Analist yakında patlama yapabilecek 3 altcoini açıkladı

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği Bitcoin (BTC) analistlerinden Flood, altcoin piyasası hakkında önemli tahminlerde bulundu. Anonim analist, uçuşa geçebilecek 3 altcoini paylaştı…

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği anonim kripto para uzmanlarından Flood, son dönemdeki başarılı tahminleri ile dikkat çekiyor. Bitcoin (BTC) fiyatına yönelik görüş ve yorumları büyük ilgi gören analist, bu sefer altcoin piyasasına da ayrı bir parantez açtı. Son dönemdeki açıklamalarında haklı çıktığını bir kez daha kanıtlayan analistin dikkat çektiği 3 altcoin, yatırımcılar arasında büyük ilgi gördü.

  Daha önce şubat ayı sonunda yaptığı altcoin tahminlerinde WTB, DOT, SOL ve SUSHI hedeflerini öne çıkaran Flood’un bu tahminlerinin hepsi de başarılı oldu. Söz konusu paylaşılan 4 altcoinin 3 tanesinde tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru kırıldı. Bu sebeple Twitter dünyasının en çok takip edilen analistlerinden biri olan Flood yeniden kripto para yatırımcılarının gündemine oturdu.

  Başarılı Analistten 3 Yeni Altcoin Tavsiyesi

  Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden Flood, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda Solana (SOL), Synthetix (SNX) ve AAVE kripto para birimlerine dikkat çekti. Altcoin yatırımcılarına tavsiye ettiği bu dijital varlıkları aynı zamanda kendi portföyüne de eklediğini söyledi. 

  Bu eklemeleri FTT üzerinden elde ettiği kazanç ile yaptığını vurgulayan ünlü analist, DeFi sektörünün yükselişinde hala sona gelinmediğini ve sürecin devam edeceğini hatırlattı. Pek çok kripto para uzmanı da DeFi sektörünün son dönemde neredeyse dört bir yandan yükseliş trendini sürdürdüğü konusunda Flood’u destekleyen açıklamalarda bulundu.

  Altcoin Yatırımcılarına Kazandıran Tahminler

  Ethereum ağındaki ölçeklenebilirlik sorunu, altcoin yatırımcılarını Binance Smart Chain, Cardano veya Polkadot gibi alternatif ağlara yöneltti. Özellikle BSC ağındaki projelerin ek seçenekler ve avantajlar sunması ağın yerel kripto para biriminin fiyatında da yükselişi destekliyor. Flood’un tavsiye ettiği Solana (SOL) da bu rakipleri ile benzer statüde yer alan bir kripto para projesi olmasıyla gelecek vaat ediyor. Analist, bu kripto para birimlerinin 2021 yılı içinde çok yüksek seviyelere ulaşması bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle