Kriptopara

AAVE Coin Geleceği 2021 - AAVE Geleceği Var mı? Artar mı?

  Merkeziyetsiz finansal işlemler ile yakından ilgilenen yatırımcıların yakın takibindeki AAVE Coin hakkında pek çok soru kafaları kurcalıyor. Bunların başında ise AAVE Coin’in geleceğinde yer alabilecek fiyatların neler olduğu geliyor. Bu yazımızda AAVE Coin grafik analiz yorumuna, analistlerin AAVE Coin fiyat tahminlerine ve artışa ilişkin analist beklentilerine değineceğiz.

  AAVE Coin Geleceği 2021

  AAVE Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler genel olarak değer kazanımı yönünde tahminleri ortaya koydular. KriptoDark takma isimli anonim analist AAVE Coin’in yakın geleceğinde 300 dolar üzerine çıkabileceğini, bunun ise Ağustos ayında gelişebileceğini açıkladı. Diğer uzman analistlerden oluşan topluluklara bakıldığında onların da aynı şekilde AAVE Coin artışına ilişkin tahminler ile parlak bir gelecek tablosu çizdikleri görülüyor.

  AAVE Coin'in Geleceği Var mı?

  AAVE Coin’in geleceği analistler tarafından parlak görünüyor. Analistler AAVE Coin’in merkeziyetsiz finans işlemlerinden yararlanmayı tercih edenlerin ilgi odağı haline gelebileceğini savunuyorlar. Özellikle kripto para birimi olarak borç ve kredi almak isteyen yatırımcıların AAVE projesine yönelme oranlarının yükseldiğini açıklayan analistler, 2021’de AAVE Coin fiyat artışı olabileceğinden söz ediyorlar.

  AAVE Artar mı?

  AAVE Coin için hem grafik analiz hem de teknik analiz yapan anonim analistler 2021 Ağustos ayı içine etkili bir AAVE Coin bir artışı beklentisi içinde olduklarını belirttiler. Analistlerin tahminlerine göre AAVE Coin 2021 sene sonunda da değer kazanımı içinde yer alabilir ve her sene kademeli fiyat artışı ile istikrarlı bir yol izleyebilir.

  AAVE Günce Fiyatı Ne Durumda? 1 AAVE Coin Ne Kadar?

  An itibari ile 1 AAVE fiyatı %aave+try% TL. Döviz cinsinden ise %aave+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AAVE 24 saatte %aave+yuzde%.

  AAVE Coin Grafik Analizi

  AAVE Coin grafiğini analiz eden ve yorumlamasını ise 8 Temmuz tarihinden itibaren yapmaya başlayan anonim analistler, grafikte üçgen formasyonu oluşumu tespit ettiklerini ifade ediyorlar. Anonim analistler Pike Çeken Adam formasyonun görüldüğü grafikte, yeşil direnç alanına doğru bir ivmenin oluştuğunu açıkladılar.

  Anonim analistler, bu formasyona bağlı olarak 10 Temmuz’da %1.94 oranında artışın geldiğini ve yükselişin ilk diren kırılırsa hız kazanabileceğini belirttiler. Yeşil direncin ise 300 dolarlık direnç fiyat noktasında kırılabileceğini açıklayan analistler, Temmuz bitmeden 310 dolarlık fiyatın görülebileceğini ifade ettiler.

  Analistlerden AAVE Coin Fiyat Tahminleri

  AAVE Coin için fiyat tahmini gerçekleştiren anonim analistler ve uzman analistlerden oluşan topluluklar bulunuyor. Yazımızın bu bölümünde farklı analist topluluklarının ve anonim analistlerin fiyat tahminlerini bir araya topladı. İşte AAVE Coin hakkında yapılan fiyat tahminleri:

  DigitalCoin Price AAVE Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin Price analistlerinin AAVE Coin için gündeme taşıdıkları fiyat tahminleri şunlar:

  • 2021 Yıl Sonu: 431 dolar,
  • 2022 İkinci Yarısı: 520 dolar,
  • 2023 İkinci Yarısı: 625 dolar,
  • 2024: 733 dolar,
  • 2025 İkinci Yarı: 928 dolar,
  • 2026: 1094 dolar,
  • 2027: 1185 dolar,
  • 2028 İkinci Yarı:1348 dolar,

  Bu fiyat tahminler 2021 senesi içinde Digitalcoin Price analistleri tarafından yapıldı. Tahminlere göre analistler, AAVE Coin’in 2021 ve 2028 seneleri arasında istikrarlı şekilde yükselişe geçebileceğini düşünüyorlar.

  CrewKaboom AAVE Fiyat Tahmini

  CrewKaboom takma isimli anonim analist, AAVE Coin’in 2021 Ağustos ayında 300 dolar ile 315 dolar arasından fiyatlanabileceğini belirtti. Analiste göre AAVE Coin 2021 yılı Kasım ayında 350 dolar seviyesine çıkış yapabilir ve sene sonunda ise 358 dolar ile 360 dolar bandı arasında dalgalanabilir. Bu fiyat tahminlerini veren analist AAVE Coin’in değer kazanımı gerçekleştirebileceğini düşünüyor.

  Sonuç Olarak

  AAVE Coin uzman analist topluluklar ve anonim analistler tarafından değer kazanması beklenen kripto paralar arasına giriş yaptı. 2028 senesinde 1.348 dolarlık fiyata çıkabileceği yönünde tahmin yapılan AAVE Coin, bu fiyatı yakalarsa uzun vadede oldukça etkili kazançlar sunabilecek. Yüksek fiyat gücünü düşük arzı ile güçlendiren AAVE, bir çok farklı blockchain ağında işlem görebiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle