ETH performansı ile BTC’yi geçti

  Makro ekonomist Raoul Pal, Ethereum ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ethereum’un gösterdiği yüksek performansa dikkat çeken ünlü ekonomist, Bitcoin’den Ethereum’a doğru kaymaya başladığını açıkladı. Popüler analist Peter Brandt da Raoul Pal ile aynı fikirde.

  Kripto para piyasasında yaşanan son düzeltme, Bitcoin ve Ethereum yatırımcılar arasında tartışma yarattı. Geçtiğimiz günlerde lider kripto para birimi Bitcoin ile kripto piyasasında sert bir gerileme başladı. Altcoinlerin de etkilendiği düzeltme esnasında Ethereum ise performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Piyasadaki gerileme eğilimine rağmen Ethereum’un dirençli durması ve tüm zamanların rekoruna yaklaşması, Bitcoin boğalarının bile ilgisini çekti. Ethereum hareketliliği ile Bitcoin yatırımcılarını çalmaya başladı.

  Lider kripto para birimi ve piyasanın en büyük hacimli altcoini Ethereum’un performansları hakkında uzman isimlerden yeni değerlendirmeler geliyor. Son günlerde Bitcoin karşısında, tüm zamanların rekoruna yaklaşan Ethereum ile ilgili ünlü ekonomist Raoul Pal ve kahin olarak bilinen analist Peter Brandt çarpıcı açıklamalarda bulundu. İki isim de Ethereum’un Bitcoin’den çok daha iyi performans gösterdiğini düşünüyor.

  Raoul Pal: Ethereum yatırımı için tüm BTC varlığımı satabilirim

  Kripto para piyasasında yaşanan son gerileme üzerine açıklama yapan ünlü ekonomist Raoul Pal, Ethereum’un performansından övgü dolu sözlerle bahsetti. Ethereum’un Bitcoin’e karşı tüm zamanların rekorunu kırmaya yaklaştığını açıklayan ünlü isim, Bitcoin varlıklarını satıp Ethereum’a yatırmamak için kendisini zor tuttuğunu açıkladı.

  Raoul Pal, Ethereum’un geliştirici yetenek ve uygulamaları bünyesinde bulundurduğunu açıkladı. Ethereum 2.0 güncellemesi ile riskleri de daha aza indireceğine dikkat çeken ekonomist, bu gelişmelerin ve yüksek performansının Ethereum’u daha çekici kıldığını belirtti. Kendisini Bitcoin boğası olarak tanımlayan Raoul Pal, bu gelişmeler karşısında Ethereum’a kaymaya başladığını açıkladı.

  Peter Brandt: Ethereum başlangıcından beri Bitcoin’den daha iyi 

  Bitcoin’den Ethereum’a kaymaya başladığını açıklayan diğer isim ise ünlü analist Peter Brant oldu. Brandt Ethereum’un başlangıcından bu yana Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğini belirtti. Bu nedenle Ethereum’a yöneldiğini açıklayan analist, görüşlerinin lider kripto para birimi Bitcoin’e saldırı şeklinde algılanmaması gerektiğini belirtti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle