Medyatik isimden BTC'ye önemli destek

  Yatırım dünyasının popüler isimlerinden Suze Orman katıldığı finans programında Bitcoin hakkında olumlu açıklamalarda bulundu. Kendisinin de Bitcoin yatırımcısı olduğunu açıklayan ünlü isim Bitcoin yatırımcılarına tavsiyelerde bulundu.

  2002 ile 2015 yılları arasında yaptığı finans programı ile dikkatleri üzerine çeken Suze Orman Youtube’da finans programına katıldı. Söz konusu yıllar arasında CNBC’de yayınlanan Suze Orman Show programı ile yatırım dünyasının kült isimlerinden biri haline gelen isim, 6 mart günü Yahoo Finance Youtube kanalına konuk oldu. Yayında Bitcoin’e yönelik pozitif açıklamalarda bulunan Suze Orman, Bitcoin’i bireysel olarak yatırım yaptığını açıkladı. Bitcoin’i yatırım aracı olarak değerlendirdiğini de belirten Orman, yatırımcılara da tavsiyelerde bulundu.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Suze Orman: Bitcoin’e Yapılan Kurumsal Yatırımlar Mutluluk Verici

  Katıldığı yayında Bitcoin hakkında pozitif açıklamalarda bulunan Suze Orman, Bitcoin’in evrensel olmasının en dikkat çeken özelliklerinden biri olduğunu belirtti. Bu tarz evrensel yatırım araçlarının daha popüler olması gerektiğine de vurgu yapan ünlü isim, Bitcoin’e Tesla gibi dev şirketlerden yatırımların gelmesinin olumlu bir gelişme olduğunu da belirtti. Bitcoin’e yapılan kurumsal yatırımların mutluluk verici olduğunu açıklayan Suze Orman, Bitcoin’in dijital altın tanımı ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Ödeme Aracı Değil Yatırım Aracı Olarak Görülmeli

  Açıklamalarından Bitcoin’in dijital altın tanımlaması ile ilgili de yorum yapan Suze Orman, Bitcoin’in ödeme aracı olarak görülmesini manasız bulduğunu belirtti. Bitcoin’leri ile Tesla marka araç alımı yapan insanlar olduğuna dikkat çeken ünlü isim, kendisinin Bitcoin’i para birimi olarak değil yatırım aracı olarak gördüğünü belirtti. Bitcoin’in altın muadili olarak değerlendirilmesine de olumlu yaklaştığını belirtti.

  Suze Orman Yatırımcılara PayPal Platformunu Tavsiye Etti

  Finans programında kendi Bitcoin yatırımı ile ilgili açıklamalar da yapan yatırım dünyasının kült ismi, Bitcoin işlemlerinin PayPal platformu üzerinden gerçekleştirdiğini açıkladı. PayPal platformunu kullandığı için memnun olduğunu dile getirdi. Suze Orman, Bitcoin yatırımı yapan ya da piyasa yeni dahil olacak yatırımcılara güvenli işlem gerçekleştirmeleri için PayPal platformunu önerdi. Ünlü finans danışmanının açıklamaları Bitcoin yatırımcıları üzerinde olumlu etki bıraktı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle