Analiz ustası Poppe 2 altcoinden yükseliş bekliyor

  Kripto para piyasalarında fazlasıyla popüler olan ünlü analist Michael van de Poppe, yeni analiz ve tahminlerini Twitter üzerinden paylaştı. Poppe, 2 altcoin’in piyasadaki ciddi geri çekilmeye rağmen önemli ölçüde yukarı yönlü hareketlenebileceklerini dile getirdi.

  Kripto para piyasaları özellikle sallantılı ve dalgalı dönemlerden geçerken yatırımcılar uzman isimlerden gelecek olan tavsiyeleri ve analizleri sıkça takip ediyor. Yatırımcıların en çok güvendiği ve en çok takip ettiği analistlerden biri olan Michael van de Poppe, daha önceki birçok analizinde başarı sağlayarak dikkat çekmeyi başarmış bir isim. Tahminlerinde de birçok kez başarılı olmuş olan Poppe, bu kez Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yatırımcıların dikkatini 2 altcoine çekti.

  Analistin İşaret Ettiği Altcoinler: Cardano ve Ethereum

  Twitter’da yüz binlerce takipçisi bulunan Poppe, piyasadaki ciddi geri çekilmeye rağmen bu 2 altcoinin yükselebileceğini düşündüğünü ifade etti. Analistin işaret ettiği altcoinler olan Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) ikilisi, Poppe’ye göre yükseliş şanslarını koruyor. Poppe, paylaşımında ilk olarak ADA tahminlerine yer verdi. Ünlü analiste göre ADA/BTC paritesinde kilit bir nokta aşıldı. Bu nedenle Poppe, ADA için yeni rallinin başlayacağı ve yüksek seviyelere ulaşabileceğini iddia etti.

  Poppe’nin Cardano Tahminleri

  Michael van de Poppe’un ADA’dan beklentisi 3 bin 800 Sats seviyesinin üzerine çıkması. Eğer ADA bu seviyenin üzerine çıkabilirse, analiste göre ADA yükseliş eğiliminde grafik çizmeye devam edecek. Poppe, bu noktada Bitcoin’in hareketliliklerinin de önemli olduğunun altını çizdi. Poppe, ADA/BTC paritesi için işaret ettiği hareketliliğin görülebilmesi için, Bitcoin’in son dönemlerdeki sert fiyat hareketlerine devam etmesi gerektiğini ifade etti.

  Poppe’nin Ethereum Tahminleri

  Ethereum ile ilgili tahmin ve analizlerini de dile getiren Poppe, Ethereum’da en önemli fiyat seviyesinin 1.800 dolar olduğunu vurguladı. Poppe, bu fiyat seviyesinin önemli bir destek noktası olduğunu belirtti. Poppe, ETH fiyatının bu seviye üzerinde tutunmaya devam etmesi durumunda %27 oranında bir artış görülebileceğini düşünüyor. Poppe’ye göre ETH, bu seviye üzerinde tutunmayı başarırsa sırasıyla 2 bin 291, 2 bin 614 ve 2 bin 902 dolar seviyelerine kadar yükselecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle