Willy Woo BTC fiyatı için gökleri işaret etti!

  Kripto para piyasasının tecrübeli analisti Willy Woo, Bitcoin ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü analist Bitcoin’in yaşadığı son düzeltme ile ilgili değerlendirmesinde lider kripto paranın yükseliş öncesi dinlenme döneminde olduğunu belirtti. Woo Bitcoin’in yüzde 733 oranında değer kazanacağını belirtti.

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in geçen hafta tarihi rekorunu tazelemesinin ardından pazar günü yaşadığı sert düzeltme kripto para piyasasında tartışma nedeni oldu. Ünlü analist Willy Woo da konu ile ilgili değerlendirmelerinin açıkladı. Bitcoin’in gerilemesini pozitif şekilde yorumlayan analist kripto paranın devasa yükseliş sergileyeceğini ve bu yükselişten önce dinlenme döneminde olduğunu açıkladı.

  Bitcoin’in yüzde 733 oranında yükseliş gerçekleştirmesini beklediğini belirten analist boğa sezonu ne kadar uzarsa Bitcoin’in de o kadar yükseleceğini belirtti. İçinde bulunduğumuz boğa dönemi için fiyat hedefini 300 bin dolardan başlatan analist, 400 bin dolar seviyesi ile ilgili de inceleme yaptığını belirtti.

  Analist Plan B’nin stok akış modelinin yorumladı

  Bitcoin’in dinlenme döneminde olduğunu ve kripto paradan inanılmaz yükseliş sergilediğini açıklayan Willy Woo, kendisine sorulan sorular üzerine, kripto para piyasasının önemli isimlerinden biri olan Plan B’nin stok akış modeli ile ilgili açıklama yaptı. Bilindiği gibi Plan B’nin stok akış modeli Bitcoin tahminlerinde sık kullanılıyor. Bu modele göre ise Bitcoin için 288 bin dolar fiyat seviyesi öngörülüyor.

  Plan B’nin stok akış modeli ile ilgili değerlendirme yapan analist, bu modelin hedef olarak 288 bin doları gösterdiğini hatırlattı. Bitcoin’in bu seviyeyi rahatlıkla aşacağını belirten Willy Woo, para biriktikçe Bitcoin çizgisinin yukarı doğru yükseldiğini belirtti. Willy Woo 288 bin dolar seviyesinin aşılmasının 500 bin dolara kadar çıkabileceği anlamına geldiğini de belirtti.

  Willy Woo: Bitcoin satın alan insan sayısı her geçen gün artıyor

  Ünlü analist açıklamalarında Bitcoin’in artan yatırımcı kitlesinden de bahsetti. Bitcoi’in yatırımcılar tarafından ulaşılma ve benimsenme durumunun diğer varlıklardan farklı olduğuna dikkat çeken analist, Bitcoin satın alma oranının sürekli yükselmesine dikkat çekti. Ünlü analist satın alma ile doğru orantılı olarak fiyatın da yükseldiğini belirtti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle