Analistten BTC tahmini: Önce düzeltme, sonra fiyat aya!

  Kripto para piyasalarınca yakından izlenen analist BitQuant, Bitcoin’de altın çağın içinde olduğumuzu iddia etti! Fiyatların aya gideceğini gösteren bir BTC tahmini paylaşan kıdemli analist, bu hedef öncesi bir düzeltme gerektiğini de eklemeyi ihmal etmedi.

  Bitcoin’in (BTC) yeni yılla birlikte başlayan yüzde 80’lik yükselişi ile fiyat 30 bin dolara ulaştı. Yaşanan bu son süreç BTC’de ralli beklentilerini desteklerken, piyasaların yakından takip ettiği kıdemli kripto para analisti BitQuant muazzam bir BTC fiyat tahmini ile takipçilerine seslendi.

  “Bitcoin’de Hedef 190 Bin Dolar”

  Popüler kripto para analisti BitQuant, Bitcoin fiyatının “aya gideceğini” düşünüyor. 69 bin dolarlık ATH’ın geride bırakılarak 190 bin dolar gibi bir fiyata lider kripto para biriminin ulaşacağını düşünen analist, “Bu özel döngüde fiyat 190 bin dolara fırlamadan önce hala son yeniden testi bekliyoruz” ifadeleri ile beklentisini açıkladı.

  Analist, BTC’nin 29 bin dolar ile 30 bin dolar aralığında seyretmesini bekliyor. Fiyatta yaşanacak sert yükseliş içinse 10 haftalık üssel hareketli ortalama (EMA10) kırılımı kıdemli analistin tipik test olarak ifade ettiği teknik olay.

  “Dolar Dönemi Bitti, Bitcoin Çağı Başladı”

  Bitcoin’in 190 bin dolar hiç takılmadan yükseleceğini düşünen BitQuant’a tanınmış bir isim daha farklı bir değerlendirme ile destek veriyor. Equity Management Associates’in yönetici ortağı Larry Leopard, Bitcoin çağının başladığını iddia etti!

  Boston merkezli yatırım firması yöneticisine göre önümüzdeki on yıl içinde ABD Doları çökecek! Dolardan doğan kral tahtına ise BTC oturacak ve bundan sonra büyük bir fiyat artışı görülecek. Leopard ise bu analizini daha cesur bir Bitcoin tahmini ile süsledi ve BTC fiyatının 1 milyon dolar ile 10 milyon dolara ulaşabileceğini söyledi!

  Silk Road Hırsızı Hakkında Karar Verildi!

  Dünyanın ilk Deep Web platformu Silk Road’dan 50 bin BTC çalan James Zhong hakkında karar verildi! 2012 yılında gerçekleşen olayın faili Zhong, 2022 yılında suçunu kabul etmişti. 3,4 milyar dolar değerindeki bu çalınan BTC uzun süre bulunamasa da Zhong hakkında karar çıktı. 50 bin BTC çalan James Zhon, 1 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı!

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle