Kriptopara

Uzmanlardan STX Coin Yıl Sonu Tahmini: 2 Dolar Olur mu?

  Yatırımcılarının yakın takibinde olan STX Coin hakkında yoğun araştırmalar yapılıyor. Yatırımcıların en çok merak ettikleri konular ise STX Coin fiyat tahminleri ve 2 dolarlık hedefe ulaşma olasılığının olup olmadığı yönünde. Bu yazımızda yatırımcılara ışık tutabilecek STX Coin fiyat tahminleri, 2 Dolarlık fiyata ulaşma konusunda analistlerin sunduğu yorumlar, grafik analiz yorum hakkında bilgileri sunmaya çalışacağız. 

  Analistler STX Coin Geleceği İçin Ne Diyor?

  STX Coin geleceği hakkında tahminlerini sunan analistler değer kazanımı yönünü işaret ettiler. Analistler, akıllı sözleşmeleri ve Dapp’leri Bitcoin’e getirmek amacıyla tasarlanan STX Coin projesinin yatırımcılar için mükemmel bir çözüm olduğunu savundular. Akıllı sözleşmeler ile güvenlik ve istikrar niteliklerini değiştirmeden Bitcoin’e getirebilen STX Coin projesinin gelecekte çok daha popüler hale gelebileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre, STX Coin için 4 dolar üzeri fiyat uzak gelecekte diğer bir ifade ile 2023 senesi ve ardından gelecek sürede tabloya gelebilir. 

  An itibari ile 1 STX fiyatı %blockstack+try% TL. Döviz cinsinden ise %blockstack+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, STX 24 saatte %blockstack+yuzde%.

  Anonim Analistler: Golden Cross Modeli Oluşabilir

  STX Coin grafik analizini gerçekleştiren ve yorumlayan anonim analistler, kısa vadede Golden Cross modelinin oluşabileceğini açıkladılar. Analistlere göre STX Coin dalgalanma içinde ve ilerleyen sürede yükseliş trendine giriş yapma potansiyeline sahip görülüyor. 

  Anonim analistler STX Coin için grafikte direnç noktasının 0.014 dolarlık nokta olduğunu tahmin ediyorlar. Bu direncin ilerleyen sürede kırılabileceği yönünde sinyalleri gözlemlediklerini açıklayan analistler, 0.017 dolarlık alana hareket için yükseliş trendinin oluşabileceğini belirttiler. 

  Uzmanlardan STX Yıl Sonu Tahmini

  Uzmanların gündeme taşıdıkları iki farklı STX Coin fiyat tahmini bulunuyor. CoınArbıtrage tarafından gerçekleştirilen fiyat tahmine göre STX Coin 2021 yıl sonunda değer kazanımı gerçekleştirebilir. Bu kapsamdan tabloya alabileceği fiyatın ise 1.40015 dolar olabileceğini belirttiler. Diğer bir yıl sonu fiyat tahminini yapan ByBitCrypto takma adlı anonim analist ise STX Coin’in sene sonunda 1.37 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini savundu. 

  STX Coin 2 Dolar Olur mu?

  STX Coin’in 2 dolarlık fiyatı bulabileceği geleceğe yönelik yapılan fiyat tahminleri kapsamında ifade edildi. CoınArbırtrage tarafından yapılan fiyat tahminine göre STX Coin 2 dolarlık fiyatı 2022 sene sonuna yaklaştığımızda tabloya alabilir. Uzman analistler 2021 senesi içinde 2 dolarlık fiyatın grafiğe yansıma olasılığının düşük olduğunu savunuyorlar. Ancak 2022 senesi ve sonrasında STX Coin fiyat hacminde yükselişin daha fazla olabileceğini belirtiyorlar. 

  Diğer Uzmanların Tahminleri Ne?

  STX Coin için güncel fiyat tahminlerini gerçekleştiren uzman ve anonim analistler bulunuyor. Bu analistler ise STX Coin dalgalanma hareketi ardından hızlı bir artın oluşabileceğini savunuyorlar. Yazımızın bu bölümünde STX Coin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin gündeme sundukları STX Coin fiyat tahminleri:

  CoınArbıtrage STX Coin Fiyat Tahmini

  CoınArbıtrage analistlerinin aktardıkları STX Coin fiyat tahminleri şu yöndedir;

  • Analistlere göre STX Coin 2021 sene sonunda 1.40015 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • 2022’nin sonuna geldiğimizde ise STX Coin fiyatının 2.49200 dolar seviyesinde olabileceğini savundular.
  • Analistler, 2023 sonu için STX Coin fiyat tahminini 4.03206 dolar olarak verdiler. 
  • Analistlerin fiyat tahminlerine göre 2024 yılı tamamlanırken STX Coin 6.52387 dolar seviyesinden işlem görebilir. 

  ByBitCrypto STX Coin Fiyat Tahmini

  ByBitCrypto takma adlı anonim analistin STX Coin’e yönelik gündeme taşıdığı fiyat tahminleri şunlardır:

  • Anonim analist STX Coin’in 2021 sene sonunda 1.37 dolarlık fiyat düzeyine çarpıcı bir şekilde çıkış yapabileceğini tahmin ediyor.
  • Anonim analiste göre 2022 senesi ikinci yarısında STX Coin fiyatı, 2.40 dolar düzeyinden işlem görebilir.
  • Analistin 2023 yılının ilk yarısı için gerçekleştirdiği STX Coin fiyat tahmini ise 3.82 dolar seviyesinde oldu. 
  Sonuç Olarak

  STX Coin analistlerin parlak bir gelecek çizdikleri kripto para birimleri arasında yer alıyor. Dalgalanmalarına rağmen 2021 sonunda değerlenebileceği ve 2022 ardından fiyat hacmini genişletmeye devam edebileceği düşünülüyor. STX Coin’in 2021 Nisan ayında gösterdiği etkili fiyat hareketini tekrar yapıp yapmayacağını zamanla göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle