Kriptopara

Avax Coin Geleceği Ve Yorumları

  Avax Coin geleceğinde değer kazanımı yaşaması beklenen ve yatırımcı kitlesini hızla genişleten bir kripto para birimidir. Analistlerin 2021 sonuna kadar fiyat artışı yapmasını bekledikleri Avax Coin’in geleceğine yönelik fiyat tahminlerini, analistlerin onun için yaptıkları yorumları bu yazımızda detaylı olarak sunacağız. 

  GOV Capital’den Avax Coin Geleceğine Yönelik Fiyat Yorumları

  10 Mart 2021 tarihinde 32,39 dolarlık fiyat değerine yakın noktalarda hareket eden Avax için 2021 yılı içinde değer kazanımı beklentisi bulunuyor. Analistler ve uzman kripto para piyasası stratejistleri Avax’ın yılın ikinci yarısında 62 dolarlık fiyat düzeyini aşacağını öngörüyorlar.

  Diğer yandan GOV Capital ise çarpıcı bir tahmini gündeme getirerek, Avax’ın 2021 yılı sonuna gelinmeden 63 dolar fiyat düzeyine ulaşabileceğini açıkladı. 2022 yılı fiyat beklentisinin ise 70 dolarlık fiyat düzeyinin üzerinde olduğu belirtiliyor. Bu analiz sonuçları ile 2021’de yatırıma değer kripto para birimleri arasına giren Avax, yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

  Kaleo’dan Avax Coin Geleceği Hakkında Yorumlar

  Kripto para yatırımcılarının ve balinaların yakından takip ettiği analist Kaleo, Avax’ın 2021 yılı içinde altcoinler arasında öne çıkacağını belirtti. Avalanche protokolünün tüm Blockchain platformlarını bağlayan kapsayıcı bir ağ oluşturduğunu, bu teknolojinin ise Avax’ın değer kazanımında rol oynayacağını ifade etti.

  Merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilen Avax’ın 2021 sonuna kadar 60 dolarlık fiyat değerinin üstünü göreceğini belirten analist, BTC yanında portföye eklenebilecek alternatif altcoin’in Avax olduğunu ifade ediyor. 

  Michael Van de Poppe’den Avax Geleceğine Yönelik Yorumlar

  Ünlü tüccar ve analist Michael Van de Poppe, DOT gibi XRP’yi geride bırakacak olan altcoinlerin Avax, Lınk ve Cardano olduğunu açıkladı. Kripto para dünyasının popüler ismi Avax’ın ve diğer altcoinlerin 2021 ikinci yarısında değer kazanımlarına şahit olacaklarını ve DeFi protokollerinin gücü ile geleceklerini sağlamlaştıracaklarını belirtiyor. 

  Analist, XRP’nin 3. değerli kripto para birimi olma fikrinin artık geride kaldığını bu sıra için 2021 değer kazanımları ile Avax, DOT ve LINK arasında bir mücadelenin başlayacağını belirtti. Avax coin için uzun vadede 62 dolarlık fiyat değerinin üstünü işaret eden analist, onu gelecek vadeden altcoinler arasında görüyor. 

  Avax Coin'in Geleceği Neden Parlak Görünüyor?

  Avax’ın geleceğinin hem yatırımcı hem de analistler tarafından parlak görülmesinin sebepleri şunlardır:

  • Eşsiz blockchain ağı ile sunduğu yeni özellikler.
  • Kurucusu Emin Gün Sirer’in yoğun çalışmaları ve kendisine olan güven.
  • Avax’ın Şubat ayında yaptığı yükseliş ardından yatırımcıların dikkatini çekmesi ve kendini çok iyi bir şekilde tanıtması,
  • Şubat ayında başarısını kripto para listelerinde ilk 20 kripto para birimi içine girerek taçlandırması,
  • Bu başarılar ile yatırımcının güven duyduğu bir altcoin haline gelmesi,
  • Piyasa çıkışı sağladığı dönemden bu yana eriyen bir fiyat yerine yükselen bir fiyat grafiğini gündeme getirmesi,
  • Kredi verme ve staking ile faiz kazancını elde etmek isteyen yatırımcı kitlesinin alım taleplerini karşılaması,
  • Tüm işlemlerde yüksek hızda onaydan yararlanma ve düşük masraf ödeme avantajlarını sunması

  Sonuç

  Tüm bu sebeplere bağlı olarak Avax artık çok daha geniş bir yatırımcı kitlesine hitap edip, fiyat yükselişine etki edecek önemli alım talepleri için uygun ortamı yaratıyor. Onun avantajlarını yakından deneyimlemek isteyen ve merkeziyetsiz finansal işlemlere Avax ile dahil olmak isteyenler, Avax geleceğinin pozitif yönde şekillenmesini sağlayan en büyük faktörlerdir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle