Kriptopara

3 Analistten Conflux Network (CFX) Geleceği, 3 Tahmin

  Blockchain teknolojisi ile kripto piyasalarında önemli girişimlerde bulunan Conflux Network, yeniden piyasalarda yükseliş trendi sinyali vermesinin ardından yatırımcıların ilgi odağı olmayı başardı. Kısa ve orta vadede değerlendirmeler yapılan Conflux Network (CFX) hakkında uzmanların analizleri de dikkat çekicidir. CFX fiyatı, gelecek hedefleri ve Conflux Network geleceğine ilişkin analistlerin beklentilerini sizler için bir araya getirdik. 

  Conflux Network (CFX) Coin Geleceği

  Conflux Network, engelsiz blok zinciri teknolojisinde öncülük etme hedefiyle öne çıkmaktadır. İçerik oluşturucuların, topluluk ve pazarların sınırlar ya da protokoller arasında bağlantı kurmasını sağlayarak, gelecekte daha fazla ihtiyaç duyulacak etkileşime yönelik fırsatlar sunmaktadır. Sınırsız ekonomi için bir katalizör görevi görme hedefi uzun vadeli misyonunu yansıtmaktadır. Conflux Network geleceğine dair öne çıkan yorumlar ve proje misyonu ise kısaca şöyle tanımlanabilir:

  • Blok zinciri ile gelişen teknolojiler için gelecek programlarında her türlü engelin ortadan kaldırılması için yeni tür bağlantı oluşturmaktadır. 
  • Çin’deki tek düzenleyici kamuya açık ve izinsiz blok zinciri olan Conflux, gelecek vizyonunda Çin’in ötesine geçmeyi ve sınırsız işlevsel ve teknolojik bir ekosistemi küresel ölçekte gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. 
  • Tüm engellerden arındırılmış bir blok zinciri için gelecek hedeflerini gerçekleştirmesi ile, 2022 yılından başlayarak uzun vadede 10 yıl ve sonrası için programı güven vermektedir. 

  Conflux Network (CFX) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  CFX, piyasalarda beklentileri henüz tam olarak karşılayamamaktadır. CFX/USDT görünümü için uzmanların güncel yorumlarında en son ki tepeden %70 oranda daha düşük durumda olduğu görülmüştür. Broadening formasyonuna göre gideceği nokta belirlenmesinin ardından BTC’de görülen sert düşüşler nedeniyle 2022 yılında belirsizlik hakim olmuştur. BTC hareketi formasyonun bozulmasına neden olmuştur. Kendini trend üzerinde tutmaya çalışsa da inişli çıkışlı bir yapıya sahip olması ciddi risk teşkil etmektedir.  

  Conflux Network (CFX) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Conflux Network, iki katmak konsensüs blok zinciridir. Tree – Graph konsensüs algoritması kullanan, artan verim ve ölçeklenebilirlik için blokların ve işlemlerin paralel işlenmesini sağlayan yüksek verimlilik sunan iki katmak konsensüs blok zinciri yapısıyla çalışmaktadır. Ademi merkeziyetçilikten ödün vermeden, ölçekte hız gerektiren merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) için tasarlanmıştır. CFX belirteci ise ağ üzerinde işlemlerin yapılmasını sağlayan, madencileri teşvik eden, ağın güvenli çalışmasını destekleyen dijital varlığıdır.  

  Conflux Network (CFX) Kullanım Alanları Nelerdir? 

  CFX, çok çeşitli işlemler için kullanılmaktadır. Conflux Network’ün token ekonomisi, token sahiplerinin işlem ücretlerini ödemeleri, stake ile ödül kazanmaları, depolama kiralamalarını ve ağ yönetimine katılmalarını sağlamak için kullanılmaktadır. Buna ek olarak CFX, platformdaki bir değer birimi olarak işlem görmektedir. Ağın güvenli çalışması için de kullanılmaktadır. CFX ayrıca piyasalarda yatırım amaçlı olarak kullanıma uygundur. 

  CFX Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 CFX fiyatı %conflux-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %conflux-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Conflux Token fiyatı 24 saatte %conflux-token+yuzde%.

  CFX, 2021 Mart ayında 1,70 USD değere ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştür. Fiyatında inişli çıkışlı bir hareket izlenmesi riskleri beraberinde getirmektedir. Tepe noktasına gelmesinin ardından yaşadığı sert düşüş dikkat çekmektedir. Fiyatında görülen bu risklere ve oynaklıklara karşı yatırım yapmadan evvel direnç ve destek noktalarının iyi analiz edilmesi ve uzman görüşlerinin alınması önemlidir. 

  Conflux Network (CFX) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Sürekli büyüyen bir dApp’ler, entegrasyonlar ve ortaklıklar topluluğu olarak Conflux ekosistemi gelişmektedir. Gelişen bu ekosistem, projenin gelecek vaat etmesi ve hedeflenen rakamların görülmesinde önemli bir başarı sunması beklenmektedir. Açıklık, kapsayıcılık, izinsiz ve şeffaf olma ilkeleri ile dünya genelinde küresel fikirli kripto projeleri için sınırsız işlemsel ve teknolojik bir ekosistem inşa etmektedir. Gelecekte kripto projeleri için uygun ağ arayışları devam edeceğinden beklentiler de Conflux Network’ün daha iyi bir konuma geleceğini göstermektedir. 

  Conflux Network Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Küresel bir belirteç ekonomisi için sürdürülebilir altyapı sunan Conflux Network, teknik altyapısı ile dikkat çekmektedir. Artan verim ve ölçeklenebilirlik için blokların ve işlemlerin paralel işlenmesini sağlayan yüksek verimli bir ilk katman konsensüsü ile güvence altına alınmıştır. Benzersiz bir konsensüs algoritması kullanması önemli bir etkendir. 

  Turing Ödülü sahibi Dr. Andrew Yao tarafından geliştirilen proje, 2018 yılında bu yana güven vererek yoluna devam etmektedir. Ekibi ve yenilikçi teknolojisi ve hedeflerine bakılarak CFX’in de yatırım amaçlı tercih edilmesi mümkün hale getirilmiştir. 

  Conflux Network Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Conflux Network’ü benzersiz kılan, Tree – Graph konsensüs algoritması kullanmasıdır. Buna ek Bitcoin ve Ethereum gibi başlıca diğer ağlardan ciddi manda ayrılmaktadır. Doğası gereği doğrusal olan Bitcoin ve Ethereum blok zincirinden farklı olarak yenilikçi ve çözüm odaklı bir yaklaşıma sahiptir. Conflux Network projesini benzersiz yapan detaylardan bazıları şunlardır:

  • Bitcoin ve Ethereum’dan farklı olarak, herhangi bir zamanda sadece bir bloğu onaylayan bu iki yapının aksine, aynı anda birden fazla bloğu onaylayabilmektedir. 
  • Blokların ve işlemlerin paralel işlenmesi, onay sürelerini azaltmakta ve işlem hacmini önemli ölçüde artırmaktadır. 
  • Tree – Graph ile tüm geçerli blokları, hatta eş zamanlı olanları bile tek bir veri yapısında birleştirmektedir.  

  Conflux Network (CFX) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Conflux Network (CFX) avantajları:

  • Tree – Graph ile onay süreleri azalır ve yüksek verim sunar. 
  • PoW konsensüsü ile güvenlidir. 
  • Birlikte çalışabilirlik sunar. 
  • Ölçeklenebilir.
  • Dahili staking olanağına sahiptir. 
  • Düşük ücretler belirlenmiştir. 

  Conflux Network (CFX) dezavantajları:

  • CFX umut vaat etse de piyasa belirsizlikleri nedeniyle fiyatında kötü dalgalanmalar yaşanmaktadır. 
  • Güçlü rakiplerini geride bırakmak için aktif olarak ekosistemini güçlendirmesi gerekmektedir. 

  Conflux Network (CFX) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Piyasa değeri en büyük küresel borsalarda Conflux Network (CFX) bulunabilir. CFX al – sat işlemleri için ETH, BTC, USDT, BUSD gibi işlem çiftleri ile işlem yapabileceğiniz, CFX listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • Gate.io
  • KuCoin
  • OKX
  • MEXC

  Conflux Network (CFX) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Uzmanların CFX hakkında 2022 yılı ve sonrasına yönelik görüşleri dikkat çekmektedir. Fiyat hedeflerine dair görüşlerini revize eden uzmanlar, kısa, orta ve uzun vadede negatif etkilerden korunmak isteyen yatırımcılar için yol haritası sunmaktadır. 3 analistin CFX hakkında görüşleri yatırım tavsiyesi olmadığı için genel görüş olarak değerlendirilmelidir. Uzmanların Conflux Network (CFX) hakkında yeni hedefleri ise şöyle:

  • Wallet Investor: 1 yıllık fiyat tahmini 0,0060 USD olarak belirlenmiştir. Karamsar bir bakış sunan uzmanlar, uzun vadede ise daha umutludur. 
  • Digital Coin Price: Analizlerinde 2022 yılı sonu ortalama fiyat hedefini 0,12 USD olarak duyuran uzmanlar, 5 yıl sonunda ise fiyat hedefini 0,21 USD olarak güncellemiştir. 
  • Price Prediction: Popüler analiz platformunda ise 0,11 USD seviyesi 2022 yıl ortalaması olarak görülürken, gelecek dönem için daha pozitif bir eğilim beklenmektedir. 

  Özet

  Conflux Network, blok zincir teknolojisinde yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkmayı başaran bir proje olarak değerlendirilmiştir. CFX geleceği ve fiyat hedefleri ise uzmanlara göre uzun vadede pozitif görünüm çizse de belirsizliklerden ciddi şekilde etkilenmiştir. Risksiz bir yatırım için tedbirli olmak ve tüm yatırımı tek bir ürüne yatırmamak gerekir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle