Kripto Para

Kripto Para Günün Haber Özeti – 8 Nisan 2023

  Kripto para piyasaları yeni günde yükseliş isteği gösteriyor. Piyasa yukarı yönlü istekle lider kripto para birimini yeniden 28 bin dolar üzerine taşıdı.

  8 Nisan 2023 Cumartesi günü kripto para piyasalarındaki son dakika gelişmeleri ve Bitcoin (BTC) ile altcoin’lerde yaşanan sıcak gelişmeleri özetimizde sizler için derledik.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Gelişmeleri

  Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası OKX bir Ethereum (ETH) anketi düzenledi. Yaklaşan Şanghay güncellemesi öncesi 700 farklı kripto severle borsanın düzenlediği ankette yüzde 83 ile stake edilen ETH miktarının artacağı beklentisi damga vurdu.

  Popüler DEX platformu dYdX, Kanada operasyonlarını sonlandırıyor! Platformdan yapılan son açıklama ile birlikte yeni kullanıcı açılışı Kanada için askıya alındı!

  Twitter üzerinden paylaşımda bulunan ünlü kripto para analisti Mags, yılsonu BTC fiyat öngörüsünü paylaştı. 20 bini aşkın takipçisine seslenen Mags, lider kripto para biriminin 2023 yılsonunda 51 bin dolara ulaşacağını söyledi.

  Mt.Gox ödemelerine ilişkin bir son dakika açıklaması paylaşıldı. İflas eden Japon kripto para borsası 31 Ekim 2023 tarihine kadar tamamlayacağı ödemeleri başlattı ve ilk ödemelerde yatırımcılar, alacaklarının yüzde 71’ini kripto ve yüzde 29’unu ise nakit alacak.

  Bugün Amerika Birleşik Devletleri (ABD) cephesinden gelen bir haber, Bitcoin yatırımcılarını şaşırttı! ABD’nin Arkansas Eyaleti, yeni yasa tasarısı ile eyalet içinde BTC madencilik faaliyetlerini koruyacak!

  Kendisini ekonomist olara tanıtarak 30 milyon lira dolandıran “Bitcoin Safiye” ile ilgili bugün sıcak bir gelişme yaşandı. Safiye Gökçe Yüce ve eşi tarafından haklarında yapılan haberlerin kaldırılması başvurusuna mahkemeden ret kararı çıktı.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Fiyat Hareketleri

  Kripto para piyasalarında yön yukarı gitmek istiyor. Lider kripto para biriminin %bitcoin+usd% dolardan işlem gördüğü bugün en büyük altcoin de güne artı devam ediyor. Güne %ethereum+usd% dolardan devam eden ETH ile birlikte bazı önemli projelerin güncel fiyatları şu şekilde:

  • Ripple (XRP) %ripple+usd% dolar,
  • Dogecoin %dogecoin+usd% dolar,
  • Cardano (ADA) %cardano+usd% dolar,
  • Solana (SOL) %solana+usd% dolar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle