ANKR Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  2021 yılı bitmeden değer kazanması beklenen ANKR Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Bulut teknolojisinde sağladığı yenilikler ile dikkat çeken ANKR Coin nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları ne, onun için yapılan yorumlarda hangi detaylar yer alıyor sorularına yanıt arayacağız. 

  ANKR Coin Nedir?

  ANKR Coin, Blockchain bulut altyapısını web 3.0’ da sunmak hedefiyle tasarlanmış olan kripto para birimidir. Blockchain altyapısını rahatlıkla erişebilir ve uygun fiyatlı bir konuma ulaştıran ANKR Coin bunu Blockchain node’unu dağıtabilmek amacıyla gerçekleştirir. ANKR Coin sahiplerine küresel ağ içinde daha rahat hareket edebilme avantajı sunar.

  ANKR Coin Yorum

  ANKR Coin hakkında yorumlara bakıldığında bulut teknoloji alanına yaptığı giriş ile dikkatleri üzerine çekmesinden söz edildiği görülüyor. Bulut teknoloji sektöründe Amazon, Google gibi önemli isimler yer alıyor. Analistler ve ANKR sahipleri ise bu denli güçlü rakipler karşısından ANKR Coin’in nasıl ayakta kalabileceğini tartışıyorlar.

  Yorumlara bakıldığında ANKR Coin’in potansiyelinin yüksek görüldüğü sonucuna ulaşılıyor. Çünkü analistler ANKR Coin’in dağıtık bulut teknolojisini sunduğunu, daha ucuz ve daha güvenli bir depolama modelinin bu sistemde gündeme geldiğini ifade ediyorlar.

  ANKR Coin Geleceği

  ANKR Coin’in gelecekte değer kazanımı ile yatırımcılarına kar sunacağı ifade ediliyor. Analistler, ANKR Coin’in 2021 senesinde 0.20 dolarlık fiyat değerine ulaşacağını düşünüyorlar. Bunun ise oldukça kısa vadede senenin ikinci yarısında kayda geçeceğini belirtiyorlar.

  İkinci yarıya girmeden önde ANKR Coin’in %19.86’lık fiyat artışını göreceğini vurgulayan analistler, 2021 sonunda ise 0.20 dolar ile 0.24 dolar arasında fiyat dalgalanması bekliyorlar. Daha ucuz, daha hızlı bulut depolama modelini kullanmak için ödeme aracı görevi almasının onun geleceğini sağlamlaştıracağını belirtiyorlar.

  ANKR Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 ANKR Coin fiyatı %ankr+try% TL. Döviz cinsinden ise %ankr+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ankr fiyatı 24 saatte %ankr+yuzde%.

  Fiyatın kripto para piyasası volatilitesine bağlı değişiminin takip edilmesi gerekir. Oynaklığın önde olduğu fiyatın anlık takibi ardından alım-satım emri verilmelidir.

  ANKR Coin Nasıl Alınır?

  ANKR Coin almak için Binance, Coinbase Pro, Huobi Global, Bithumb, WazirX, AscendeEX, CoinDCX gibi kripto para borsası platformlarından seçilene internet aracılığıyla erişim sağlanmalıdır. Ardından platform ana sayfası üzerinden “kayıt ol“ sekmesine tıklanır. Ekrana yansıyan tabloya e-posta adresi ve talep edilen kimlik bilgileri girilerek, “onay“ komutu seçilir.

  Hesap açılışını mümkün kılan bu adımlar ardından yeni sayfa üzerinden “hesaba para yatır“ sekmesine tıklanır. Kredi kartından veya banka hesabından kripto para borsası hesabına para transferi bu alanda tamamlanıp, yeni pencereden “kripto para al“ sekmesine tıklanır. Son bölümde ANKR kripto para birimi ve alınmak istenilen miktar girilip, satın alma emri verilir. Alınan ANKR Coin miktarı sanal cüzdanda görüntülenir. 

  Avantajları Neler?

  ANKR avantajlarından biri birden fazla kripto para borsasında işlem listesinde yer alıyor olmasıdır. Bu farklı likiditelere sahip olan borsalar üzerinde alım-satım yaparak arbitraj kapsamında kar elde etme şansını sunuyor.

  ANKR Coin aynı zamanda çevrimdışı kripto para cüzdanlarında saklanabiliyor. Bu kapsamda kripto para borsalarının alabileceği saldırılardan korunurken, cüzdanlar arası transfer de edilebilir. Transferi 7/24 yapma, düşük masraf ödemesi, sınır ötesine transfer gerçekleştirme avantajlarını kazandırır.

  Dezavantajları Neler?

  ANKR dezavantajı bulut depolamada güçlü rakiplerinin olması. Bu yüzden gelecekte var olabilmek ve yatırımcılarına zarar sunmamak için sürekli olarak bir yeniliği koruması şart haline geliyor. Ayrıca ANKR coin’in 10 milyar adetlik toplam arzı da kripto para için bir risk teşkil ediyor. Zira daha önceden yüksek miktarda almış olan balinalar, fiyatta her an düşme riskini yükseltmektedir.

  Her kripto para biriminde var olan fiyat oynaklığı ise anlık fiyat takibi zahmetini doğuruyor. Sanal cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek kötü niyetli saldırının riski altında olabilen kripto paranın belirli bakiyesinin soğuk şekilde depolanması tercih edilir.

  Sonuç

  ANKR Coin geleceği parlak görülen, aynı zamanda güçlü bulut teknolojileri şirketleri ile rekabet içinde güçlü olması gereken bir altcoindir. Analistler onun 2021 senesinde fiyat artışına gideceğini ifade ediyorlar. Gelecekte bu beklentileri nasıl karşılayacağını hep birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle