Kalemder

Bitcoin kazanmak için bu Counter Strike oynayın

   

  Counter Strike oynarken Bitcoin (BTC) kazanabileceğiniz bir yol var. Kripto para startup’ı ZEBEDEE CS:GO server’ları üzerinden rekabetçi oyunlara girerek Bitcoin kazanabilirsiniz.

  The Sandbox ve Axie Infinity ile momentum kazanan kripto oyunları, kripto para yatırımcılarının da büyük ilgisini toplamaya başladı. Sektör üzerindeki genel kullanımı artan kripto para oyunlarına örnek olarak eşşiz token’lar (NFT) için Enjin altyapısını kullanan Minecraft server’ları gösteriliyor.

  Counter Strike: Global Offensive ile Bitcoin Kazanma Fırsatı

  Düşük miktarlarda da olsa oyun oynarken bir yandan Bitcoin (BTC) kazanmanız mümkün olabiliyor. Kripto para sektörüne yeni bir giriş yapan startup’ı ZEBEDEE, Infuse teknolojisiyle donatılmış ilk server’ıyla bu imkanı oyunculara sunmayı başardı. Bu sunucular, PC oyunu Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) üzerinden oyuncuların gösterdiği başarılı performansına göre Bitcoin kazanılmasını sağlıyor.

  ZEBEDEE kurucu ortağı ve CEO’su Simon Cowell’ın açıkladığı bu haber, kripto para yatırımcıları dışında oyuncuların da büyük ilgisiyle karşılaştı. Kripto para basınına konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CEO, CS:GO oyununun Bitcoin entegrasyonunu oyun sektöründe görmediğini söyledi. Ellerindeki server’ların kapasitesini arttırmayı planlayan Cowell, oyun sektöründe şimdiden iyi bir pozisyona ulaştıklarını belirtti.

  CS:GO’da Bitcoin Kazanmak Ne Yapılmalı?

  İlk önce sistemden gelen QR kodunu akıllı telefon uygulamasına taratmak ve böylelikle en az 100 satoshi ödemek gerekiyor. Cowell, oyundaki performanslara göre kişilerin ellerindeki Bitcoin’in değerinin değiştiğini, oyun sonucundaki toplam skora göre Bitcoin kazanıldığını söyledi. Buna göre her oyunun sonunda eğer oyuncular başarılı olurlarsa, yatırdıklarından daha fazla kazanabilirler.

  Ayrıca oyuncular istedikleri zaman kazandıkları Bitcoin’i nakde çevirme şansına sahipler. tüm işlemlerin Lightning Ağı ile yapıldığı belirtilirken, ZEBEDEE ortaklıkları sayesinde rekabet ücretlerinin reklamlarla karşılanması planlanıyor. Henüz yeni bir girişim olduğu için bahisler küçük olmasına rağmen, oyuncular oynadıkça azar azar da olsa Bitcoin kazanma fırsatına sahip olabiliyorlar. Kripto para startup’ı ZEBEDEE, şu anki stratejisinde aylık 24 milyon aktif kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. ZEBEDEE CEO’su Simon Cowell, başlangıçta 7/24 açık 10 sever kurulacağını belirtti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle