Avegotchi (GHST) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Avagotchi ağında kullanılan yerel kripto para birimi GHST Coin hakkında bilgileri sizin için derledik. Bu içeriğimizde merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alabilen GHST Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, analistlere göre gelecekte onu ne bekliyor sorularına yanıt getirmeye çalışacağız. 

  Avegotchi (GHST) Coin Nedir?

  Avegotchi (GHST) Coin, DAICO tarafından piyasaya çıkarılmış olan kripto para birimidir. GHST Coin DAO ekibi tarafından kullanılan yönetişin token’ıdır. Ağda oy hakkına sahip olmak ve yönetim kararlarına oy ile katılmak için GHST Coin ödemesi yapılır.

  Avegotchi (GHST) Coin aynı zamanda merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilen bir kripto para birimidir. NTF piyasasında da kullanılabilen GHST Coin benzersiz token ödemeleri içinde kullanılan bir araçtır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Avegotchi (GHST) Coin projesinin amacı hem DeFi ekosisteminde hem de NFT piyasasında rol oynayabilecek bir kripto parayı yaratmaktır. Avegotchi (GHST) Coin ile her iki kriptografik projeye de yenilikler katmak amaçlanmıştır. NFT ve DeFi sektörünü harmanlayan proje, tek platform üzerinden farklı ekosistemlere erişimi amaçlar. NFT’leri hızlı şekilde satın almak, onlar üzerinden ödül kazanmak Avegotchi projesi ile mümkün hale gelir. Proje hakkında daha kapsamlı bilgi için https://aavegotchi.com/ adresinden geniş açıklamalara ve whitepaper’a erişebilirsiniz.

  GHST Coin Yorum

  Avegotchi (GHST) Coin hakkında yorum yapan analistler ve yatırımcılar iyimser ifadeleri kullanıyorlar. Analistler GHST Coin’in yeni bir pazarı var ettiğini belirtiyorlar. Onlara göre GHST Coin özellikle oyun içi dijital öğe formunda olan NFT’leri satın almak için ideal bir araç. Bu kapsamda oyuncu kitlesinden yüksek ilgi görebileceğini vurguluyorlar.

  Avegotchi Coin Geleceği ile ilgili Neler Söyleniyor?

  Avegotchi (GHST) Coin’in yakın geleceğinde değer kazanımının olabileceği analistlerce açıklandı. Cactus, Kaleo, Tom Lee, Aayush Jindal gibi pek çok isim GHST Coin’in 2021 ilk periyodu kapanırken 2.50 dolar ile 3 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan 2021 sene sonu geldiğinde GHST Coin fiyatının etkili şekilde artmış olabileceğini ifade ettiler. 

  Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel olarak 1 GHST coin fiyatı %aavegotchi+try% TL. Döviz cinsinden ise %aavegotchi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Avegotchi fiyatı 24 saatte %aavegotchi+yuzde%.

  Bu fiyat ve diğer tüm kripto para birimlerini fiyatları piyasa volatilitesine göre değişirler. Anlık fiyat takibi ardından yatırım pozisyonu hakkında karar verilmesi gerekir.

  Avegotchi (GHST) Coin Nasıl Alınır?

  Avegotchi (GHST) Coin almak için yapılacaklar şu şekildedir:

  • 1. Adım: GHST Coin şuanda Binance, Poloniex, Uniswap, Gate.io gibi borsalarda işlem görüyor. Bu yüzden borsalar arasından bir tercih yaparak internetten erişim gerçekleştirmeniz gerekir.
  • 2. Adım: Seçtiğiniz borsaya erişim ardından hesap açılışı yapmanız ve KYC yani kimlik doğrulama adımlarını tamamlamanız gerekiyor.
  • 3. Adım: Bu adımların ardından borsadan “para yatır“ sekmesine giriş yaparak, hesabınızın sanal cüzdanına para transfer etmeniz gerekir.
  • 4. Adım: Bakiye olan hesapla artık rahatlıkla alım işlemine geçiş yapabilirsiniz. Bunun için borsadan GHST Coin paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Satın alma işlem sayfasında aklınızda bulunan uygun bir fiyatı belirleyebilir veya o anki güncel fiyat üzerinden GHST Coin satın alma emrini verebilirsiniz.
  • 6. Adım: Bu emir ile satın aldığınız GHST Coin miktarını görüntülediğiniz sanal cüzdanda saklayabilir veya daha yüksek güvenlikten yararlanmak için donanım cüzdanınıza transfer edebilirsiniz.

  Tüm bu adımları doğru izlediğinizde alım işlemi tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Avegotchi (GHST) Coin avantajları:

  • İşlem Hızı: GHST Coin yüksek işlem hızını hem cüzdanlar arası sınır ötesi transferde hem de alım-satım işleminde sunar. Emir onayları gecikmesiz şekilde alınır. Avantajlı pozisyonlar beklemeye bağlı kaçırılmaz.
  • Pasif Gelir: GHST Coin’i cüzdanların kilitleyenler belirli vade ardından coin kazancı elde ederler. Piyasa etkilerinden korunarak coin kazanma avantajı bulunur.
  • Faiz Kazancı: GHST Coin sahipleri diğer yatırımcılara kredi verebilirler. DeFi protokolden yararlanarak akıllı sözleşme ile verdikleri kredinin geri ödemesini faizli şekilde talep ederler. 
  • Düşük Masraf: GHST Coin cüzdanlar arasında sınır ötesine transfer edildiğinde ortaya çıkan masraf, geleneksel bankacılık hizmeti masraflarından düşüktür.
  • NFT Satın Alma ve Yaratma: GHST Coin sahipleri NFT üretiminde yararlı uygulamaları satın alabilirler aynı anda NFT satışında da GHST ödemesiyle yararlanırlar. 

  Dezavantajları Ne?

  Avegotchi (GHST) Coin dezavantajları:

  • Saldırı Riski: GHST Coin sanal cüzdanlar altında kripto para borsalarına gelebilecek saldırıların riskiyle karşılaşabilir. Bu yüzden donanım cüzdanda saklanması tercih edilir.
  • Kısa Vadede Düşük Kar: GHST Coin sunduğu fırsatların yanında popüler altcoinler kadar yük bir fiyat çıtasına ve istikrara sahip değildir. Seri alım-satım ile yüksek karı hedefleyen yatırımcılara yüksek oranda hitap etmez. Daha çok merkeziyetsiz işlemler ve orta vadeli yatırım için kullanılır.

  Sonuç

  Kripto para piyasalarında çok fazla rakibi olan Avegotchi projesi, özellikle merkezsiz finans işlemleri ve NFT sektörüne yeni bir heyecan getirmeye çalıştığını görüyoruz. Analistler, GHST Coin’in 2021 senesi ilk yarısını tamamlarken fiyat yükselişi yaşamasını bekliyorlar. İkinci artışı ise 2021 sene sonunda yapabileceğini tahmin ediyorlar. NFT ve DeFi sistemlerini birleştiren GHST Coin projesinin gördüğü ilgi ile popülerlik kazanabileceği açıklanıyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle