YOUR AI Coin Nedir? Hangi Borsada Var?

  Yapay zeka temalı kripto para birimlerine olan talep giderek artarken, YOUR AI protokolü dikkat çeken projelerden biri oldu. Yapay zeka teknolojisini odak noktasına alan ve gelecek vaat eden projelerden biri olarak gösterilen YOUR AI hakkında araştırmalar hız kazandı. Bu yazımızda YOUR AI coin nedir, avantajları nelerdir, hangi borsalarda var gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

  YOUR AI Coin Nedir?

  YOUR AI protokolü, Bitcoin ve Solana üzerine kurulu, e-ticaret için dünyanın ilk yapay zeka odaklı içerik katmanıdır. E-ticaret mağazalarının yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş ürün içeriği akışına erişimini kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlar. YOUR AI projesi, Shopify'ın 700 milyon kullanıcı tabanına e-ticaret entegrasyonunu optimize ederek 8,8 trilyon dolarlık e-ticaret sektöründe devrim yarattı. Başarılı bir çıkış yakalayan YOUR AI protokolünün yerel kripto para birimi YOURAI tokendir.

  YOUR AI Projesi ve Whitepaper

  YOUR AI protokolü, Spotify'ın müzik akışı modelinden ilham alan AI odaklı bir içerik akışı çözümüne sahiptir. Markalar ve içerik oluşturucular, Bitcoin'in BRC-20 yazıtlarını kullanarak kontrolü yeniden ele geçirebilir ve içeriklerinden para kazanabilir.

  E-ticaret mağazalarının yüksek kaliteli, yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş ürün içeriğine erişimini sağlayan protokol aynı zamanda alışveriş deneyimini geliştirir. Yapay zeka teknolojisini kullanarak e-ticaret mağazaları için dönüşüm oranlarını arttıran YOUR AI projesinin Whitepaper’ına bu linke tıklayarak https://info.your.io/hc/en-nl göz atabilirsiniz.

  YOUR AI Coin kurucuları kim, Hangi Ülkeye Ait?

  YOUR AI Protokolü açık kaynak olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, isteyen herkes protokolün geliştirilmesine katkıda bulunabilir. Bu, dünyanın her yerinden geliştiricilerin projeler üzerinde işbirliği yapmasına, fikirleri paylaşmasına ve protokolü geliştirmesine olanak tanır. Katkılarından dolayı ödüller sağlayarak geliştiricileri protokole katkıda bulunmaya devam etmeye teşvik eder ve yeniliği teşvik eder. YOUR AI protokolü açık kaynaklı olduğundan kurucuları anonimdir. Merkeziyetsizlik anlayışına sahip YOUR AI projesinin arkasında herhangi bir ülke bulunmamaktadır.

  YOUR AI Kullanım Alanları Nelerdir?

  YOUR AI Protokolü, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan ve sürdürülen açık kaynaklı bir sistem olarak çalışır. Burada tüm protokol kullanıcıları için bir geniş bir faaliyet alanı söz konusudur:

  • Markalar, mağazalar ve üçüncü taraf yaratıcılar da dahil olmak üzere içerik oluşturucular, ürün içerik veritabanına katkıda bulunmak ve onu geliştirmek için içerik oluşturucu dApp'lerini kullanabilir.
  • Protokole katılanlar, ürün içeriğini oluşturmak ve düzenlemek için AI modellerini kullanabilir.
  • Küratörlük dApp'leri aracılığıyla yüksek kaliteli içerik oluşturmada kullanılır.
  • Yapay zeka odaklı ürün içeriğini depolamak, aramak ve yayınlamak, ürün içeriği görüntülemeleri ve ödüller gibi işlemleri yürütmek için kullanılır.

  YOUR AI Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Yapay zeka teknolojisini baz alarak çeşitli Web3 çözümleri sunan YOUR AI protokolü bazı özellikleriyle rakiplerinden farklıdır. Bu platformdaki geliştiriciler, e-ticaret partilerinin YOUR Protokolünden içerik akışı yapabilmelerini sağlamak için merkezi olmayan YOUR veritabanının üzerinde dağıtım dApp'leri geliştirebilirler. Bu sayede dağıtım dApp'lerini kullanan mağazalar ve e-ticaret platformları, müşterileri bir ürün sayfası yüklediğinde YOUR AI Protokolünün içerik oluşturucuları tarafından sağlanan en doğru AI odaklı kişiselleştirilmiş ürün içeriğine sorunsuz bir şekilde erişebilir.

  YOUR AI Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Son dönemde yapay zeka odaklı kripto para projelerinin trend olmasıyla birlikte YOUR AI protokolü de yatırımcıların dikkatini çekti. YOUR AI yatırımı yapmadan önce projenin avantajlarına ve dezavantajlarına göz atmanızda fayda vardır:

  Avantajları:

  • E-ticaret platformları için yapay zeka odaklı ürün içeriğini depolamak, aramak ve yayınlamak, ürün içeriği görüntülemeleri ve ödüller gibi işlemleri yürütmek için ağda
  • 700 milyon kullanıcıdan oluşan bir kitleye sahip Shopify ile ortaklık ve topluluk gücüne sahiptir.
  • Açık kaynak kodlu sistemi sayesinde kendi topluluğu tarafından kendi topluluğu için geliştirilmek üzere tasarlanmıştır ve geliştiricilere ekosistemi iyileştirmeye yönelik araçlar sağlar.
  • Dağıtım dApp'lerini kullanan mağazalar ve e-ticaret platformları, müşterileri bir ürün sayfası yüklediğinde YOUR AI Protokolünün içerik oluşturucuları tarafından sağlanan en doğru AI odaklı kişiselleştirilmiş ürün içeriğine sorunsuz bir şekilde erişebilir.
  • AI Picasso, içeriği iyileştirmenin yanı sıra, her bir müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış içeriği kişiselleştirmek için ekstra bir katman görevi görüyor.
  • Her içerik işlemine (görüntülemeler, tıklamalar, dönüşümler vb.) yönelik bir ödüllendirme mekanizması, yaratıcılar, küratörler, depolama düğümleri ve dağıtımcılar da dahil olmak üzere tüm kayıtlı katkıda bulunanlar için adil ücretlendirme sağlar.
  • Henüz Binance gibi büyük borsalarda listelenmediği için erken dönemde yatırım yapma fırsatı sunar.

  Dezavantajları:

  • Diğer kripto paralar gibi YOUR AI yüksek volatiliteye sahip olduğundan riskli bir yatırım tercihidir.
  • Yapay zeka temalı kripto para projeleri arasındaki yüksek rekabet ortamında geri planda kalabilir.
  • Yapay zeka altcoinlerindeki trend bittiğinde değer kaybı yaşama riski vardır.
  • Donanım cüzdanlarda tutulmayan YOUR AI coinlerin çalınma riski olduğu unutulmamalıdır.

  YOUR AI Coin Hangi Borsalarda Var?

  YOUR AI Protokolü, kripto para piyasasındaki yapay zeka trendinde popülerlik kazanan projelerden biridir. Henüz Binance gibi büyük borsalarda işlem görmese de YOUR AI listeleyen pek çok merkezi ve merkezi olmayan kripto para borsası (DEX) vardır. CoinMarketCap platformundaki güncel bilgilere göre YOUR AI alım satım işlemleri şu borsalardan yapılabilmektedir:

  • Gate.io
  • Uniswap v2
  • Raydium
  • Orca
  • NovaDAX
  • PancakeSwap v3 BSC
  • Uniswap v3 BSC
  • Jupiter
  • DODO
  • OpenOcean

  YOUR AI Coin Piyasa Bilgileri

  CoinMarketCap platformundaki güncel bilgilere göre YOUR AI piyasa değeri 5.74M dolar civarındadır. Toplam arzı 1B YOUR AI olan kripto paranın dolaşımdaki arzı 27.5M YOUR AI’dir. Kripto paranın seyreltilmiş piyasa değeri hakkında açıklama yer almamaktadır. Önde gelen kripto para analistlerinin YOUR AI geleceği ve hedef fiyat tahmini hakkında paylaştığı raporlara bu yazımızdan göz atabilirsiniz.

  YOUR AI Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  Yapay zeka odaklı kripto para birimlerine gelişim aşamasında yatırım yapmak isteyenler YOUR AI tokeni radarına aldı. Bu kripto para birimini satın alabilmek için listeleme yapan borsalardan birinde hesabınızın olması gerekir. Daha önce hiç kripto para alım satım işlemleri yapmadıysanız YOUR AI satın almak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

  • 1. Adım: Gate.io, Uniswap ve Pancakeswap gibi YOUR AI coin listeleyen kripto para borsalarından birine giriş yapın.
  • 2. Adım: Ücretsiz hesap açtıktan sonra KYC doğrulaması yaparak hesabınızı aktifleştirin.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transferi yaparak YOUR AI paritelerinden birinde varlık edinin.
  • 4. Adım: Hesabınızda kripto para alım satım menüsü üzerinden YOUR AI coini seçerek alım emri girin.
  • 5. Adım: Bakiyenize göre satın aldığınız YOUR AI coinleri dilerseniz farklı bir borsaya veya soğuk cüzdana çekerek yatırımınızı güvence altına alabilirsiniz.

  Özet Olarak

  Amazon, Ebay gibi alışveriş devleri ve Shopify gibi platformlar üzerine kurulu milyonlarca çevrimiçi mağazanın Web3 odaklı çözümler sunmasında YOUR AI Protokol devreye giriyor. YOUR AI Protokolü, Bitcoin ve Solana üzerine kurulu e-ticaret için dünyanın ilk yapay zeka odaklı içerik katmanıdır. E-ticaret mağazalarının yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş ürün içeriği akışına erişimini sağlayan platformun yerel kripto para birimi YOUR AI tokendir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle