Roma Fan Token (ASR) Nedir? ROMA Coin Hangi Borsada Var?

  Son dönemde büyük ilgi gören taraftar token projeleri arasında Roma Fan Token (ASR) coin de öne çıkmaktadır. Yerli yatırımcıların ilgisini çeken ASR coin giderek daha fazla popülerlik kazanmaktadır. Bu yazımızda Roma Fan Token (ASR) hakkında bilinmesi gereken bütün detaylı bilgileri bulabilir, yatırım stratejinizi bu bilgilere göre oluşturabilirsiniz. 

  Roma Fan Token (ASR) Nedir?

  Roma Fan Token (ASR) coin, İtalya’nın en büyük kulüplerinden AS Roma Futbol Kulübü taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program simgesidir. En popüler taraftar token projelerinden biri olan ASR coin, Ethereum üzerine kurulu bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirinde bir kripto para birimidir. ASR coin sahipleri, çeşitli yarışma ve oyunlar aracılığıyla ödüller kazanabilir ve kulübün açtığı anketlerde oy kullanabilirler.

  Roma Fan Token Projesi ve Whitepaper

  ASR coin, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanıma ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi üstlenmektedir. ASR token sahipleri, AS Roma tarafından yayınlanan çeşitli "hayran kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler. AS Roma, sözleşmeye göre anket sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür. Roma Fan Token (ASR) kripto para biriminin Whitepaper’ı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgileri https://fantoken.com/asr/ bağlantı adresi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

  ASR Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  22 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürülen AS Roma Taraftar Token, piyasaya çıktığı andan itibaren büyük ilgi görmüştür. Socios.com üzerinden kulüp tarafından yayınlanan anketlerde oy kullanma imkanı sunan bu projenin arkasında herhangi bir ülke bulunmamaktadır. Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran etkileşimi ve ödül platformudur.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Diğer taraftar token projelerinde olduğu gibi Roma Fan Token (ASR) coin için de geniş bir kullanım alanı mevcuttur. ASR coin sahiplerinin bu projeleri kullanarak şu işlevleri yerine getirmeleri mümkündür:

  • ASR coin sahipleri, AS Roma tarafından yayınlanan çeşitli sözleşme bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.
  • ASR coin sahipleri Socios'taki etkileşimlerden ödüller kazanabilir.
  • Gelecekte, ASR coin ile Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak isteyenler ellerindeki varlıkları stake amaçlı kullanılabilir.
  • Maç günü biletleri.
  • Özel deneyimler.
  • Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.
  • Uygulama içi CHZ bonusları.
  • Dijital rozetler.
  • Kulübe özel NFT'ler.

  Roma Fan Token Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Futbol dünyası ile kripto para sektörünü birleştiren taraftar tokenler son dönemde giderek popülerlik kazanmıştır. ASR Token sahipleri, Socios platformu üzerinden çeşitli yarışma ve oyunlar aracılığıyla ödüller kazanabilir ve kulübün taraftarlara özel açtığı anketlerde oy kullanabilirler. Socios.com, kullanıcıların kulübe özel Taraftar tokenleri alarak destekledikleri ve kulüpleri etkilemek için oy hakları elde ettikleri futbol (futbol) hayranları için bir uygulamadır. Bu kapsamda ASR coin Roma taraftarlarına yönelik çok sayıda avantaj barındıran bir kripto para birimidir.

  Güncel ASR Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 ASR fiyatı %as-roma-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %as-roma-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Roma Fan Token fiyatı 24 saatte %as-roma-fan-token+yuzde%.

  ASR Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  ASR coin avantajları şunlardır:

  • ASR coin sahipleri, Socios platformuyla anketlere oy verme, yarışmalarda ve kısa sınavlarda rekabet etme, benzer düşünen kullanıcılarla bağlantı kurma, sohbet etme gibi etkileşime girebilir.
  • VIP mal ve hizmetlerini kullanmak için ASR coin sahibi olmak yeterlidir. 
  • ASR coin erişimini ortak uygulamalara/sitelere entegre edilebilir.
  • NFT ve Pure Collectibles ödülleri için ASR coin kullanılabilir. 
  • Gerçek Dünya Yardımcı Programı kapsamında, malların gerçek dünyadaki mülkiyeti, stadyumlara VIP erişimi, maç günü biletleri alınabilir.
  • ASR stake ederek NFT ödülleri elde edilmesi mümkündür. 
  • Stake edilebildiği için yatırımcılara pasif getiri imkanı tanımaktadır. 

  ASR coin dezavantajları şunlardır:

  • Diğer taraftar tokenler olduğu gibi ASR coin yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Fan tokenler için uygulanacak regülasyon kararları ASR coin fiyatını olumsuz etkileyebilir. 
  • Roma futbol kulübünün sportif ve yönetim anlamındaki başarısız performansı ASR coin fiyatını düşürebilir.

  ASR Coin Hangi Borsalarda Var?

  Altcoin yatırımcılarından büyük ilgi gören fan tokenler arasında ASR coin her geçen gün daha fazla kişinin dikkatini çekmektedir. ASR coin listeleyen popüler kripto para borsalarına üye olarak hemen yatırım yapabilirsiniz:

  • Binance
  • Binance US
  • Gate.io
  • Paribu
  • Pionex
  • Chiliz
  • BKEX

  ASR Coin Piyasa Bilgileri

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Coinmarketcap platformunda ASR coin için güncel piyasa bilgileri paylaşılmaktadır. Alınan son verilere göre ASR piyasa değeri 5,510,564 dolardır. Bununla birlikte ASR coin tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ise 25,546,642 dolar seviyesindedir. Toplam arzı 10,000,000 adet olan ASR coinin dolaşımdaki arzı 2,163,854.00 ASR olmuştur. Bu veriler, kripto para piyasasındaki sert iniş ve çıkış hareketlerinden sonra zaman içinde değişiklik gösterebilir.

  ASR Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  1. Adım: ASR coin satın almak için öncelikle listeleme yapan kripto para borsalarından birinin web sitesine girin. 
  2. Adım: KYC bilgileriniz ile borsada ücretsiz hesap açın. 
  3. Adım: Hesabınıza para gönderin.
  4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak ASR coini seçin ve alım emri girin. 
  5. Adım: Hesabınıza geçen ASR coinleri borsada veya soğuk cüzdanda saklayabilirsiniz. 

  Özet Olarak

  AS Roma Fan Token (ASR), İtalyan’ın en büyük kulüplerinden AS Roma Futbol Kulubü’nün Socios.com ile birlikte hayata geçirdiği bir kripto para birimidir. Chiliz (CHZ) tabanlı bir Utility token özelliği taşıyan ASR coinin temel amacı taraftarlar ile AS Roma arasındaki bağı güçlendirmektir. Bu sayede ASR coin sahiplerine kulüp etkinlikleri ve pasif getiri imkanı sunan pek çok avantaj sunulmaktadır.

  ASR token sayesinde taraftarlar ve diğer tüm sporseverler AS Roma Futbol Kulübü ile ilgili alınacak çeşitli kararlarda söz sahibi olabilir, ASR sahiplerine özel ayrıcalıklardan yararlanabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle