Kriptopara

2 Uzmandan NEO Coin Geleceği ve 2 NEO Fiyat Tahmini 2022

  Yerli yatırımcıların yakından takip ettiği NEO coin geleceği merak edilmektedir. Bu yazımızda uzmanların NEO coin 2022 yılı fiyat tahminini bulabilirsiniz. 

  NEO Coin Geleceği

  NEO Coin geleceğine ilişkin yorum yapan uzmanlar proje altyapısını övdüler. Neo blockchain ağının gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyeceğini garantileyen ve talepteki ani artışlarla baş etmesini sağlayan özelliği sürekli olarak geliştirilmesidir. NEO projesi, ağ güvenliğini artıran ve saniye başına daha çok işlemin gerçekleşmesini sağlayan Neo 3.0 üzerinde geliştirildiği için NEO Coin gelecek vaat etmektedir. 

  NEO Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  NEO coin grafiğini yorumlayan anonim analistler, fiyatın gelecekte daha yüksek seviyelere ulaşması için olumlu haber akışı beklemektedir. Kripto para piyasası genelinde görülebilecek boğa sinyalleri pek çok altcoinde olacağı gibi NEO coin fiyatına da olumlu yansıyacaktır. 

  NEO Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  NEO projesi, 2014 yılında Da Hongfei ve Erik Zhan tarafından Çin'de AntShares adıyla kurulmuş ve Haziran 2017'de NEO olarak yeniden markalanmıştır. Kendi kripto para birimini destekleyen ve dijital varlıkların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesine olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir platformdur. Bu açıdan ABD merkezli Ethereum blok zinciri ağına benzemektedir. 

  NEO Coin Fiyatı Kaç Dolar

  Güncel verilere göre şu anda 1 NEO fiyatı %neo+try% TL. Döviz cinsinden ise %neo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, NEO Coin fiyatı 24 saatte %neo+yuzde%.

  NEO coin fiyatı son dönemde inişli çıkışlı bir grafik çizmektedir. Analistler yatırımcıların NEO coin al-sat yapmadan önce güncel piyasa trendlerine dikkat etmeleri gerektiğini hatırlatmaktadır. 

  NEO Coin Ne Olur, Güvenilir Mi, Alınır Mı?

  NEO, Akıllı Ekonomi Sistemi teorik olarak (Dijital Varlıklar + Dijital Kimlik + Akıllı Sözleşme = Akıllı Ekonomi) şeklinde tanımlanmaktadır. Varlıklar, NEO blok zincirinde aracılardan ve maliyetlerinden bağımsız, açık, merkezi olmayan, güvenilir, izlenebilir ve şeffaf bir şekilde kolayca dijitalleştirilebilir. NEO coin, nihai olarak dağıtılmış bir ağ tabanlı akıllı ekonomi sistemi oluşturmak amacıyla akıllı sözleşmeler kullanarak dijital varlıkların yönetimini otomatikleştirmeyi amaçlamaktadır. Güvenilir bir proje olan NEO coin borsalardan satın alınabilir. 

  NEO Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Diğer çoğu blockchain'in aksine NEO projesi, iki yerel tokene sahiptir: NEO ve GAS. Neo, insanların blockchain'deki gelişmeler ile ilgili oylamalara katılmasını sağlayan bir yatırım tokeni işlevi görürken GAS, ağda tamamlanan işlemlerin ücretlerini ödemek için kullanılmaktadır. Ayrıca NEO coin çok büyük bir gelişim fonuna sahiptir. 

  NEO Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  NEO coin avantajları şunlardır:

  • Kullanıcılar, çeşitli varlık türlerini kaydedebilir, satın alabilir, satabilir, takas edebilir veya dolaşıma sokabilir. 
  • NEO platformu, fiziksel varlığı kendi ağında eşdeğer ve benzersiz bir dijital avatarla bağlamaya izin verir. 
  • NEO ayrıca varlıkların korunmasını da destekler. 
  • Platformunda kayıtlı olan bu varlıklar, onaylanmış bir dijital kimliğe sahiptir ve yasalarca korunmaktadır.

  NEO coin dezavantajları şunlardır:

  • Kripto para dünyasında benzer projelerin sayısı giderek artmaktadır. 
  • Yüksek volatilitesi sebebiyle NEO coin riskli bir yatırımdır. 

  NEO Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  NEO coin en popüler kripto para borsalarında listelenmektedir. NEO coin satın almak isteyenler bu borsaları tercih edebilirler. NEO’nun listelendiği en önemli borsalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Binance
  • Gate
  • Huobi
  • Bitfinex
  • Kucoin
  • Bitfinex

  NEO Coin Fiyat Tahminleri

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Price Prediction ve Coin Quora analistlerinin NEO coin hakkında fiyat tahminleri bulunmaktadır:

  • NEO projesinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analiz yapan Price Prediction ekibine göre, 2022'de Neo fiyatının minimum 27.00 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. NEO fiyatı, ortalama 28.05 dolar işlem fiyatı ile maksimum 31.27 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Coin Quora analistleri NEO coinin 2022'nin sonunda 124.37 dolara ulaşmasını beklemektedir. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 39.31 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecektir. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. 

  Sonuç Olarak

  Yazımızda, uzmanların NEO coin geleceği ve fiyatı hakkındaki tahminlerini paylaştık. Yatırımcılar NEO coin al-sat yaparken teknik analizdeki destek-direnç noktalarına dikkat etmelidir. Bu şekilde NEO coin yatırımından maksimum kazanç elde edilebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle