Kriptopara

PNT Coin Geleceği 2021, 2022 – pNetwork Yorumları ve Tahminleri

  pNetwork (PNT) Coin tarafından üretilen boğa sinyalleri, kripto para piyasasınca yakından takip ediliyor. Piyasa yapıcıların muhtemel yol haritası üzerine tahminlerde bulunan önemli analistler, altcoin’in fiyatında boğa piyasası beklediklerini çeşitli platformlarda ifade ettiler. PNT Coin için yapılan yorumları, tahminleri ve gelecek değerlendirmelerini yazımızda sizler için derledik.

  PTN Coin Geleceği 2021,2022

  PNT Coin geleceği hakkında olumlu görüş beyan eden uzmanlar, gelecek 2 yıllık süreçte yükseliş beklentilerini paylaşmaktadırlar. Altcoin için yıl bitmeden en az %15’lik yükseliş beklentisi paylaşılırken, 2020 yılında yaşanması muhtemel yükselişin %100’e yaklaşabileceği öngörülmektedir.

  PNT Coin Grafik Analizi

  PNT Coin 4 saatlik grafik verilerini yorumlayan anonim kripto para uzmanları, RSI ve MACD göstergelerinin güç kaybettiğine dikkat çekmektedirler. Her iki teknik gösterge aşağı yönlü boyun verirken, RSI aşırı alım bölgesinden alım bölgesine iniş yaparak ufak düzeltmesini tamamlamış görünmektedir. MA20, EMA50 ve EMA200 gibi hareketli ortalamaların üzerinde seyreden PTN Coin fiyatını olumlu değerlendiren analistler, PSAR direncinin geride bırakıldığını ve yükselişin Tenkansen, Span A ve PIVOT değerlerinin üzerine çıkılması ile boğa piyasasının altcoin için geri gelebileceğini ifade etmektedirler.

  pNetwork Yorumları

  pNetwork yorumları incelendiğinde, projenin iyi beklentiler içerdiği görülmektedir. Kripto para uzmanları portföyler için PNT Coin’i önerirken, orta ve uzun vadede yükseliş beklentilerini yinelemektedirler. İlk kez PNT Coin yatırımı yapacak olan yatırımcılar için kademeli alımı tavsiye eden uzmanlar, alımlar için teknik analiz yöntemlerinin kullanılarak öncelikle doğru alım noktasının belirlenmesi gerektiği noktasına dikkat çekmektedirler.

  En İyi pNetwork Fiyat Tahminleri

  EN iyi pNework Coin tahminlerinin tamamında yükseliş vurgusu ön plana çıkmaktadır. Coin’in fiyatına ilişkin yapılan gelecek tahminlerinde, henüz yıl bitmeden en az %15’e yaklaşan prim beklentisinin ön planda olduğu görülmektedir. İki yıllık süreçte yaklaşık 2 kat değerlenmesi beklenen altcoin için uzmanlar, teknik analiz yöntemlerine bağlı kalarak doğru alım noktalarının değerlendirilmesini önermektedirler.

  Wallet Investor PNT Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri güncel indikatörlerin PNT Coin için bullish senaryosunu gösterdiğini ifade ederek başladıkları analizlerde, bir yıl içinde 1,228 dolar seviyelerinin sürpriz olmayacağını düşündüklerini ifade ettiler. Algoritmaya dayalı CNT Coin fiyat tahmini paylaşan analistler, yıl sonuna kadar %14,85 oranında altcoin için yükseliş potansiyeli belirlediler. Gelecek yıla ilişkin yaptıkları fiyat değerlendirmelerde 1,410 dolar seviyesine dikkat çeken analistler, genel hatları ile altcoin’in geleceğini olumlu gördüklerini ifade ettiler.

  Price Prediction pNetwork Tahmini

  Kripto para ekosisteminde mevcut fiyatı ile yaklaşık 600’lü sıralarda bulunan pNetwork Coin için Price Prediction analistleri, PNT Coin yatırımının karlı olabileceğini ifade ettiler. Analistler altcoin’in bu yılı 1,37 dolarlık seviye ile kapatmasını beklediklerini paylaştıkları tahminlerde, gelecek yıl için belirledikleri fiyat hedefi 1,45 – 1,75 dolar olarak yansıdı.

  Digitalcoin pNetwork Fiyat Tahmini

  Digitalcoin analistleri, PNT Coin için iddialı fiyat tahminleri ile dikkat çekti. Henüz 2021 yılı sonlanmadan altcoin’in 1,85 doları görebileceğini ifade eden Digitalcoin analistleri, gelecek yıl yükseliş beklentisini koruduğunu ifade etti. Analistlerin tahminlerinde pNetwork (PNT) Coin 2022 yılı fiyat tahmini 2,22 dolar olarak paylaşıldı.

  Sonuç Olarak

  pNetwork (PNT) Coin ürettiği boğa sinyalleri ile başta anonim kripto para uzmanları olmak üzere sektörün önemli isimlerinin dikkatini çekmeyi başardı. PNT Coin için gelecek günlerde bullish beklentiler ön plana çıktı. Kısa vadede düzeltme riskine dikkat çeken analistler, 2021 ve 2022 yıllarında altcoin’de yükseliş beklediklerini ifade ettiler. Alım ve satım kararlarında yatırımcılar teknik analiz yöntemlerinden faydalanarak, alım ve satım için en doğru noktaları belirlemelidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle