Kripto Para

Saba Tümer’in kahkahası NFT olarak satıldı

  Türk televizyonlarının tanınmış simalarından, ünlü sunucu Saba Tümer de NFT çılgınlığına dahil olan isimlerden biri oldu. Saba Tümer’in meşhur kahkahası NFT olarak tam 90 bin TL’ye alıcı buldu…

  Kendine has kahkahası ile ünlü olan sunucu Saba Tümer, kripto para sektörünün son dönemde epey popülerlik kazanan NFT dünyasına girdi. NFT çılgınlığı spordan sanata her sektörde hızlı bir şekilde devam ederken çok yüksek ücretler ödenerek projelerin satışa sunulması dikkatlerden kaçmıyor. Ünlü sunucu Saba Tümer de kendisiyle özdeşleşmiş kahkahasını NFT haline getirdi

  Kripto para topluluğunun ilgisini çekmeyi başaran Saba Tümer, bu hamlesi ile kripto para basınında da geniş yankı buldu. Saba Tümer’in kahkahası aynı zamanda 90 bin TL’lik satış yaparak dikkatleri üzerine çekti. Ünlü sunucu meşhur kahkahasını NFT olarak dikkat çekici bir fiyata satmasıyla gündeme geldi.

  Saba Tümer de NFT Dünyasına Girdi

  Son dönemde kripto para topluluğunun büyük ilgi gösterdiği NFT yani Non Fungible Token sektörü hızla büyümeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor. Saba Tümer de meşhur kahkahasını NFT dünyasına dahil ederek dikkatleri üzerine topladı. Ünlü sunucu kendine has kahkahasını NFT olarak 90 bin TL’ye sattı. 

  Bu satışı dünyada bir ilk olarak duyuran ünlü sunucu, 90 bin TL’lik gelirin sosyal sorumluluk projelerinde kullanılacağını paylaşımında kullandığı şu ifadelerle açıkladı: “Kahkaham NFT olarak rekor bir fiyata satıldı! Sevgili İzzet Pinto 90 bin TL ödedi! Ben de bu parayı eşit olarak Darüşşafaka, Tohum Otizm Vakfı ve 10 bin fidanla “Kahkaha Korusu” yaptırmak için bağışlıyorum...”

  Cüneyt Özdemir de NFT Satışı Yapmıştı

  Kripto para dünyasında popülerliğini sürdüren NFT furyasına ünlü isimlerin katkıları ilgi çekiyor. Saba Tümer’in NFT’sini satın alan isim İzzet Pinto olarak açıklandı. İzzet Pinto geçtiğimiz dönemde ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir’in tweet’ini de NFT olarak satın almasıyla gündeme gelmişti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle