Kriptopara

3 Analistin Star ATLAS Coin Yorumu – Detaylı ATLAS Yorumları

  Popüler metaverse coin’i ATLAS, son günlerde yaşadığı geri çekilme ile kripto para yatırımcılarına göre alım fırsatı sunuyor. Star Atlas metaverse’inin anahtarını elinde tutan ATLAS Coin hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara yazımızda yer verdik.

  Star ATLAS Coin Nedir?

  ATLAS Coin, Solano blok zinciri üzerinde inşa edilen metaverse coin’idir. ATLAS Coin, uzay temalı strateji video oyunu olarak geliştirilen Star Atlas projesinin yerel token’idir.

  Star ATLAS Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  ATLAS Coin kurucuları Michael Wagner, Pablo Quiroga ve Deb Lucas’tır. Proje CEO’su Wagner, proje öncesinde VC fonunda ve blockchain odaklı ürünler üreten Multichan Ventures şirketinde çalışmaktaydı. Quiroga proje öncesi biyoteknoloji alanında çalışırken Lucas ise Barclays’de görev yapmıştı. Popüler metaverse coin’i hakkında daha detaylı bilgiye https://staratlas.com/white-paper.pdf adresi üzerinden yayınlanan ATLAS Whitepaper’ından ulaşabilirsiniz.

  ATLAS Coin Nasıl Kullanılır?

  ATLAS Coin, oyun içi varlık ve NFT alım – satım işlemlerinde kullanılır. Oyun içi ekipman ve uzay gemisi gibi satışa çıkartılan NFT’leri satın almak ve oyun içi varlıkları takas etmek için ATLAS Coin kullanılır.

  Star ATLAS Coin Güvenli mi?

  ATLAS Coin güvenliği Solano ağı avantajları ile sağlamaktadır. Solano, kısmi Bizans Hata Toleransına sahip hisse kanıtı (PoS) konsensüsü ile ağın güvenliğini sağlar. Saniyede 50 bin işleme kadar işleyebilen 200 düğüm koordineli bir çalışma ile ATLAS Coin güvenliğini sağlar.

  ATLAS Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  ATLAS Coin piyasaya 2021 yılının Eylül ayında sürüldü. Dolaşımda 2.160.000.000 adet ATLAS Coin bulunurken, toplam arz 36.000.000.000 adet ile sınırlandırıldı.

  ATLAS Coin Yorumları

  ATLAS Coin, sinema kalitesinde metaverse deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için geliştirildi. Facebook’un şirket ismini Meta olarak değiştirmesi ile başlayan metaverse projelerine duyulan ilgi, ATLAS Coin’in popülerliğini artırdı.

  Sürükleyici bir oyun olarak geliştirilen Star Atlas, oyun içinde yapılacak pek çok faaliyet için ATLAS Coin kullanımının önüne açtı. Oyuncular bu sürükleyici oyuna dahil olmak ve Star Atlas metaverse’inde yer edinebilmek için ATLAS Coin kullanmaktadırlar. Oyunun giderek artan popülerliği ve geliştirilen her yeni NFT ile birlikte uzmanlar, ATLAS Coin’in olumlu etkileneceğini düşünmektedirler.

  Avantajları ve Dezavantajları

  ATLAS Coin popüler bir metaverse projesine ait yerel kripto para birimidir. Projenin popülerliğine paralel olarak değerini artırma potansiyeline sahiptir. Solano ekosisteminin sunduğu yüksek güvenlik ve işlem hızı artılarından yararlanan token, Star Atlas’ı diğer oyunlardan ayıran benzersiz özellikler ile desteklenmektedir.

  ATLAS Coin maksimum arzının 36 milyar adet olması, enflasyonist yönden token’e baskı oluşturabileceği şeklinde değerlendirilebilir. Fiyatların nispeten oynak olması da yatırımcılar gözünde token’in riskli olarak değerlendirilmesine neden olabilir. Token henüz Binance ve Gate.io gibi popüler kripto para borsalarında listelenmemekte ve bu durum, yatırım yapmak isteyen kişi sayısında sınırlandırma getirmektedir.

  ATLAS Coin Fiyat Tahmini

  ATLAS Coin sahip olduğu potansiyel ile kripto para analistlerinin fiyat tahminlerinde de popüler bir yere sahiptir. Price Prediction token için biçtiği 0,13 dolarlık 2021 yıl sonu hedefi ile yükseliş beklentisini dile getirmektedir. Wallet Investor 1 yıl içinde ATLAS fiyatının 0,338 dolara ulaşacağını öngörürken, Coin Codex çeşitli platformlardan derlediği veriler ile ATLAS Coin fiyat tahminini 0,259 dolar olarak belirlemiştir.

  ATLAS Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: FTX ve Raydium gibi ATLAS Coin listelenen kripto para borsalarında hesap açın.
  • 2. Adım: Seçtiğiniz kripto para borsasında hesabınızı aktifleştirin.
  • 3. Adım: Hesabınıza para gönderin.
  • 4. Adım: Kripto para alım ve satım ekranını kullanarak ATLAS Coin satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız ATLAS Coin’i güvenlik endişeleri ile borsada tutmak istemediğinizde donanım cüzdana aktararak saklayabilirsiniz.

  Sonuç

  ATLAS Coin, pek çok oyuna göre benzersiz özelliklere sahip Star Atlas oyununun yerel token’idir. Oyun içinde çok sayıda alanda kullanılan token, oyunun geleceği ile birlikte kendi hikayesini oluşturmaktadır. Oyunun popülerliğini de göz önüne alan uzmanlar, bu ilginin ATLAS Coin fiyatlarını artırmasını beklediklerini ifade etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle