Kriptopara

SUN Coin Geleceği 2021 - SUN Yükselir mi? Alınır mı?

  Kripto para dünyasında ses getiren projelerden olan Tron platformuna bağlı olarak geliştirilen SUN Coin, yatırımcıların dikkatini çekiyor. Tron ile iki ayrı kardeş gibi hareket eden SUN Coin, aynı protokollere uyumlu olarak çalışıyor. Tron CEO’su Justin Sun tarafından hazırlanıp piyasaya sürülen SUN Coin merak ediliyor. SUN Coin geleceği ne olur, SUN Coin yükselir mi ve SUN Coin fiyat tahminleri gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

  SUN Coin Geleceği 2021

  TRON kurucusu Justin Sun tarafından kendi adıyla piyasaya sürülen SUN Coin geleceği ETH 2.0 projesi olan DeFi ile aynı platformda işlem görüyor. TRON tarafına destek olması beklenen SUN Coin inovasyon projesinden çıktıktan sonra tokenleri TRON tarafına aktaracak. Kripto para dünyasında özellikle altcoin yatırımcılarının radarına giren SUN Coin projesini destekleyenlerin yanı sıra ağır şekilde eleştiren yatırımcılar da bulunuyor. Özellikle büyük miktarda para yatıran yatırımcılar ve piyasa manipülatörleri bu grupların başında yer alıyor. 

  SUN Yükselir mi?

  SUN Coin, kripto para piyasasında tutunabilecek için gerekli tüm bileşenleri reddediyor. SUN Coin başarıya ulaşabilirse, diğer altcoinlerle ilgili olarak atılım gerçekleştirebilir. Şu anda kripto para piyasasında inişli çıkışlı bir grafik çizen SUN Coin hakkında gelecekte neler yaşanacağına dair detaylar netleşmiş değil. 

  SUN Coin Grafik Analizi

  Justin Sun tarafından kripto para piyasasına sürülen bu coin hakkında pek çok kişi olumlu bakış açısına sahipken bir kitle de ciddi eleştirilerde bulunuyor. SUN Coin yorumları konusunda piyasa üzerinde etkili olan manipüle hareketlerini tetikleyen gruplar bu grupların başında yer alıyor.

  SUN Coin grafik analiz yorumunu yapan kripto para uzmanları, bu bileşenlerden bağımsız biçimde yükseliş hareketlerinin ortaya çıkma potansiyelini değerlendiriyor. Eğer manipülasyon hamlelerinde başarılı sonuçlara ulaşılamazsa kripto para borsasında SUN Coin ile yeni bir dönemin başlaması bekleniyor. 

  SUN Coin Fiyat Tahminleri Ne?

  Borsalardan gelen güncel veri akışına göre SUN Coin fiyat tahminlerinde bulunan analistler, gelecekte herhangi bir duruma bağlı kalmadan değer kazanma olanağına imkan sağlamasını bekliyor. SUN Coin fiyatı hakkında yapılan tahminlerde, pump, dump ve manipule gibi illegal işlemlere maruz kalmadan değer kazanacak bir coin olduğu söyleniyor.

  Tron'un sanal makinesini kullanan SUN Coin, platformdaki diğer DeFi projeleriyle aynı ortamda çalıştığı için yatırımcıların dikkatini çekiyor. Projenin kurucusu olan Justin Sun, yüzde 100 topluluğa ait olduğu göz önüne alındığında, tokenin geleceğini tahmin etmenin zor olduğunu belirtiyor. Bu nedenle, hangi yolu seçeceğine topluluğun karar verdiği bu kripto para biriminin fiyatı çok volatil grafik çizebiliyor. 

  Anlık olarak alınan bilgiler ışığında 1 SUN fiyatı %sun+try% TL. Döviz cinsinden ise %sun+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SUN fiyatı 24 saatte %sun+yuzde%.

  Coinarbitragebot SUN Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para topluluğunda özellikle altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Coinarbitragebot platformunda deneyimli analistler tahminleriyle öne çıkıyor. Bu topluluktaki tecrübeli analistlerin SUN Coin fiyat tahminleri şu şekilde sıralandı:

  • Kripto para borsalarından gelen mevcut verilere göre SUN Coin fiyatı 0.000197 dolar seviyesinde yer alıyor. 
  • SUN fiyatındaki son değişikliklere bakılarak fiyat  tahmini sistemine göre analistler, SUN Coin fiyatındaki yarınki kapanışın 0.000195 dolar seviyesinde olmasını bekliyor.
  • SUN Coin geçmiş fiyat verileri baz alındığında ise 2021 yılı sonunda bu kripto para biriminin 0.001970 dolar seviyelerinden işlem göreceğini düşünüyorlar.
  • Deneyimli kripto para analistleri, tam 1 yıl sonra aynı gün SUN Coin fiyatının dolar olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.
  • Kripto para uzmanları, 2023 yılı sonunda SUN Coin fiyatının dolar seviyelerinde kolayca sonuçlanabilmesini bekliyor.
  • Deneyimli analistler ayrıca yakın gelecekteki SUN Coin fiyat tahminini hesapladıklarında şaşırtıcı bir şekilde 2024 yılında dolar değerini buluyor. 

  Sonuç Olarak

  TRON blockchain ağının kurucusu olan Justin Sun tarafından kendi adıyla kripto para piyasasına sürülen SUN Coin, yatırımcıların ilgisiyle karşılaştı. SUN Coin kripto para birimi, özellikle en büyük borsa olan Binance platformunda listelendikten sonra büyük ilgi görmeye başladı. Bunun yanı sıra risk sermayesi şirketlerinden herhangi bir destek almayan SUN Coin bu sebeple, onun kontrolünü ve ihraç edilmesini topluluğunun ellerine bırakıyor.

  Deneyimli kripto para analistleri SUN Coin fiyatında yükseliş hareketleri beklerken, bazı yatırımcılar da bu görüşlere temkinli yaklaşıyor. SUN Coin, TRon DeFi alanında bir sosyal deney olsa da madencilikten geçmediği ve özel bir tahsisi olmadığı için yatırımcıların kafasında soru işareti bırakıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle