Kriptopara

3 Analistten GTO Coin Geleceği, 3 Gifto Fiyat Tahmini 2022

  GTO Coin piyasalarda inişli çıkışlı serüvenine devam ediyor. Kısa süre önce kripto para yatırımcılarının gündemine girmeyi başaran GTO, uygulama tokenleri arasında ilkleri başarması ve çözüm önerileri sunmasıyla önemli bir yer edinmiştir. Analistlerin GTO hakkında fiyat tahminleri ve Gifto projesinin detayları hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sizler için bir araya getirdik. 

  Gifto (GTO) Coin Geleceği

  Evrensel bir hediye platformu olarak yola çıkan Gifto, 2022 yılı ve sonrası için belirlediği yol haritasının nispeten gerisinde kalmıştır. İlk uygulama tokeni olarak piyasada yerini alan GTO, gelecek dönem beklentilerinde olumlu bir grafik çizse de risk faktörü göz önünde tutulmalıdır. GTO Coin geleceğine dair uzmanların beklentileri ve umut vaat eden proje hedeflerinden bazıları ise şu şekilde özetlenebilir:

  • Dünyanın ilk sanal hediye standardı olmasıyla gelecekte birçok uygulama ile daha fazla entegre olması beklenmektedir. 
  • Gelecekte Gifto protokolünün Uplive’ın sanal hediye ekonomisinin merkezi olması beklenmektedir. 
  • 2022’yi takip eden yıllarda hedeflerin gerçekleşmesi ile birçok popüler sosyal oyunun ve diğer toplu tüketici uygulamalar için vazgeçilmez olmayı hedeflemektedir. 

  GTO Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  GTO Coin, mevcut formasyonda riskli yapısını korumaktadır. 2022 yılı itibariyle daralan üçgen formasyonunda kırılma beklentisi içine giren GTO Token’ın bu hedeflere ulaşması için direnci kırması gerekecektir. Mevcut duvarın kırılması halinde fiyatında güçlü bir sıçrama beklenmektedir. Geleceğine yönelik geçmiş verilere göre yapılan analizlerde ise GTO için olumlu görünüm nispeten görünmektedir. Belirsizliklerin 2021 sonu itibariyle başlayarak devam etmesi ise kripto para piyasalarında GTO dahil birçok dijital varlığın volatilite riski yaşamasına neden olmaktadır. 

  Gifto (GTO) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Gifto (GTO), 2017 yılında duyurulan ilk uygulama tokenidir. Binance launchpad’de piyasaya sürülmesinin ardından işlem akışı ve çalışma sistemi hakkında detaylarda belirlenmiştir. GTO aynı zamanda Ethereum’ın işlem hacmi sınırlamaları nedeniyle genel ve özel zincir yaklaşımını benimsemektedir. 

  İşlem akışının çalışması ise şu aşamalardan oluşmaktadır:

  • İlk olarak sanal hediye yaratıcıları ERC – 721 uyumlu belirteç oluşturur. 
  • Küratörler hediyeleri inceleyerek, protokol kurallarına ve telif hakkına uyumlulukları kontrol eder. 
  • Üçüncü aşamada içerik yaratıcıları kendilerine gönderilecek hediyelerin listesini hazırlar. 
  • Dördüncü aşamada GTO ile kripto para borsasında ya da Upli’deki GIFTo cüzdanı gibi cüzdanlar içinde satın alınmaktadır. 
  • Son aşamada ise GTO sanal hediyeler satın almak ve hediyeleri takip edilen içerik oluşturucularına gönderilerek çalışmaktadır. 

  GTO Kullanım Alanları Nelerdir?

  Hediyeler oluşturmak ve göndermek için GTO kullanılabilmektedir. Sanal bir hediye protokolü olarak merkeziyetsiz olarak çalışan platformda birçok işlemin yürütülmesi ve platformunda desteklenmesi için kullanılmaktadır. Halka açık kısmı Ethereum blok zincirinde yer almakta ve sanal hediyeler satın almak için ERC – 20 uyumlu token olarak kullanılmaktadır. GTO kullanımı ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Gifto Stable ve GTO, sanal hediye ekosisteminin bakımı ve büyümesini teşvik etmek için kullanılabilir. 
  • Ödüller için bahis yapmak ve düğüm çalıştırmada kullanılır. 
  • Hediye ayrıcalıkları için hisse senedi olarak. 
  • Stabilcoin kazanmak için kullanılabilir. 
  • En iyi borsalardan yatırım amaçlı alınabilir. 

  GTO Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 GTO fiyatı %gifto+try% TL. Döviz cinsinden ise %gifto+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Gifto Coin fiyatı 24 saatte %gifto+yuzde%.

  GTO Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  2017 yılında açılan Gifto, dünyanın en büyük blockchain hediye platformu olmayı hedeflemektedir. Projenin sahip olduğu bu hedef gelişiminde ve büyümesinde etkili bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Gelecek vizyonu fiyatında da olumlu etkiler yapsa da istenen hareket henüz başlamamıştır. GTO ne olur sorusuna yanıt arayan birçok uzman ise gelecek projeksiyonu hakkında çelişkili görüş bildirmiştir. 

  Piyasa oyuncularının ve analistlerin GTO Coin beklentisi ise kısa ve orta vade için ciddi riskler taşımaktadır. Beklentilerin olumlu yönde gelişmesi için projenin gelecek hedeflerinin hayata geçirilmesi gerektiği belirtilmiştir.

  Gifto Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Ethereum üzerinde çalışan merkezi olmayan bir sanal hediye protokolü olan Gifto, başarılı ASia Innovations Group’un beyni ve Uplive ile beraber diğer birçok popüler sosyal oyunun ana şirketidir. Projenin güvenilir yapısı topluluk odaklı geliştirilmesine rağmen öne çıkmaktadır. Gelecek vizyonunda daha geniş kitlelere ulaşması ve içerik oluşturucularının vazgeçilmezi olması yönünde beklentiler ise GTO almak isteyenlere bir alternatif oluşturmaktadır. 

  Gifto (GTO) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Gifto projesini rakiplerinden ayıran benzersiz özellikleri aynı zamanda projeye olan güveni de artırmaktadır. Ekip tarafından sanal hediyelerin eksiksiz akıllı sözleşme işlevine sahip ERC – 721 uyumlu belirteçler olmasını amaçlaması dikkat çekmektedir. Projenin öne çıkan diğer benzersiz özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Ethereum üzerinde çalışan merkezi olmayan bir protokoldür. 
  • Dünyanın ilk sanal hediye standardı olarak tatil kartları, AR koleksiyonları ve sadakat ödülleri ile özelleştirilebilir. 
  • DPOS genel zincirinde çalışarak performans ve şeffaflık sağlar. 

  Gifto (GTO) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Gifto (GTO) Coin avantajları:

  • Hediyeler Gifto Zinciri’ne kaydedilerek adil ve şeffaf ödül dağıtımı sağlanır. 
  • Zincir üzerinden sanal hediyeler oluşturulmasını sağlar. 
  • Çift simgeli tasarım ile sanal hediye ekosistemine katkı sunar. 

  Gifto (GTO) dezavantajları:

  • Yaşadığı negatif harekete yatırımcılarda soru işaretlerine neden olmuştur. 
  • Risk faktörü yüksek ve kazanç potansiyeli yatırım için düşüktür. 

  GTO Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  GTO birçok güvenilir kripto para borsasında listelenmektedir. Söz konusu borsalar üzerinden USDT, INR ve BTC gibi çiftler ile işlem yapılabilmektedir. En iyi borsalarda işlem gören GTO, rahatça al – sat işlemlerinin yapılmasına olanak sağlar. GTO listelenen borsalar ise şunlardır:

  • Binance
  • OKEX
  • ACE
  • WazirX

  Gifto (GTO) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  GTO fiyat tahminleri hakkında 3 uzman yeni görüşlerini bildirmiştir. İsabetli tahminleri ile dikkat çeken analistlerin çelişkili beklentileri ise bir süre daha takipte kalınması gerektiği yorumunu ortaya çıkarmıştır. Analistlerin tahminleri ise kesinlik içermediği için risklidir. Bu nedenle yatırım tavsiyesi olarak alınmaması gerekmektedir. Uzmanların GTO hakkında öngörüleri ise şöyledir: 

  • Wallet Investor analistleri 5 yıllık fiyat hedefini 0,145 USD olarak belirlemiştir. Kazanç potansiyeli ise uzun vadede +176% olarak değerlendirilmektedir. 
  • Trading Beast uzmanları ise 2022 yıl sonu hedefini 0,0695 USD olarak açıklamıştır. 
  • Price Prediction platformunda ise GTO fiyatı 2022 yılının sonunda 0,046 USD maksimum değerde görülmektedir. 

  Sonuç 

  Gifto (GTO) hakkında analistler çelişkili bir şekilde görüş bildirmiştir. Kısa ve orta vadede ciddi kayıp riski ve volatilite görülmektedir. Ancak Gifto projesinin hedeflerini gelecek dönemde yakalaması halinde bu negatif görünümün iyileşmesi beklenmektedir. Genel hatları ile Gifto riskli bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle