SEC üyesi DOGE konusunda sert çıktı

  Kripto para sektörünün destekçileri arasında yer alan SEC komisyon üyesi Hester Pierce, DOGE yatırımları ile ilgili net açıklamalarda bulundu. Katıldığı etkinlikte Dogecoin yatırımı ile ilgili sorulara yanıt veren Pierce, sert tavrı ile kripto para yatırımcılarını şaşırttı.

  Kripto para sektöründe Crypto Mom lakabı ile tanınan popüler SEC komisyon üyesi Hester Pierce, son dönemlerin en çok konuşulan kripto para birimleri arasında yer alan Dogecoin ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. CoinDesk’in çevrimiçi etkinliğine katılan Pierce, Dogecoin ile ilgili sorulan sorulara net cevaplar verdi. Dogecoin yatırımı yapan kişilerin nelere dikkat etmesi  gerektiği ile ilgili de açıklamalar yapan Pierce, sözlerinin sadece DOGE içinde değil, tüm kripto paralar için geçerli olduğunu belirtti.

  Dogecoin son dönemlerde gösterdiği ani fiyat hareketleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yüksek volatilitesi ile yatırımcılardan yoğun ilgi gören kripto para geçen hafta 0.45 dolar ile tarihi rekorunu kırarken, bu hafta ise 0.30 dolara kadar geriledi. Geçen hafta gösterdiği inanılmaz yükseliş ile popülerliği zirveye ulaşan Dogecoin hakkında açıklama yapan Hester Pierce yatırımcıları şaşırttı.

  Hester Pierce: Kripto para yatırımları için araştırma yapılması gerekiyor

  Hester Pierce Dogecoin hakkında sorulan sorular üzerine, kripto para yatırımlarının dikkat ve özen gerektirdiğine yönelik açıklamalarda bulundu. Sadece eğlence için yatırım yapan kitleye seslenen Pierce kaybetme riskinin unutmamaları gerektiğini belirtti. İnsanların birçok varlığı alıp sattığını belirten Crypto Mom, neye yatırım yapıldığına dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

  Kripto para yatırımlarında kalabalığı takip etmenin doğru bir strateji olmadığını açıklayan Hester Pierce, yatırımcıların araştırma yapması gerektiğini ve çok sayıda soru sormaları gerektiğini belirtti. Ünlü isim kripto para yatırımlarında alınan kararlardan insanların kendilerinin sorumlu olduğunu hatırlattı.

  Parasını kaybeden devlete gelmesin açıklaması şaşkınlık yarattı

  Kripto para yatırımlarında araştırma yapmanın önemine vurgu yapan Hester Pierce, insanların istedikleri kararları verebileceklerini ve kaybetme riskinin farkında olduklarını belirtti. Pierce paralarını kaybedince devlete gelmemeleri gerektiğini belirtti. Ünlü ismin bu sert sözleri başta Dogecoin yatırımcıları olmak üzere kripto para piyasasında şaşkınlık yarattı

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle