Kripto Para

Flaş BTC tahmini: Tren kalkıyor! Almayan pişman olacak!

  Tüm olumsuzluklara karşın başlattığı mini ralli ile fiyatını 25 bin dolar seviyelerine ulaştıran lider kripto para birimi, yatırımcısının yüzünü güldürüyor. Devam eden yükseliş trendinde hedef fiyat için sahneye çıkan ünlü risk sermayedarı Tim Traper, şaşırtıcı BTC hedef fiyatı ile yine gündem oldu!

  25 bin dolar seviyesini görmenin ardından 24 bin dolar seviyelerine giderek yerleşen lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni bir fiyat hedefi ile gündemde! Ünlü milyarder risk sermayedarı Tim Draper paylaştığı yorum ile dikkat çekti.

  “18 Ay İçinde Haklı Çıkacağımdan Eminin”

  Ünlü milyarder Oberver ile yaptığı yeni bir görüşmede Bitcoin ile ilgili çarpıcı tespitinin arkasında durdu. En büyük kripto para biriminin iki yıldan daha daz vadede yüzde 900’lük bir yükseliş yakalayacağını düşünen Draper, benzer söylemleri FTX iflası öncesinde de altı ay vade ile söylemiş ve gerçekleşmeyen hedef nedeniyle eleştirilmişti.

  Draper halen BTC gibi yüksek kaliteli varlıkların yatırımcıların sığınağı haline geleceğini düşünüyor. Şu anda hedefi gerçekleşmese de Draper, “18 ay içinde haklı çıkacağımdan neredeyse yüzde 100 eminim” ifadeleri ile önceki verdiği hedefe güvendiğini ifade ediyor.

  “FTX’in Bu Dersi Verdiğini Düşünüyorum”

  Draper ise merkeziyetsiz para birimlerine yönelim gösterilmesini düşünüyor. Yatırımcıların merkezi kripto para birimlerinden uzak durması gerektiğini söylerken FTX örneğini hatırlatan Draper, “XRP veya ETH gibi özel bir amacı olmadığı sürece neden hala merkezi kripto para tutuyorlar bilmiyorum. FTX/FTT’nin bu dersi verdiğini düşünebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

  Draper 18 Ay Sonra BTC’de 250 Bin Dolar Bekliyor!

  Ünlü milyarder, okurlarımızın hatırlayacağı üzere verdiği 250 bin dolarlık BTC hedefi ile kripto endüstrisinde oldukça tanınan bir isim. FTX iflası ve bir dizi sebeple bu hedef gerçekleşmese de Draper, 18 ay içinde Bitcoin’in 250 bin dolara ulaşacağına inanmaya devam ediyor.

  Ünlü isme göre BTC’nin en önemli artısı merkeziyetsizlikten geliyor ve Draper, BTC ile birlikte Tezos, Cardano, Aragon ve Bitcoin Cash gibi para birimlerinden de övgü ile bahsediyor. Ünlü ismin hedefi gerçekleşir mi bilinmez fakat Bitcoin’de son günlerde yaşanan yükseliş, ufukta yeni rekorların gözükeceğine olan inancı çoktan artırdı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle