Kripto Para

Bingbon kripto para borsası ve farklı özellikleri

  Kripto para piyasasında yatırımcıların giderek türev borsası ürünlerine ilgi göstermesi Bingbon platformunu öne çıkardı. Şirket günlük ticaret hacmini katlarken kullanıcılara sunduğu avantajlar ile de beğeni topluyor…

  Kripto para dünyasında spot piyasaların yanı sıra türev piyasası ürünlerine de büyük ilgi gösteriliyor. Hem kurumsal şirketlerden hem de bireysel yatırımcılardan ilgi gören popüler kripto para türev borsası Bingbon, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekiyor. Son verilere göre borsanın günlük ticaret hacmi rekor seviyelere ulaşırken, Bingbon borsasına duyulan ilgi de artıyor.

  Singapur merkezli faaliyet gösteren Bingbon borsası, 2018 yılından bu yana bireysel ve kurumsal yatırımcılara işlem yapma fırsatları sunuyor. Bingbon borsası kullanıcıları doğrudan Türk lirası ile kripto para alıp, 150 kata kadar varan kaldıraç oranlarıyla işlem yapabiliyor. Türev borsası yatırımcılarının kripto para piyasası gibi volatil bir alanda işlem yapmak istediklerinde bir numaralı tercihleri arasında Bingbon borsası yer alıyor.

  Kripto Para Türev Piyasası İşlem Çiftleri

  Kripto para yatırımcılarının iyi bildiği Banxa ve MoonPay gibi altyapıları kullanan Bingbon borsasında onlarca farklı itibari para kullanılabiliyor. Bunlar arasında USD, EUR, GBP, RUB, NOK, CAD, AUD gibi önde gelen fiat para birimleri de yer alıyor. Bingbon borsası kullanıcıları bu paralarla doğrudan istedikleri kripto para birimlerini 150 kata kadar kaldıraç oranları ile satın alıp satabiliyor.

  Son dönemde popülerliğini giderek katlayan Singapur merkezli Bingbon borsası, kullanıcılara pozisyon öncesinde doğrudan BTC, ETH, USDT ya da USDC gönderebiliyor. Bu sayede Bitcoin, Ethereum ve USDC’ler farklı kripto para birimlerine pozisyon öncesinde dönüştürülerek avantaj sağlanabiliyor.

  Acemi Yatırımcılara Copy Trade Özelliği

  Spot piyasa işlemlerine göre oldukça yüksek riskli kabul edilen türev piyasası ile kripto para alım satım işlemlerinde farklı seçenekler sunuluyor. Bingbon kullanıcılarına sunulan bu özellikler arasında Copy Trade özelliği de yer alıyor. Bu sistemde genellikle acemi kullanıcılara yönelik yatırım kolaylıkları tanınıyor. 

  Bingbon kullanıcısı, platform üzerinde popüler traderların açtığı pozisyonların aynısını kendi hesaplarında da uygulamaya alabiliyorlar. Bu sayede popüler yatırımcılar kazanırken, aynı alım satım işlemleri ile acemi yatırımcılar da kazanç fırsatları elde edebiliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle