NKN hızlı yükselişiyle yatırımcıların radarında

  Altcoin piyasasında hızlı değişimlerin yaşandığı dönemde yatırımcılar büyük kazanç elde edebilecekleri altcoin projelerine yöneliyor. Son iki haftada dört kat büyüyen NKN (NKN) de yatırımcıların radarına takıldı…

  Kripto para piyasasının toplam değeri her geçen gün artarken, yatırımcılar boğa piyasasının avantajlarından yararlanmak istiyor. Altcoin piyasasında hareketli dönemden geçilirken pek çok önde gelen kripto para projesi yatırımcısını sevindirmeyi başardı. Yeni yeni popülerlik kazanan projeler arasında NKN kripto para birimindeki yükseliş de dikkatlerden kaçmadı.

  Aylık ve haftalık grafiklerinde ciddi oranda yükselişler yaşanan NKN, yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken NKN token, yoğun ilgi görmeye başladı. NKN token, kripto para piyasasında genellikle kurumsal yatırımcıların tercihi olan Coinbase Pro üzerinde listeleniyor.

  NKN Prokotolü İnceleme

  Coinbase Pro kripto para borsasında listelenen ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan NKN tokenın ağı aynı isimle NKN olarak adlandırılıyor. Açılımı New Kind of Network olan NKN, P2P ağ bağlantısını kullanan açık kodlu bir protokol olarak dikkat çekiyor. NKN, merkeziyetsiz, ölçeklenebilir, verimli ve güvenilir özelliklere sahip yeni bir internet dünyası yaratmayı hedefliyor.

  Diğer protokollerin aksine Proof of Relay algoritmasını kullanan bu ağda madencilik yapılması da mümkün olduğu için ağın popülerliği giderek artıyor. Bitcoin ve Ethereum ağlarından daha fazla full node destekleyebilen NKN protokolünde MOCA algoritması mevcut. NKN geliştiricileri, farklı programlama diliyle NKN ağını geliştirebildiği için projenin geleceği açık görülüyor.

  NKN Listeleyen Kripto Para Borsaları

  Blockchain dünyasında nMobile uygulaması da NKN ürünü olarak kullanılıyor. Kullanıcılarına güvenilir şekilde mesajlaşma imkanı tanıyan bu platform sayesinde ağın yerel kripto para birimi NKN token kullanımı artıyor. Ağ ürünlerine ödeme yapmak ve madencilik ödülü olarak verilen NKN listeleyen borsalar arasında şunlar yer alıyor: Binance, Huobi, VCC Exchange, Bilaxy, Upbit, Gate.io, Uniswap, MXC, Bittrex.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle