BTC boğa piyasası ne zaman? SUI mucitleri açıkladı

  Çok sayıda Türk kripto para yatırımcısının yakından takip ettiği altcoinlerden SUI kurucu ekibinden boğa piyasası açıklaması geldi. Mysten Labs CEO’su Evan Cheng, Bitcoin (BTC) fiyatındaki yükselişin çok uzak olmadığını söyledi.

  Yerli kripto para yatırımcılarının radarındaki projelerden SUI’nin kurucuları, kripto para piyasasının geleceğini değerlendirdi. Uzmanlar son dönemde artan ilgiyle birlikte BTC’nin ne zaman yükseleceği sorusunu yanıtladı. Mysten Labs CEO’su Evan Cheng, boğa piyasasına olan inanç azaldıkça yatırım sermayesinin yeniden canlanacağını düşünüyor.

  Yatırımcıların merakla beklediği BTC boğa piyasası bir türlü gelmedi. Uzun süredir konsolide olan lider kripto para birimi BTC’de yükseliş hareketi bekleniyor. Evan Cheng, bu seferki boğa piyasasının stratejik dağıtımlar ve artan sağduyu ile daha farklı gerçekleşeceğini öne sürdü. SUI projesinin mucitlerinden Cheng, özellikle dev yatırım şirketlerinin sektöre duyduğu ilgiyi hatırlattı.

  Kriptolara Olan İlgi Giderek Artıyor

  Evan Cheng katıldığı bir röportajda, yatırımcıların kripto para piyasasını yakından izlediğini belirterek şunları söyledi: “Dünyanın BlackRock’ları belli ki aptal değil. Burada bir fırsat olduğunun farkındalar. Körfez bölgesinde, BAE’de, Katar’da insanlarla konuşuyorum… Çok büyük bir ilgi var.” Kripto paralarda boğa piyasasının daha farklı şekilde gelişmesini bekleyen Cheng, özellikle Körfez ülkelerindeki duruma dikkat çekti.

  Kripto paralara büyük ilginin olduğunu hatırlatan SUI’nin mucidi, “Bunun önüne geçmeyi çok istiyorlar. Asya’da, APAC bölgesinde de aynı şey söz konusu. Yani para gelecek ama bu konuda çok çok daha stratejik olacaklar.” dedi. Web3 sektöründe son derece deneyimli olan Mysten Labs CEO’su, geçen sene 300 milyon dolarlık bir yatırım toplamayı başarmıştı.

  BTC Boğa Piyasası Sağlam Adımlarla Gelecek

  Cheng, sektördeki gelişmelerin içinden biri olarak kripto paraların geleceğini hakkında iyimser konuştu. Geleneksel finans kurumlarının kripto ve blok zincirine olan ilgisinin artması, sektör temsilcilerini cesaretlendiriyor. Uzmana göre önümüzdeki BTC boğa rallisinde daha olgun ve liyakat odaklı bir ortamın etkisi olacak.

  Evan Cheng, kripto paralarla özdeşleşen spekülatif hareketlerin tamamen sona ereceğini iddia etmese de daha sağlam bir piyasanın oluşacağını kaydetti: “Beklentimiz, bu aşırı düşüş eğilimli, belirsiz piyasayı geride bıraktığımızda, kazananların ortaya çıkacağı ve bunların liyakatle ödüllendirilenler olacağı yönünde. Spekülatif faaliyetler olmayacak demiyorum ama bu biraz liyakate dayalı olacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle