Bitcoin için alım sinyali mi? Milyarder isim uyardı

  Kripto para dünyasında hareketli bir dönemden geçilirken, lider kripto para birimi Bitcoin piyasası da yakından takip ediliyor. Milyarder fon yöneticisi Dan Tapiero, BTC için alım sinyaline dikkat çekti ve yatırımcılara uyarılarda bulundu…

  Kripto para dünyasının lider ara birimi Bitcoin, sert düzeltmelerden de sıyrılmayı başararak yeniden yükseliş hareketini başlattı. Gelecekte finans dünyasının merkezi haline geleceği belirtilen BTC, son haftada büyük bir kararlılık göstererek yükseliş trendini korudu. Bireysel yatırımcıların panik satışları yaptığı dönemde lider kripto para birimi yeniden yükselişine başladı.

  Bu gelişmeler, kripto para dünyasının tecrübeli isimlerinin de dikkatinden kaçmadı. Sert düzeltme hareketlerine rağmen BTC boğalarının zaferi ile sonuçlanan süreçte dünyaca ünlü fon yöneticisi Dan Tapier de bazı sinyallere dikkat çekti. Ünlü yatırımcı, Bitcoin için büyük alım fırsatı verildiğini açıkladı. 

  BTC Fiyatında Hareketli Dönem

  Lider kripto para birimi son haftada görmediği yüksek seviyelere yeniden ulaşmayı başarırken, yatırımcısının da yüzünü güldürdü. Kripto para basınında gündem olan Tesla’nın Bitcoin rezervinin yüzde 10’unu satması haberi, perakende yatırımcılarda yeniden korku etkisi yaptı. 

  Ancak Tesla CEO’su Elon Musk hızlı bir şekilde kişisel olarak Bitcoin satışı yapmadığını vurguladı ve piyasadaki korkuyu bertaraf etti. Lider kripto para birimi volatil bir görünüm sergilese de Bitcoin boğalarının desteği ile yükseliş hareketini sürdürdü. Önde gelen kripto para uzmanları da yükselişin devam edeceğine yönelik paylaşımlar yaptı. 

  Milyarder İsimden BTC Yatırımcılarına Uyarı

  Kripto para topluluğunun da yakından takip ettiği isimlerden biri olan ünlü fon yöneticisi Dan Tapiero, Bitcoin grafiği üzerinden önemli açıklamalar yaptı. BTC fiyatında ortaya çıkan bir miktar gerilemenin büyük bir alım sinyali olduğunu vurgulayan milyarder fon yöneticisinin bu açıklamaları büyük ilgi gördü. 

  Bu gerilemenin TD Sequential indikatörü temelli bir alım sinyali olduğunu ifade eden Tapiero, Bitcoin yatırımcılarına alım yapmaları tavsiyesinde bulundu. Bu sinyalin son olarak BTC’nin dibi gördüğü anlarda da geldiğini belirten analist Bitcoin fiyatında 100 bin dolar hedefinin hala mümkün olduğunu ifade etti

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle