Kripto Para

XRP için Jeremy Hogan’dan bomba haber: Emsal karar var!

  Ripple ile SEC arasındaki davanın sonucuna yönelik bir iyimser paylaşım da avukat Jeremy Hogan’dan geldi. Ripple’in XRP’sinin bir menkul kıymet olmayabileceğini gösteren emsal bir davaya işaret eden Hogon, Ripple topluluğunun heyecanını artırmayı başardı.

  Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davaya yönelik avukat Jeremy Hogan’dan önemli bir paylaşım geldi! SEC tarafından Ripple’in XRP’si “menkul kıymet” olarak tanınmış ve Ripple ile CEO’su Brad Garlinghouse SEC tarafından, “kayıt dışı menkul kıymet satışı” ile suçlanmıştı. Hogan ise konu ile ilgili bir emsal dava olduğunu söylüyor!

  “ZRP Menkul Kıymet Statüsünü Korumuyor”

  Hogan&Hogan hukuk firması ortağı Jeremy Hogan, Ripple (XRP) davasına yönelik önemli bir paylaşımda bulundu. Slack ile Pirani arasındaki sonuçlanan bir davaya işaret eden Hogan, bu davanın Ripple – SEC davası için emsal bir dava olabileceğine dikkat çekti!

  Hogan’ın paylaştığı belgede Pirani ile Slack arasındaki davada kritik bir XRP detayı var! Yüksek Mahkeme davasına göre konuyu özetleyen Hogan, “XRP, ilk sözleşme bağlamı dışında sihirli bir şekilde menkul kıymet statüsünü korumuyor” ifadelerini kullandı. Belgeye göre Piran’i, Slack’in tescil beyanının 1933 Menkul Kıymetler Yasasının 11. Bölümü uyarınca yanıltıcı olduğunu iddia etmişti. Süreçte Pirani, sorumluluğun yalnızca kusurlu olduğu iddia edilen bir tescile kadar izlenilen hisseleri kapsadığını söyleyerek kendisini savunmuştu. Hogan, bu davanın kullanılmasını önerirken yargıcın ikincil satışları ele alabileceğini düşünüyor.

  Ripple Avukatının Telefonu Hack’lendi!

  Ripple topluluğu bugün bir hack olayı nedeniyle şaşırdı. Ripple avukatı John Deaton’un telefonu saldırganlarca hack’lenirken, sosyal medya dolandırıcılık amacı ile kullanıldı! Piyasaya yeni sürülmüş bir token’in tanıtımı için kullanılan hesapta, “LAW’ı sunuyorum. Doğrudan Crypto Law tarafından üretilen token. LAW, kripto regülasyonu ve yargı yetkisi merkezli tokenizasyona ve merkezsiz finansa (DeFi) inovatif bir yaklaşım getiriyor.” ifadeleri ile paylaşım yapıldı. Deaton hesabından gelen bu paylaşım ise apar topar Crypto Law tarafından yalanlanırken, avukat Deaton’un kısı sosyal medya üzerinden babasının hesabının çalındığını doğruladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle