AS Roma Fan Token (ASR) Coin Nedir? ASR Coin Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, AS Roma takımının taraftarlarından yüksek ilgi gören ASR Coin hakkında bilgileri paylaşacağız. AS Roma Coin nedir, proje amacı ne, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini ne, nereden, nasıl alınır sorularının tümüne yanıt bulmaya çalışacağız. 

  AS Roma Fan Token (ASR) Coin Nedir?

  AS Roma Fan TCoin, AS Roma futbol kulübünün taraftarlarına tokenize etki payını kazandıran kripto paradır. Bir taraftar token’ı olan AS Roma Fan Token ile Socias uygulaması içindeki tüm hizmetlerden yararlanılır. Uygulama içinde kulübe ve takıma ait ürünleri satın almak, kulüp kartlarını edinmek için ödeme aracı AS Roma Fan Token olarak tanımlanmıştır. AS Roma Fan Token aynı zamanda Socias üzerinden veya cüzdandan stake edilebilir bir token’dır. AS Roma Token takım hakkındaki yönetim kararlarına katılmak, forma tasarımları, soyunma odası dekoru hakkında fikir vermek için oy token’ı olarak kullanılır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  AS Roma Fan Token projesinin amacı AS Roma futbol kulübü ile taraftar arasındaki etkileşimi yükseltecek alanı yaratmaktır. Bu yüzden AS Roma Token sahipleri kulüplerinin aldığı kararlara oy vererek katılım sağlayabilirler.

  Diğer yandan takıma ait tüm dijital ürünler veya fiziki ürünler AS Roma Token ile rahatlıkla satın alınır. Proje merkeziyetsiz finansın staking işlem imkanını bir taraftar token’ı üzerinden sunarak pasif gelir kazandırmayı da amaçlar. Yapılan staking ile AS Roma Token değil tercih edilen stablecoinler kazanılabilir. Proje hakkında diğer bilgileri https://www.socios.com/asroma/ adresinden öğrenebilirsiniz.

  ASR Coin Yorum

  ASR Coin hakkında yorum yapan analistler, ödül kazanım imkanından söz ediyorlar. Analistler yorumların Socias üzerinden çeşitli taraftar kararı anketlerine sürekli katılım sağlayanların token teşviği aldıklarını açıklamışlar. Bu kapsamda taraftarlar olan etkileşimin daha verimli hale getirildiği belirtilmiş. 

  Roma Token Geleceği

  AS Roma Token’ın geleceğine yönelik tahmin yapan analistler fiyat artış olasılığını konu aldılar. Uzman analistlere göre AS Roma Token 2021 senesi Ağustos ayı ardından 7.10 dolar düzeyine çıkış sağlayabilir. Anonim analistler ise 2021 sene sonunda 8.50 dolar ile 9 dolar bandı arasında fiyatın tabloya gelebileceğini belirtiyorlar. 

  AS Roma Fan Token Fiyatı Ne Kadar?

  An itibari ile 1 ASR fiyatı %as-roma-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %as-roma-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, ASR 24 saatte %as-roma-fan-token+yuzde%.

  AS Roma Fan Token için fiyat değeri yatırımcıların alım-satım talep miktarlarına, piyasadaki volatiliyete göre şekillenir. Anlık değişimi tabloya alan fiyatın yakından takip edilmesi önemlidir. Fiyatın anlık takibi yapılarak yatırım kararları verilirse, fiyat bilgisizliğinin neden olabileceği kayıplar önlenir. 

  AS Roma Fan Token Nereden Alınır?

  AS Roma Fan Coin satın alınan yerler, Binance, Chiliz, BKEX, Paribu, Pionex gibi kripto para borsası platformlarıdır. Bu platformlarda kripto para yatırım hesabına sahip olan ve hesabına para yatıran kişiler, AS Roma Fan Token satın alabilirler. Diğer yandan işlem listesinde yer alan diğer tüm kripto paralar ile de işlem girebilirler. 

  ASR Coin Nasıl Alınır?

  ASR Coin satın almak amacıyla atılacak adımlar şöyledir:

  • 1. Adım: AS Roma Fun Token’ın satışta olduğu Paribu, Binance, BKEX gibi kripto para borsası platformların herhangi birine erişilir.
  • 2. Adım: Tercih edilen borsadan hesap oluşturma sekmesine giriş sağlanıp, görüntülenen KYC işlem adımları (kimlik tanımlama) tamamlanıp, hesap açılmalıdır.
  • 3. Adım: Oluşan hesaba yatırıma başlama için borsanın para yatırma işlem sekmesine giriş ardından tercih edilen para yatırma yöntemi ile para transfer edilir. 
  • 4. Adım: Hemen ardından borsanın “kripto al“ menüsü ile AS Roma Token paritesi yer aldığı satın alma sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu alanda görüntülenen güncel fiyat üzerinden veya daha avantajlı fiyat girişi üzerinden AS Roma Fan Token alım emri girilir.
  • 6. Adım: Emir onayı ile sanal cüzdana gelen tokenlar bu alanda yada güvenlik protokolü daha yüksek donanım cüzdanda saklanır.

  Bütün aşamaların doğru izlenmesi sonunda satın alma işlemi tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  AS Roma Coin avantajları hakkında detaylar şöyledir:

  • Staking Kazancı: AS Roma Token sahibi olan yatırımcılar Socias ile token kilitleme yoluna giderek, belirli vadelerde yeni stablecoin kazançları elde edebilirler. 
  • Hız ve Düşüş Masraf: AS Roma Token sahipleri kripto para takasında ve kripto para cüzdanları arası transferde kısa bekleme süresine tabi olur, düşük masraf ile işlemleri tamamlarlar. 
  • Alışveriş ve Hizmet Alma İmkanı: AS Roma Token sahipleri takımlarının hizmetlerinden veya ürün satışlarından AS Roma Token ödeme ile rahatlıkla yararlanabilirler. 

  Dezavantajları Ne?

  AS Roma Coin dezavantajı:

  • Belirli Hedef Kitlesine Yönelme: AS Roma Token daha çok AS Roma takımı taraftarlarına hitap eder. Alışveriş veya hizmetler bu kulübe dair işlemler çerçevesindedir. Kapsayıcı bir modelde olmamasına bağlı olarak yatırımcı kitlesi açısından belirli bir alanda sınırlı kalma riski içerir.
  • Saldırı Riski: AS Roma Token sanal cüzdanlarda ağda oluşabilecek bir saldırı halinde risk altına girer. Çevrimdışı saklama imkanı olan donanım cüzdanlarda saklanarak koruma altına alınır.

  Sonuç

  CHZ’ye bağlı ASR Coin, taraftar tokenları arasında değer kazanımına gidebilecek seçeneklerden biri olarak görülüyor. AS Roma takım taraftarlarına oy verme, hizmet alma hakkı sunan AS Roma Fan Coin aynı zamanda stake edilebiliyor.

  Analistlerin onun için verdikleri fiyat tahminleri tabloya gelirse, 2021’de kar sunabileceğe benziyor. Takımın taraftarları da bu toke02n ve uygulamasını kullandıkça, fiyatının da artacağı düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle