Kriptopara

3 Analistten TABOO Coin Geleceği, Yorum ve 3 Fiyat Tahmini

  TABOO Coin düşen trendi kırması ile kripto para yatırımcılarının yeniden gündemine girmeyi başardı. Analistlerin TABOO geleceğine yönelik yaptıkları değerlendirmeler ve fiyat tahminlerini yazımızdan inceleyerek yatırım kararlarınızı şekillendirebilirsiniz.

  3 Analistten TABOO Coin Geleceği

  Süper modellerden porno sektörüne kadar yetişkinlere özel NFT yaratılmasına olanak tanıyan TABOO Coin, kripto para sektöründe kendisinden gelecek beklenen sanal para birimleri arasında yer almaktadır. Geniş bir hedef kitleye hitap eden projede ki beklentiler analistlerin fiyat tahminlerine de yansımış, orta ve uzun vadede 0,09 dolar üzeri fiyatlamalar olası olarak değerlendirilmektedir.

  TABOO Coin Yorumu

  TABOO Coin sektör uzmanlarınca ilginç bir proje olarak değerlendirilmektedir. Yetişkinlere özel NFT geliştirilmesine olanak tanıyan TABOO Coin, içerik oluşturuculara yüksek kalitede SFW ve NSFW medya sağlamaktadır. Projenin geleceğine yönelik olumlu görüşler hakim olup, kısa ve orta vadede iyi bir kar beklentisi taşıdığı ifade edilmektedir. Gelecek 5 yıllık süreçte 1 dolar seviyesinin görülmesi beklenmez iken, her yıl %50’den fazla kar potansiyeli taşıyan cazip getiri fırsatlarının bulunduğu ifade edilmektedir.

  TABOO Coin Grafik Analizi

  TABOO Coin teknik analizini üstlenen anonim analistler, kısa vadede fiyatlarda oluşan şişliğe dikkat çekerek temkinli olunması gerektiğini ifade ettiler. Token’in 3 Kasım 2021 tarihinde gördüğü ATH seviyesi ardından başlayan düşen trendi kırmasını olumlu olarak değerlendiren analistler, mevcut fiyatların ve teknik göstergelerin bir miktar düzeltme beklentisini güçlendirdiğini ifade ettiler.

  Analistler PancakeSwap borsasında listelenen coin’de WBNB paritesi ile çizilmiş grafikler üzerinden değerlendirme yaparken, en yakın destek noktasının 0,0000515 WBNB seviyesinde olduğunu ifade ettiler. Bu noktanın altında ise düşen trend çizgisinin destek olarak takip edilmesi gerektiği ifade edilirken, yeni alımlar için destek noktasına yakın bölgelerde parçalı alım yapılmasını ifade ettiler.

  TABOO Coin 3 Fiyat Tahmini

  TABOO Coin fiyat tahminleri, kısa ve orta vadede kar beklentilerini desteklemektedir. Bu yılı en düşük 0,028 dolardan kapatması beklenen altcoin’in 1 yıl içinde 0,09 dolara ulaşabileceği öngörülmektedir. Satın alım için kademeli alım öneren uzmanlar, her düşüşün alım fırsatı olarak değerlendirilebileceğini düşünmektedirler.

  • Wallet Investor TABOO Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri TABOO token’de güçlü bir yükseliş beklediklerini ifade ettiler. Projenin geleceğine inanan ve fiyat beklentilerine bu potansiyeli yansıtan analistler, altcoin’in 1 yıl içinde fiyatını 0,09 dolara ulaştırabileceğini ifade etmektedirler. 5 yıllık süreçte ise Wallet Investor’un TABOO Coin fiyat hedefi 0,33 dolarda bulunmaktadır.

  • Price Prediction TABOO Coin Fiyat Tahmini

  TABOO Coin’e ilişkin kademeli yükseliş beklentisi taşıyan Price Prediction, algoritma kullanarak gelecek yıllara ilişkin fiyat öngörülerini yayınladı. Kuruluşa göre token bu yılı 0,028 dolar düzeylerinde tamamlayabilecek potansiyel taşımaktadır. Gelecek yıl fiyat hedefini 0,046 dolar olarak aktaran Price Prediction, fiyatların 10 yıllık süreç öncesi 1 dolar üzerine yükselmesini beklememektedir.

  • Digitalcoin TABOO Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin TABOO token’de sert yükseliş beklentisi taşımaktadır. Analistler 2021 yılının TABOO Coin’de 0,045 dolarla kapatabileceğini ön görmektedirler. Digitalcoin analistleri gelecek yıl için 0,053 dolar fiyat hedefi taşıdıkları altcoin’de, orta vadede 1 doların görülebilme ihtimalinin düşük olduğu yönünde değerlendirmede bulunmaktadır.

  Sonuç

  TABOO Coin kripto para sektörünün en çok tanınan uzman isimlerinin takibinde yer almaktadır. Satın alım için acele edilmemesi tavsiye edilen token’de gelecek birkaç yıllık süreçte yükseliş beklentisi taşınmaktadır. 2022 yılında en düşük 0,046 dolarlık fiyat hedefi bulunan altcoin, tüm uzmanlarca kar potansiyeli taşıyan kripto para birimi olarak görülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle