ADA coin’i bekleyen yoğun 90 gün!

  IOHK CEO’su ve Cardano’nun (ADA) krucusu Charles Haskinson, şirketinin ve tüm ekosistemin tarihteki en yoğun 90 günlük sürece hazırlandığını dile getirdi. Hoskinson söz konusu açıklamalarını, Cardano tam da akıllı kontratların piyasaya sürülmesine hazırlanırken dile getirdi.

  Cardano (ADA) son günlerin, performansı ile en çok dikkat çeken altcoinlerinden biri olmayı başardı. Elde ettiği son yükselişler ile Cardano piyasa değeri bakımından en büyük 5. kripto para birimi konumuna yükseldi. 49,4 milyar dolarlık piyasa değeri bulunan Cardano, 7,3 milyar dolarlık işlem hacmi ile piyasadaki konumunu korumaya devam ediyor. Ayrıca Cardano’nun bir süredir akıllı kontratların piyasaya sürülmesine hazırlandığı da biliniyor. Bu gelişmeler sayesinde ADA’nın, piyasadaki çöküşlerde nispeten güçlü kalmayı başarabildiği düşünülüyor.

  Cardano’yu 90 Günlük En Yoğun Süreç Bekliyor

  ADA akıllı kontratların piyasaya sürülmesine hazırlanırken, ADA kurucusu Charles Hoskinson’dan bir açıklama geldi. Hoskinson, açıklamasında şirketinin ve ekosistemin tarihin en yoğun 90 günlük sürecinin eşiğinde olduğunu ifade etti. Hoskinson konuya ilişkin olarak “Bu muhtemelen şirketimin ve ekosistemin tarihindeki en yoğun 90 gün olacak” dedi. Hoskinson, daha önce Mart ayında gerçekleştirilen Cardano 360 etkinliğinde, Alonzo ağ tanıtımının Ağustos dönemlerinde yapılacağını beklediğini ifade etmişti.

  Charles Hoskinson, açıklamalarında “uygulanabilir projeleri olan topluluk üyelerinin ihtiyaç duyduğu desteği” alabilmelerini sağlamak istediğini ifade etti. Hoskinson bunun yanı sıra dApp’ler için tarayıcı deneyimi geliştirip iyileştirmek ve onları güvenli ve kullanıcı dostu hale getirmek istediklerini dile getirdi. Hoskinson’un açıklamaları, ADA toplulukları tarafından heyecanla karşılandı.

  Charles Hoskinson’un Açıklamaları

  Hoskinson yaptığı açıklamalarda kullanıcıları bir konuda uyardı. Alonzo hard forkunun oluşturucusu ünlü CEO, 90 günlük süreçte ana ağda olmayacak. Bu nedenle Hoskinson izleyicileri, insanların sözlerini yanlış yorumlama eğiliminde olmamaları konusunda uyardı. Hoskinson gecikmelerden nefret ettiğini dile getirdi ve kullanıcıları da beklentileri yönetmeye davet etti. Hoskinson’un konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

  “Bunu yapmak için hepimiz birlikte çalışacağız. Gecikmelerden nefret ediyorum, aksiliklerden nefret ediyorum. Riskleri ortadan kaldırmak için elimizden gelen her şeyi yaptık(…) Bütün bunlar bir şeyleri ortaya çıkarabilir ve beklentileri yönetmek önemlidir.”

  Hoskinson, açıklamasında kullanıcıları Alonzo’nun beklenen zamanda geldiğini umut ettiğini ancak yine de hesaplanamayan aksilikler olabileceği konusunda uyardı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle