Kripto Para

Dev borsadan bu 6 altcoin projesine yüklü miktarda yatırım

  Kripto para yatırımcıları piyasadaki belirsizlik ortamında hangi projelerin öne çıkabileceğini merak ediyor. ABD merkezli en büyük kripto para borsası olan Coinbase, yeni aldığı kararla 6 farklı altcoin projesine destek vereceğini duyurdu.

  Altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiren haberler ABD’den geldi. Dev kripto para borsası Coinbase, sektördeki yeni hamleleri ile yatırımcıların dikkatini çekmeyi sürdürüyor. Coinbase’in katman-2 çözümü Base üzerinde desteklenen projelerin sayısı giderek artıyor. Son olarak Base fonu, 6 adet kripto para projesine yatırım yapacağını duyurdu.

  Coinbase’den gelen açıklamalar altcoin yatırımcılarında heyecan yarattı. Edinilen bilgilere göre Coinbase Ventures, Base Ekosistem Fonu aracılığıyla 6 altcoin projesine yatırım yapacak. Dev borsanın yatırım kolu Coinbase Ventures’in yönettiği bu fon, yatırım almak için 800’ün üzerinde projeden finansman başvurusu aldığını açıkladı.

  Coinbase Hangi 6 Projeye Yatırım Yapacak?

  ABD’nin en büyük, dünyanın ikinci büyük kripto para borsası olan Coinbase, hangi altcoin projelerine yatırım yapacağını açıkladı. Uzmanlar, 800’den fazla projenin başvuru yaptığı fonla ilgili olarak hedef projeleri duyurdu. Buna göre Base Ekosistem Fonu yatırımları Avantis, BSX, Onboard, OpenCover, Paragraph ve Truflation projelerine yapacak.

  Coinbase’in Yatırım Yapacağı Projeler Neler?

  Coinbase borsasının yatırım kararı aldığı altcoin projeleri yatırımcıların odak noktası haline geldi. Bunlar arasında Avantis ve BSX, katman-2 çözümü Base üzerinde zincir içi ticaret işlemlerini gerçekleştiriyor. Onboard projesi ise gelişmekte olan pazarlara yönelik kişisel saklama cüzdanı sunuyor.

  Dev borsanın yatırım yapacağı projelerden OpenCover, katman-2 protokolleri için sigorta entegrasyonu sunuyor ve şu anda Nexus Mutual ile ortaklık kurmasıyla gündeme geldi. Altcoin yatırımcılarının yakından tanıdığı Paragraph, içerik için zincir üstü bir platform yaratıyor. Truflation ise bağımsız günlük enflasyon verileri sunan bir platform hazırlıyor. Coinbase Base Ekosistem Fonu’nun önümüzdeki günlerde yeni projelere yatırım yapabileceği belirtiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle