Bu analist 5 altcoin’de fırsat var dedi ve tarih verdi!

  CryptoTicker analistlerinden Rudy Fares, toparlanma eğilimi gösteren kripto para piyasalarına yönelik tahminleri ile dikkat çekti. Fares, Ağustos ayı için 5 altcoin’de mükemmel bir fırsatın yattığını iddia etti. Analiste göre Ağustos ayında SHIB, AVAX, MATIC, XRP ve ADA adından çok söz ettirecek!

  Kripto para piyasaları Bitcoin (BTC) önderliğinde toparlanmayı sürdürüyor ve altcoin’lere yönelik analistlerce kayda değer tahminler paylaşılıyor. CryptoTicker analisti Rudy Fares bu kez sahneye çıkarken, 5 altcoin’de Ağustos ayı için muazzam bir potansiyel olduğunu iddia etti!

  Listenin 1 Numarası SHIB!

  Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB) Coin, Fares’in Ağustos ayındaki ilk gözdesi olarak öne çıkıyor. Analist, piyasada yaşanan düşüşten etkilenen ve fiyatı sert gerileyen SHIB Coin’de, boğa için de sert yükseliş bekliyor!

  Memecoin’lerin volatil yapılarını hatırlatan Fares, SHIB fiyatının ucuz olduğunu iddia etti. Yaklaşık 6,72 milyar dolar piyasa değerine sahip SHIB Coin’de devasa tutarlardaki token yakımları, metaverse gibi yeni projeler ve büyük markalarla kurulan ortaklıklar yeniden memecoin’in eski günlerine döneceği beklentilerini güçlendiriyor.

  AVAX ve MATIC’e Dikkat!

  Analist, altcoin piyasasında yaşanan şok düşüş ile 15 dolara kadar gerileyen Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC) isimlerine de Ağustos ayında şans veriyor! AVAX halihazırda Fares’i doğrular şekilde yükselişini sürdürürken, MATIC’de kısa vadede hafif bir düzeltme ardından önemli bir yükseliş bekleniyor.

  Fares, Ethereum üzerine inşa edilmiş MATIC’e ilginin artmasını bekliyor. Polygon’daki işlemlerin yüksek hızda gerçekleşiyor olmasını ilginin nedeni olarak belirten analistin MATIC hedefi ise 2 dolar düzeylerinde seyrediyor.

  XRP ve ADA ile Listeyi Kapattı!

  Analist, Ağustos ayına yönelik hazırladığı 5 altcoin’lik listeyi Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) ile kapattı. Ripple ile SEC arasındaki davada umut belirtileri gözlendiğini ifade eden analist, muhteşem ikinci çeyrek bilançosu ile XRP’nin yükselişe geçebileceğine inanıyor.

  Cardano ekosisteminde yaşanan hareketlilik doğrultusunda Fares ADA’ya listede yer verirken, Vasil güncellemesinin ertelenmesine karşın değer kaybı yaşanmamasının altını çizdi. Analiste göre ADA şu anda alım fırsatı veriyor ve güncelleme sonrası tüm pozitif yönleri fiyatlamaya başlayacak! 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle