BTC yükselişi sürecek mi? Popüler analist değerlendirdi

  Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden Willy Woo, lider kripto para biriminin gidişatını değerlendirdi. Bitcoin (BTC) fiyatında yeni bir ralli beklentisi artarken, analist kritik seviyelere dikkat çekti…

  Bitcoin fiyatında 57 bin 400 dolar seviyesinde önemli bir direnç noktası, bu hafta içindeki yükselişler ile birlikte 2 defa test edildi. Bitcoin boğaları güç toplayarak bir sonraki denemelerinde başarılı olmak ve BTC’yi tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştırmak istiyor. Bitcoin fiyatı yükselişindeki beklentileri değerlendiren analist Willy Woo’nun açıklamaları ilgi topladı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Kripto para topluluğunun popüler analisti Willy Woo, gün içinde Bitcoin (BTC) hakkında bir dizi dikkat çeken tweet attı. Zincir içi verileri göz önünde bulunduran analist, Bitcoin’de yeni bir yükseliş için hazırlıkların yapıldığını kaydetti. BTC akış yönünün “zayıf ellerden güçlü ellere” doğru gerçekleştiğini aktardı.

  Bitcoin’deki Son Düşüş Geride Kaldı

  Popüler analist, blok zincir verilerini inceleyerek Bitcoin’lerini daha az satan cüzdanların Bitcoin miktarlarının arttığını belirten bir grafik paylaştı. Bu paylaşım, güçlü ellerin Bitcoin’deki son düşüşü satın aldıkları ve artık yükseliş rallisinin başlayacağını işaret ettiği için kripto para yatırımcılarından büyük ilgi gördü.

  Bitcoin likit arzının giderek azalmasına da dikkat çeken Woo, mart ayından bu yana bu verilerdeki değişimin hız kazandığını söyledi. Kripto para dünyasının en popüler veri analiz şirketlerinden Glassnode tarafından açıklanan verileri yorumlayan analist Bitcoin yatırımcılarına tavsiyelerde bulundu.

  Bitcoin’de Konsolidasyon Süreci Tamamlandı

  Glassnode verilerini değerlendiren Woo, kurumsal Bitcoin yatırımcılarının özellikle 55 bin dolar seviyelerinde güçlü bir satın alım işlemi yaptıklarını kaydetti. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analiste göre söz konusu veriler bu fiyat seviyelerinin koruduğunu gösteren en önemli kanıt olarak görülüyor

  Willy Woo gibi pek çok kripto para analisti, 2021 yılı boğa piyasasının ikinci büyük konsolidasyon sürecinin neredeyse tamamlandığını söylüyor. Kripto para uzmanları Bitcoin fiyatında daha yüksek seviyelerin görülebilmesi için zaman zaman bu şekilde düzeltme ve soluklanma süreçlerini gerekli görüyor. Birkaç hafta önceki seviyelerine geri gelen Bitcoin’de hızlı yükseliş beklentisi sürüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle