Kriptopara

5 Analistten TABOO Token Geleceği, 5 Tahmin

  TABOO Token ve devam eden yükseliş sinyalleri ülkemizde de önemli bir yatırımcı kitlesince yakından takip ediliyor. “Kriptonun Playboy’unu” nasıl bir geleceğin beklediğini merak eden okurlarımız için hazırlanan içeriğimizde, uzmanların ve analistlerin TABOO değerlendirmelerine yer veriliyor.

  TABOO Token Geleceği

  Yetişkin video sektörünü blok zinciri dünyası ile buluşturan TABOO, farklı misyonu ile uzmanların dikkatini çekiyor. Yetişkin NFT’lerinin ticaretinin yapılabildiği bir platformun ötesine geçen TABOO, uzmanlara göre gelecek vaat ediyor. Uzmanlar, TABOO için aşağıda paylaşılan detayları güçlü yön olarak görüyorlar:

  • TABOO, çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler ile yerel varlığının portföylerde tutulma ve satın alınmasını teşvik edecek iyi bir yol buldu.
  • Metaverse’den NFT’ye, VR’dan gerçek dünya etkinliklerine kadar farklı etkinlik ve teknolojileri ustaca kullanıyor.
  • Bu alanda ilk projelerden olan TABOO her ne kadar rekabet artsa da yeni güncellemeler ile kalıcılığını pek çok kez göstermeyi başardı.
  • Staking ile %20’ye varan yıllık gelir garantisi pasif getiri yatırımcıları için cazip bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

  TABOO Token Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Sert bir geri çekilme sürecinin ardından toparlanma sinyalleri üreten TABOO Token anonim teknik analistlerin gündemindeydi. Okurlarımız için projeyi inceleyen anonim teknik analistler, günlük periyotlu TABOO grafiğini teknik analiz yolu ile irdelediler.

  Fiyatların 5 Mayıs 2023 tarihinde başlayan bir düşüş trendini izlediğini söyleyen anonim teknik analistler, artan hacim etkisi ile bu direncin kırılabileceğinden bahsettiler. 0,0026 dolar düzeyleri bu anlamda kırılım için yakından takip ediliyor. Aşağı yönde ise 0,0022 dolar desteğini inceleyen anonim teknik analistler, olası bir geri çekilmede ise 0,0018 dolara varan bir gevşemenin gerçekleşebileceği söyleniyor.

  TABOO Token Nedir, Nasıl Çalışır?

  TABOO, Paul isimli bir geliştirici tarafından kullanıcılarına tabu fantezilerini keşfetme olanağı sunmak adına tasarlanmış bir yetişkin NFT platformudur. Yetişkin video endüstrisi ile NFT teknolojisini birleştiren TABOO Token, kendisini “Kriptonun Playboy’u” olarak tanımlayan bir içerik üretim ve ticaret platformudur.

  TABOO, kullanıcılarına herhangi bir yasağa takılmadan yetişkin NFT içeriklerine erişim sağlama ve bu içerikler aracılığı ile gelir elde edebilecekleri bir platform olarak çalışır. Token sahiplerine özgüvenli ve mutlu olmayı vaat eden TABOO, geliştirdiği platformda ilk iş olarak yetişkin video sektörünü blok zinciri teknolojisi ile birleştirdi. İçerik sağlayıcılarını yüklenen içerikler doğrultusunda ödüllendiren TABOO, ayrıca bir staking mekanizması ile pasif gelir elde edilebilecek bir merkezsiz finans (DeFi) protokolü olarak da görev alır.

  TABOO, özenle seçtiği modellere ait benzersiz NFT’lerin platformuna yüklenmesine izin verir. TABOO kullanıcıları belirli bir vade ile ellerindeki jetonları tutarak en özel içeriklere erişim sağlayabilir. Dahili bir pazaryeri aracılığı ile NFT ticareti yapılan protokolde TABOO, ticaretin resmi para birimidir. 4 Katmanlı bir sistem üzerinde çalışan TABOO platformunda kullanıcılar, sahip oldukları jeton miktarına göre çeşitli kademelerdeki hizmetlerden yararlanabilmekteler. Daha yüksek seviyeler için Taboo Mansions’a VIP parti davetleri ve modüler buluşmalar gibi avantajların kilidi açılmaktadır. Sanal Gerçeklik (VR) ve çeşitli yeni deneyimler ile platformunu zenginleştiren TABOO için daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız buradan ulaşabileceğiniz rehber içeriğimize göz atabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  TABOO Token için ekosistemde belirlenen kullanım alanları şu şekildedir:

  • Yetişkin NFT’lerinin ticaretine yönelik yapılacak ödemeler TABOO ile gerçekleştirilir.
  • En özel NFT’lere erişim sağlamak isteyen TABOO kullanıcıları ellerindeki jetonları belirli bir süre tutmalıdır.
  • TABOO stake edilerek pasif gelir elde edilebilir.
  • Listeleme yapan üç kripto para borsası kullanılarak tasarruflar ile TABOO alınabilir, satılabilir ya da takas edilebilir.
  • Sınır ötesi para transferleri ve çeşitli gerçek dünya ödemeleri için TABOO belirtecini kullanabilirsiniz.

  TABOO Token Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Kripto para ekosisteminin TABOO ile ilgili analizleri şu şekildedir:

  • Uzmanlar, TABOO geleceğini olumlu görüyorlar.
  • Anonim teknik analistlerin TABOO değerlendirmeleri olumlu yöndedir.
  • Kripto para analistlerinin önemli bir bölümü gelecek yıl içinde TABOO belirteci için yükseliş öngörüyorlar.

  TABOO Token Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı?

  TABOO, yetişkin yıldızlarca yüklenen içerikleri benzersiz NFT’lere dönüştürerek kopya ve çalınma riskini ortadan kaldırır. Ağ güvenliği ise staking ile sağlanırken faaliyet gösterilen alana bağlı olarak bazı ülkelerde erişim engeline takılma riski mevcuttur.

  Güvenilirlik anlamındaki detaylar yanında projenin yatırım yapılabilirliğinin araştırması daha derinlemesine analiz gerektirir. Öncelikle herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi TABOO yatırımı öncesinde tasarruf sahibi, kendi risk algısını doğru ölçmelidir. Bunun yanında temel ve teknik analiz yardımı ile alınması planlanan riski azaltma yoluna gitmelidir. Tüyo ya da tavsiye yerine analize dayalı kararlar vererek pozisyonunuzdan kayıp yaşama riskinizi minimize edebilirsiniz.

  TABOO Token’i Benzersiz Yapan Nedir?

  TABOO, Patreon ile benzer bir katmanlı çalışma sistemini yetişkin video sektörüne getirerek farklı bir yaklaşım benimsedi. Kullanıcılar içeriklere erişim sağlamak adına TABOO jetonu ile hak sahipliği elde ederken, portföyde bulunan TABOO miktarı erişime açılan hizmetleri belirlemektedir. Dahili bir NFT pazarı ve gerçek dünya etkinlikleri ile cazibesi artırılan TABOO Token’in farklı yönlerine gelin hep birlikte göz atalım:

  • Platforma içerik yüklemek için seçilen modeller özenle belirlenirken, belirlenen kriterleri sağlamaları gereklidir.
  • Portföyde tutulan TABOO tutarı, 4 katmanlı sistem üzerinde çalışan protokolün hangi hizmetleri aktif edeceğini belirler.
  • NFT tabanlı Pazar yeri çift katmanlıdır ve içerikle ilgilenen TABOO kullanıcıları ile içerik üreticilerini bir araya getirir.
  • Protokolde üyelerin artan seviyeleri Taboo Mansion’a VIP parti davetleri, sosyal etkinlikler ve model buluşmaları gibi bir dizi özelliğin kilidini açar.
  • Protokol VR ile çevrimiçi etkinlikler düzenlemenin yanında Taylan’da Phuket’te gerçekleşen 2022 yılı etkinliğinde olduğu gibi çevrimdışı etkinlikler de düzenler.
  • Yeni sürülen TABOOPUNKS koleksiyonu ile birlikte bu koleksiyondan sahip olan kullanıcılar, Taboo Metaverse ve TABOOSPACE gibi az gelişmiş ya da henüz piyasaya sürülmemiş hizmetlere erişim sağlayabilirler.
  • Protokol ayrıca %20 yıllık getiri garantisi sunan bir staking mekanizmasına sahiptir.

  TABOO Token’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  Kademeli bir hizmet katmanı, NFT pazarı ve en seçkim yetişkin NFT’leri ile bezenen Taboo projesinin artıları ve eksileri hakkında şunları söyleyebiliriz:

  Avantajları

  • Kullanıcılar, herhangi bir yasağa takılmadan “tabu” kabul edilebilecek fantezilerini protokolde keşfedebilirler.
  • NFT’lerine yer verilen modeller kalifiye ve platformun onayını alabilen isimlerden oluşur.
  • NFT ticareti ya da staking yolu ile pasif gelir elde edilebilir.
  • Düzenlenen VIP etkinlikler ve çeşitli ayrıcalıklar ile yüksek tutarda TABOO sahipliği teşvik edilmektedir.
  • VR teknolojisi yolu ile çevrimiçi etkinlikler düzenler.

  Dezavantajları

  • TABOO fiyatları aşırı oynaktır.
  • Hassas içerik sebebi ile bazı ülkelerde erişim engeli sorunları yaşayabilir.
  • XXX içerik sektöründe artan rekabet nedeniyle ikinci planda kalabilir.
  • Maksimum TABOO Token arzı yüksektir.

  TABOO Token Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  TABOO Token listeleme yapan kripto para borsaları şu şekilde sıralanabilir:

  • PancakeSwap (V2)
  • MEXC
  • Gate.io

  TABOO Token Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para analistlerinin yayımlanmış TABOO Token fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Coin Codex verileri, 1 yıl içinde TABOO fiyatının 0,006 dolara ulaşabileceğini söylüyor.
  • DigitalCoin’in gelecek yılsonu için TABOO fiyat hedefi 0,006 dolardır.
  • CoinMarketCap analizine göre TABOO fiyatı gelecek yıl 0,017 dolara gerileyebilir.
  • Price Prediction yılsonu TABOO fiyat hedefini 0,03 dolar olarak paylaşıyor.
  • AMB Crypto, gelecek yıl için TABOO fiyat hedefini 0,0034 dolar olarak açıkladı.

  Sonuç

  TABOO Token, yetişkin NFT ticaret platformu olarak geliştirilen projenin yerel varlığıdır. TABOO Token, kullanıcılarına çeşitli kademelerde “yetişkin ürün ve hizmetlerine” erişim olanağı tanır. İçerik üreticilerinin ödüllendirildiği bir sistem inşa eden TABOO; Gateio, MEXC ve PancakeSwap’ta listelenir. Uzmanlar, TABOO geleceğini olumlu değerlendiriyorlar. Analistler de fiyatlarda yükseliş beklediklerini yayımladıkları analizler ile açıkladılar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle