adanmış ilk meta veri deposudur.
  • Dünyanın en büyük metaverse’i The Sandbox ile birlikte Cult DAO ve VEMPO Studios gibi güçlü ortaklıklara sahiptir.
  • Protokol üzerinden bağış toplama etkinlikleri düzenlenebilir.
  • Protokol üzerinde avatar ve diğer giyilebilir NFT’lerin ticareti yapılabilir.
  • Her işlemden yüzde 0,5 oranında uygulanan vergi yolu ile hazine tahsisi gerçekleştirilir.
  • Protestolara katılmak için coğrafi engelleri ortadan kaldırır.

  WISTA Token’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  Küresel bir eylem düzenlemek adına var olan coğrafi engelleri ortadan kaldırmayı başaran Wistaverse’in artıları ve eksileri hakkında şunlar söylenebilir:

  Avantajları

  • Küresel problemlere karşı tüm insanlık merkezsiz ve politik olmayan bir ortamda buluşarak ortak tepki verebilirler.
  • İnsanların ortak bir paydada buluşmasını önleyen siyasi görüş, maddi durum, vb. engeller önemsizdir.
  • Yerel varlık WISTA, ekosistem içinde çeşitli kullanım senaryoları ile desteklenir.
  • Maksimum WISTA arzı düşüktür.

  Dezavantajları

  • Protestolara karşı sunduğu merkezsiz çözüm bazı ülkelerin yasal prosedürlerine takılma riski taşır.
  • Sınırlı sayıda kripto para borsasında listelenir.
  • Bağış toplanması anlamında Dogecoin, vb. memcoin’ler ile rakip kabul edilebilir.

  WISTA Token Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  WISTA Token listeleme yapan kripto para borsaları şu şekilde sıralanıyor:

  • Gate.io
  • MEXC
  • QuickSwap

  WISTA Token Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para analistlerince WISTA Token’de beklenen olası fiyatlamalar şu şekilde paylaşılıyor:

  • DigitalCoin, WISTA Token’in yılı 0,045 dolardan kapatacağını tahmin ediyor.
  • Coin Arbitrage Bot tahmin sistemine göre WISTA Token’in 1 yıl içinde ulaşabileceği fiyat hedefi 0,035 dolardır.
  • Coin Data Flow tarafından derlenen veriler, WISTA Token fiyatının 1 yıl içinde 0,029 – 0,043 dolar bandına ulaşabileceğini gösteriyor.

  Sonuç

  Wistaverse (WISTA) Token, Polygon üzerine inşa edilen ve metaverse üzerinde sanal protesto düzenlenmesini mümkün kılan protokolün hizmet ve fayda token’idir. 42 milyon adet maksimum arzla sınırlanan WISTA; MEXC, Gate.io ve QuickSwap üzerinde işlem görüyor. Uzmanların gelecek vaat ettiğini ifade ettikleri WISTA için kripto para analistleri yükseliş beklentisi paylaşıyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle