Kripto Para

Binance Smart Chain'e akın var

  Kripto para piyasasının en büyük hacimli borsası olan Binance’in kendi merkeziyetsiz ağı Binance Smart Chain genişlemeye devam ediyor. Birçok önemli protokolü kendi ağına çekmeyi başaran Binance Smart Chain Ethereum ağının önemli protokollerinden bZx’i de bünyesine aldı.

  Binance dünyanın en geniş hacimli kripto para borsası olarak gelişmeleri ve müşterilerine sunduğu yeni kripto hizmetleri ile sık sık gündeme geliyor. Binance borsasının kendi merkeziyetsiz ağı olan Binance Smart Chain’de borsanın kendisi gibi her geçen gün yeni başarılara imza atıyor. Merkeziyetsiz ağ Ethereum ağındaki birçok önemli protokolün yeni ev sahibi oluyor. Ethereum ağından yapılan son geçişlerle Binance Smart Chain’in ekosistemi oldukça genişledi.

  Bir süre önce Ethereum ağının en önemli protokollerinden 1inch ve Sushiswap merkeziyetsiz borsaları Binance Smart Chain ağına geçmişti. Şimdi ise yine Ethereum ağındaki önemli protokoller arasında yer alan bZx protokolünün Binance Smart Chain ağına geçtiği öğrenildi. Bu gelişme kripto para piyasasında büyük ses getirdi.

  bZx protokolü Binance Smart Chain ağına geçti

  Ethereum ağının önemli protokolleri arasında yer alan ve marjinal alım satım işlemleri gerçekleştiren bZx protokolünün Binance Smart Chain ağına geçtiği öğrenildi. Platform Binanve Smart Chain’e geçiş yaptığını resmi olarak açıkladı. Yapılan açıklamada hem Torque Loans hem de Fulcrum Trade platformlarının artık Binance Smart Chain’de yer alacağı açıklandı.

  Ethereum ağının merkeziyetsiz platformları arasında yer alan bZx, müşterilerine kaldıraçlı işlem ve kredi seçenekleri sunması bakımından oldukça önemliydi. Bu hizmetleri ile Binance Smart Chain ağına geçen protokol geçişi ile beraber Pancakeswap üzerinden likitide madencilik programını da duyurdu. Binance Smart Chain ağına geçiş yapan bZx protokolünün büyük getiri sağlaması bekleniyor.

  Ethereum ağındaki yüksek işlem ücretleri protokolleri yeni alternatiflere çekiyor

  Ethereum ağından Binance Smart ağına yapılan bu geçişlerin en önemli nedeni olarak ise Ethereum ağındaki yüksek işlem ücretleri gösteriliyor. Ethereum ağında işlem ücretlerinin bazen 100 doların üzerine kadar çıkması yatırımcıların farklı alternatifler aramasına neden oluyor. Bu noktada da en iyi alternatif olan Binance Smart Chain ekosistemini genişletiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle