Ethereum (ETH) fiyatında rekor sonrası önemli seviyeler

  Yükselişine kaldığı yerden devam eden Ethereum (ETH) fiyatında yeni rekor seviyeler görüldü. ETH fiyatı pozitif bölgedeki seyrini sürdürürken takip edilmesi gereken seviyeleri analistler yorumladı…

  Kripto para sektörünün önde gelen analistlerinden Aayush Jindal, yeni ATH belirleyen Ethereum (ETH) fiyatını mercek altına aldı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bin 830 dolar seviyesine kadar tırmanan Ether, yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Uzman analiste göre Ethereum düzeltme sürecini kısa sürede atlatmayı başardı.

  Ethereum fiyatında güncel olarak bin 750 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinden işlem takip ediliyor. Saatlik ETH/USD grafiğine bakıldığında ise Kraken kripto para borsasından gelen güncel verilere göre bin 760 dolara yakın destek dikkat çekiyor. Kripto para uzmanı Ether fiyatında kısa vadede düşüş olabileceğini belirtiyor.

  Ethereum Fiyatında Yeni Rekor Seviye

  ETH fiyatı bin 800 dolar seviyesini üzerine çıktıktan çok kısa bir süre içinde aşağı yönlü düzeltme yaşadı. Bitcoin’deki harekete benzer bu trend çok sürmedi ve Ether fiyatı bin 720 doların üzerinde tutunmayı başardı. Buradan hareketlenen Ethereum sonuç olarak yine rekor denemesine girdi. 

  Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bin 830 dolara kadar tırmanan ETH fiyatında 100 saatlik basit hareketli ortalamanın epey üzerine yerleştiği görüldü. Uzman kripto para analisti Jindal’e göre parite şu anda bin 800 dolar seviyesinin üzerinde olumlu sinyaller vermeye devam ediyor.

  ETH Fiyatında Düşüş Gelir Mi?

  Kripto para dünyasının popüler analistlerinden Aayush Jindal, ETH grafiğinde takip edilmesi gereken destek ve direnç noktalarını belirledi. Kraken kripto para borsasından gelen güncel verilere göre Ethereum, bin 830 dolar ve bin 850 dolar direnç seviyeleri ile karşılaştı. Uzman analist, lider altcoinin bu seviyeleri temizleyememesi halinde daha fazla düzeltme görebileceğini düşünüyor.

  Ethereum fiyatında kripto para yatırımcılarının takip etmeleri gereken ilk büyük destek bölgesi bin 770 dolar seviyesine yakın görülüyor. Analiste göre buradan daha fazla kayıp, muhtemelen fiyatı bin 700 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yönlendirebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle